RŮŽOVÁ VE FITNESS

IQ pohyb - růžová ve fitness

 

 

V součinnosti s neziskovou organizací Mamma HELP jsme vytvořili kampaň zaměřenou na prevenci a boj proti rakovině prsu . 

Organizace Mamma HELP si klade za cíl zlepšit kvalitu života onkologicky nemocných žen, prosadit zlepšení následné péče o onkologicky nemocné a přispět ke zlepšení informovanosti veřejnosti o výskytu, prevenci a možnostech léčby rakoviny prsu. Nejen s těmito myšlenkami se skupina IQ pohyb ztotožnila a vytvořila program postrehabilitační péče.

Cílem projektu RŮŽOVÁ VE FITNESS je oslovit co možná nejvíce lidí - především žen, které k navštěvují IQ Pohybové centrum a další pohybová studia - a upozornit na vážnost nemoci, odstraňování následků po fyzické i psychické stránce a také zdůraznit prevenci.

 

 

 

 

 

 Zprávy o činnosti 

18.9.2015 - se uskutečnilo Úvodní setkání Růžového týmu
13.7.2015 - IQ pohyb bude celý říjen v růžové - a vy? (tisková zpráva)

Napsali o nás

17.10.2015 - E-mostecko.cz - Zprávy z Litvínova

 

Vyhodnocení projektu Růžová ve fitness 2015

  • Po celé ČR se díky partnerským centrům, pohybovým specialistům a dalším dobrovolníkům prodalo 2 338 ks speciálních charitativních triček v celkové výši 292 560 Kč. Tato částka putovala na konto neziskové organizace Mamma HELP a bude jim sloužit pro nákup fantomových modelů a podporu provozu kontaktních center.

  • V období října - listopade se uskutečnilo 63 přednášek a pohybových lekcí :)

  • Edukátorkami Mamma HELPu bylo proškoleno 628 žen.  

 

Všem členům "růžového týmu" a zúčastněným velice děkujeme za podporu této důležité preventivní akce. Věříme, že jste si z přednášek a lekcí odnesli spoustu cenných informací, materiálů i příjemných zážitků. 

 
SK Pohoda
Nutris
Aerobic
CK Lenka