absolventi IQ pohyb Akademie

ABSOLVENTI jsou studenti IQ pohyb Akademie, kteří úspěšně zakončili zkouškou (státní či standardní) jeden z našich rekvalifikačních kurzů. Na absolventy byly během rekvalifikace i závěrečné zkoušky kladeny velmi vysoké nároky. Ohledně jejich služby v rámci oborů pilates, jógy a zdravotního i kondičního cvičení tedy můžete počítat s opravdu kvalitou.

Adam Petr Praha
Adamcová Alena Havlíčkův Brod
Adámková Milena, Ing. Kolín
Adamová Simona Jablonec nad Nisou
agnew tereza Praha-Dubeč
Agnew Tereza Praha-Dubeč
Akšteinová Michaela Praha 11
Altová Renáta Humpolec
Ambrož Miroslav Černošice
Anderlová Jana, Bc. Sokolov
Anderlová Jana, Bc. Sokolov
Andrlová Lucie Ústí nad Labem-Střekov
Andrová Lada Brno
Antlová Hedvika Pardubice V
Augustinová Eliška, Mgr. Pardubice VII
Bábík Marek Otrokovice
Bábík Marek Otrokovice
Babničová Kateřina, Mgr. Plzeň 3
Babuliakova Iveta Žilina
Bačová Petra Volyně
Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Balabán Miroslav Karlovy Vary
Balážiová Barbora Praha 7
Balihar Jakub Ústí nad Labem
Balínová Hana Klatovy
Barabáš Jiří Kladno
Barabášová Veronika Kladno
Barcajová Markéta Žatec
Bařinková Andrea Praha
Barladeanu Petra, Ing Strančice
Barnášová Kateřina Plzeň 1
Bárta David Praha, Český Brod
Bartoňková Petra Praha
Bartošová Iveta Brno
Bártová Jana Rychnov nad Kněžnou
Bašková Ing. Alžbeta Olomouc
Bc. Opatová, Kateřina Rakovník
Bc. Koláčková, Pavlína Praha
Bechyňová Jiřina Praha-Slivenec
Bechynská Nela, Nela Cheb
Bednaříková Iveta Bzenec
Bělíková Kristýna, Bc. Praha-Čakovice
Bělka Matěj Praha 13
Benáková Denisa Praha 13
Benáková Denisa, Ing. Nejdek
Bendová Dana Frýdek-Místek
Benešová Klára, Ing. Vimperk
Benešová Šárka Teplice
Benešová Jana Benešov
Benkova Barbora Trnava
Beránková Monika Praha 12
Beránková Maštalířová Romana Ústí nad Labem
Berauerová Libuše Praha 2
Berglowcová Natálie, Mgr. Praha
Berka Filip Děčín
Berounský Karel Praha
Beroušková Věra Praha-Běchovice
Beznosková Michaela Kladno
Bigas Eva Kutná Hora
Bílá Jana Brno-sever
Bíliková Kateřina Příbram
Billouz Koffi Hanka Praha
Binarová Nela Ostrava
Binderova Zuzana, Mgr Brno-střed
Birnbaumová Klára Kladno
Bisták Michal Bratislava
Bitnarova Iva Trutnov
Blahnikova Hana Beroun
Blahutová Jolana Ostrava
Blaťáková Alžběta Beroun
Blažek Martin Praha
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Blažková Lenka Sušice
Blažková Petra Pardubice I
Bogdanová Ilona Kutná Hora
Bohatová Klára Přeštice
Bohmová Kamila Praha 6
Böhmová Helena Přeštice
Bonczkova Sylvie Praha
Botlíková Vlaďka Praha 6
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Brabcová Iveta, Bc. Jindřichův Hradec
Bradáč Martin Ostrava
Bradáčová Denisa Říčany
Brazdova Iveta Habartov
Brecik Pavel Praha 4
Bredlová Jaroslava, Mgr. Ústí nad Labem-město
Brejníková Marie Litoměřice
Brenkusová Jaroslava Praha
Breuer Martina, Bc. Liberec
Březinová Marcela Brno
Břízová Veronika Řevničov
Břízová Monika, Ing. Klášterec nad Orlicí
Brosová Kristína, Ing. Žilina
Brožová Petra České Budějovice
Brychová Sabina Rakovník
Brychtová Zdeňka Praha
Brzobohatá Jiřina Praha 4
Bubeníčková Jarmila Olomouc



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra