absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

MgA Helena Svobodová - Brno
Zoltán Horváth :) Chomutov
Petr Adam Praha
Ing. Milena Adámková Kolín
Simona Adamová Jablonec nad Nisou
Renáta Altová Humpolec
Miroslav Ambrož Černošice
Lada Andrová Brno
Marek Bábík Otrokovice
Iveta Babuliakova Žilina
Petra Bačová Volyně
Věra Baďurová Přerov
Miroslav Balabán Karlovy Vary
Barbora Balážiová Praha 7
Jakub Balihar Ústí nad Labem
Hana Balínová Klatovy
Jiří Barabáš Kladno
Veronika Barabášová Kladno
Andrea Bařinková Praha
Kateřina Barnášová Plzeň 1
David Bárta Praha, Český Brod
Petra Bartoňková Praha
Iveta Bartošová Brno
Jana Bártová Rychnov nad Kněžnou
Ing. Alžbeta Bašková Olomouc
Kateřina Opatová Bc. Rakovník
Nela Nela Bechynská Cheb
Ing. Denisa Benáková Nejdek
Dana Bendová Frýdek-Místek
Jana Benešová Benešov
Barbora Benkova Trnava
Romana Beránková Maštalířová Ústí nad Labem
Mgr. Natálie Berglowcová Praha
Filip Berka Děčín
Karel Berounský Praha
Eva Bigas Kutná Hora
Hanka Billouz Koffi Praha
Klára Birnbaumová Kladno
Michal Bisták Bratislava
Iva Bitnarova Trutnov
Hana Blahnikova Beroun
Jolana Blahutová Ostrava
Alžběta Blaťáková Beroun
Martin Blažek Praha
Lenka Blažková Sušice
Ilona Bogdanová Kutná Hora
Klára Bohatová Přeštice
Helena Böhmová Přeštice
Vlaďka Botlíková Praha 6
Ing. Michaela Boušová Plzeň
Bc. Iveta Brabcová Jindřichův Hradec
Martin Bradáč Ostrava
Denisa Bradáčová Říčany
Iveta Brazdova Habartov
Mgr. Jaroslava Bredlová Ústí nad Labem-město
Marie Brejníková Litoměřice
Jaroslava Brenkusová Praha
Bc. Martina Breuer Liberec
Ing. Monika Břízová Klášterec nad Orlicí
Veronika Břízová Praha
Petra Brožová České Budějovice
Sabina Brychová Rakovník
Zdeňka Brychtová Praha
Jiřina Brzobohatá Praha 4
Jarmila Bubeníčková Olomouc
Tereza Buchtová Fidlerová Praha
Milena Budíková Ústí nad Labem-město
Andrea Buganska Nymburk
Mgr Miroslava Bugnerová Hradec Králové
Eliška Burianová Řevnice
mgr Sabina Burreiter Ústí nad Labem
Mgr. Markéta Buršíková Praha 3
Ing. Ivana Bužková Praha
Petra Bzirská Kosoř
Lucie Capová Kunice
Tereza Čápová Praha
MgA. Alena Cardová Strakonice
Eva Čáslavová Mělník
Michaela Čechlovská Chrudim
Lenka Cedrychova Zahrádky
David Čejka Plzeň
Tereza Čermáková Blansko
Mgr. Gabriela Čermáková Lány
Helena Černá Praha
Květoslava Černá Olomouc
Mgr. Soňa Čerňanská Žilina
Dagmar Černínová Opava
Josef Černoch Uherské Hradiště
Bc. Ilona Červenková Liberec
Bc. Lucie Cetkovská Klatovy
Ing. Petra Chábová Jihlava
Martina Chalupnikova Praha 10
Mgr. Ilona Chasanovitisová Praha
Jakub Chlouba Praha
Jitka Chocholoušová Praha
Ing. Aneta Choutková Praha
Roman Chramosta Praha
Ivana Chrástová Blížkovice
Bc. Karolína Chýlková Frýdlant nad Ostravicí
Kateřina Cichá Havířov



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka