Trochu jiné pohybové centrum a pilates studio

IQ pohybové zdravotně-kondiční centrum spolu s Pilates studiem v centru Prahy 5 na Smíchově se zaměřuje na zdravý a sportovně-funkční přístup k samotnému životnímu stylu jedince. Mottem naší práce s Vámi je výuka inteligentního pohybu, využitelná nejen při všech sportovních aktivitách, které si jen dokážete představit, ale samozřejmě i v běžném životě, kde je využitelný hlavně preventivně proti možným civilizačním onemocněním a problémům s držením těla.

Výuka inteligentního pohybu je vedena na základě nejmodernějších cvičebních konceptů, kterými jsou francouzsko-švýcarský fyzioterapeutický koncept Spiraldynamik®, Dynamická Neuromuskulární Stabilizace (DNS) podle Doc. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D. a pilates metoda dle jednotlivých našich mentorů - Pilates Michael King, Pilates Lolita San Miguel, Pilates Cathy Corey, Pilates Clinic Method Daniel Müller.

Všechny služby našeho specializovaného centra se odvíjí od jednoho z našich poslání a tím je péče o klienta. Péče o Vás. A nejde nám pouze o jeden typ klienta, na kterého se chceme soustředit. Jde nám naopak o co nejširší působení, které můžeme výukou inteligentního pohybu obsáhnout. Proto je v IQ centru funkčního pohybu několik možností a služeb, které můžete využít i vy, tak jako je využívají naši dosavadní klienti.

Pracujeme nejen s vrcholovými sportovci, profesionálními vojáky, ale i s běžnou populací klientů a také s klienty se zdravotními omezeními. Postrehabilitační péče pohybových specialistů, specialistů na řešení bolesti zad, páteře a kloubů na základě zahraničních fyzioterapeutických konceptů a Pilates, je další naší možností, jak vás rychleji navrátit do běžného každodenního života. Mimo jiné i po závažných operacích.

Všechny služby našeho specializovaného pohybového centra spolu s pilates studii naleznete v jednotlivých sekcích - skupinové lekce, osobní tréninky, uzavřené kurzy.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 


uzavřené pilates kurzy od září 2016
osobní trénink i o víkendu

osobni trenink pilates

OSOBNÍ TRÉNINKY
také o víkendu
s Alenou

 Zkuste ještě dnes rychlejší způsob dosažení
svých vytoužených tělesných křivek právě u nás v Centru
s našimi vyškolenými profesionály.

 

Stepp Praha v IQ pohybu

stepp-logo-text

 

Stepp Praha byl založen roku 1992 a v současnosti  je největším klubem vodního póla v ČR. Vodní pólo zde trénují děti od sedmi let. Muži Steppu hrají východoněmeckou ligu, kterou v roce 2014 vyhráli. Stepp Praha trénuje nejen v podolském bazénu, ale také v IQ pohybu.

 

 

rezervace lekcí
aktuality centra
centrum na facebooku

Staňte se naším fanouškem na Facebooku! Buďte informování o novinkách určených  výhradně našim fanouškům. 

fb

diagnostika

diagnostika

Objednávejte se prostřednictvím
e-mailu: 
diagnostika@iqpohyb.cz


SK Pohoda
Nutris
Aerobic
CK Lenka
Life´s mile