absolventi IQ pohyb Akademie

ABSOLVENTI jsou studenti IQ pohyb Akademie, kteří úspěšně zakončili zkouškou (státní či standardní) jeden z našich rekvalifikačních kurzů. Na absolventy byly během rekvalifikace i závěrečné zkoušky kladeny velmi vysoké nároky. Ohledně jejich služby v rámci oborů pilates, jógy a zdravotního i kondičního cvičení tedy můžete počítat s opravdu kvalitou.

Adam Petr Praha
Adamcová Alena Havlíčkův Brod
Adámková Milena, Ing. Kolín
Adamová Kateřina, Mgr. Všelibice
Adamová Simona Jablonec nad Nisou
agnew tereza Praha-Dubeč
Agnew Tereza Praha-Dubeč
Akšteinová Michaela Praha 11
Altová Renáta Humpolec
Ambrož Miroslav Černošice
Anderlová Jana, Bc. Sokolov
Anderlová Jana, Bc. Sokolov
Andrejsová Barbora, MUDr. Studené
Andrlová Lucie Ústí nad Labem-Střekov
Andrová Lada Brno
Antlová Hedvika Pardubice V
Ataniyazova Diana Praha
Augustinová Eliška, Mgr. Pardubice
Babakova Hana Praha-Koloděje
Babická Monika Praha
Bábík Marek Otrokovice
Bábík Marek Otrokovice
Babinská Anna, Bc. Brno
Babničová Kateřina, Mgr. Plzeň 3
Babuliakova Iveta Žilina
Bačová Petra Volyně
Baďurová Věra Přerov
Baja Kateřina, Bc. Praha 10
Bakošová Lenka Lednické rovne
Balabán Miroslav Karlovy Vary
Balážiová Barbora Praha 7
Balihar Jakub Ústí nad Labem
Balínová Hana Klatovy
Baňasová Nikola, Bc. Mladá Boleslav
Barabáš Jiří Kladno
Barabášová Veronika Kladno
Barcajová Markéta Žatec
Bařinková Andrea Praha
Barladeanu Petra, Ing Strančice
Barnášová Kateřina Plzeň 1
Bárta David Praha, Český Brod
Bártlová Karolína Tuchlovice
Bartoňková Petra Praha
Bartošová Iveta Brno
Bártová Anna Pilsen 3
Bártová Jana Rychnov nad Kněžnou
Baslová Erika, Mgr. Plzeň 2-Slovany
Bc. Fajferová, Pavlína Praha
Bc. Opatová, Kateřina Rakovník
Bechyňová Jiřina Praha-Slivenec
Bechynská Nela, Nela Cheb
Bednaříková Iveta Bzenec
Bednaříková Veronika Opava
Bedřich Iva Vysoké Chvojno
Běle Pavel Mutěnice
Bělíková Kristýna, Bc. Praha-Čakovice
Bělka Matěj Praha 13
Belling Jana Praha 5
Bělohlávková Jitka Votice
Benáková Denisa, Ing. Nejdek
Benáková Denisa Praha 13
Bendová Dana Frýdek-Místek
Benedová Gabriela Lochovice
Benešová Šárka Teplice
Benešová Klára, Ing. Vimperk
Benešová Jana Benešov
Benkova Barbora Trnava
Beránková Monika Praha 12
Beránková Maštalířová Romana Ústí nad Labem
Berauerová Libuše Praha 2
Berglowcová Natálie, Mgr. Praha
Berka Filip Děčín
Bernard Josef Plzeň 2-Slovany
Berounský Karel Praha 6
Beroušková Věra Praha-Běchovice
Beznosková Michaela Kladno
Bigas Eva Kutná Hora
Bílá Jana Brno-sever
Bíliková Kateřina Příbram
Bílková Barbora Ohrazenice
Billouz Koffi Hanka Praha
Binarová Nela Ostrava
Binderova Zuzana, Mgr Brno-střed
Birnbaumová Klára Kladno
Bisták Michal Bratislava
Bitnarova Iva Trutnov
Bittnerová Olga Strakonice
Blahnikova Hana Beroun
Blahutová Jolana Ostrava
Blaťáková Alžběta Beroun
Blaťáková Alžběta Beroun
Blažek Martin Praha
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Blažková Lenka Sušice
Blažková Petra Pardubice I
Bogdanová Ilona Kutná Hora
Bohatová Klára Přeštice
Bohmová Kamila Praha 6
Böhmová Helena Přeštice
Bomba Adrián Praha 13



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra