Trochu jiné pohybové centrum a pilates studio

IQ pohybové zdravotně-kondiční centrum spolu s Pilates studiem se zaměřuje na zdravý a sportovně-funkční přístup k samotnému životnímu stylu jedince. Mottem naší práce s Vámi je výuka inteligentního pohybu, který využijete nejen při všech sportovních aktivitách, ale i v běžném každodenním životě jako prevenci proti civilizačním onemocněním a problémům s držením těla i bolesti zad.

Našim hlavním posláním je kvalitní komplexní péče o klienta. Nejde nám pouze o jeden typ klienta, na kterého se chceme soustředit. Jde nám naopak o co nejširší působení, které můžeme výukou inteligentního pohybu obsáhnout.

Proto v našem IQ pohybovém centru můžete pro dosažení vašich cílů využít širokou nabídku možností a služeb, ať se jedná o odstranění bolesti zad či zlepšení sportovních výkonů.
Pracujeme nejen s vrcholovými sportovci, profesionálními vojáky, ale i s běžnou populací klientů a s klienty s různým zdravotním omezením. Postrehabilitační péče pohybových specialistů, specialistů na řešení bolesti zad a páteře, je další naší možností, jak vás rychleji navrátit do každodenního života, například i po závažných operacích.
Výuka inteligentního pohybu je vedena na základě nejmodernějších cvičebních konceptů, kterými jsou francouzsko-švýcarský fyzioterapeutický koncept Spiraldynamik®, Dynamická Neuromuskulární Stabilizace (DNS) podle Doc. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D. a pilates metoda dle jednotlivých našich mentorů - Pilates Michael King, Pilates Lolita San Miguel, Pilates Cathy Corey, Pilates Clinic Method Daniel Müller.

Všechny služby našeho specializovaného pohybového centra spolu s pilates studiem naleznete v jednotlivých sekcích - skupinové lekce, osobní tréninky, uzavřené kurzy.
Těšíme se na Vaši návštěvu v IQ centru pohybu a pilates v Praze 5 – Smíchově.

diagnostika

Před individuálním tréninkem doporučujeme
se objednat na diagnostické vyšetření u nás v centru.

Objednávejte se prostřednictvím
e-mailu: diagnostika@iqpohyb.cz

IQ video

SK Pohoda
Nutris
Aerobic
CK Lenka