absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Jana Karpíšková Liberec
Zuzana Kašingová Ostrava
Lenka Lenka Klatovská Liberec
Zuzana Kleinová Brno
Lucie Klimíčková Praha
Filip Kluch Praha
Lucia Knapcová Žilina
Andrea Kocánková Praha
Iveta Koňaříková Ostrava
Bc. Hana Kopecká Havířov
Lucie Kopřivová České Budějovice
Romana Kosíková Brno
Pavlína Krajňáková Velké Meziříčí
Ing. Kateřina Kratochvílová Kriegelová Hostivice
Silvie Krčmová Přerov
MSc. Pavla Křečanová Praha 4
Pavla Křečanová Praha
Lucie Křetinská Ostrava
Daniela Křivánková Žatec
Ing. Milena Křivanová Praha 15
Jana Křížová Praha
Mgr. Ida Kršková Žďár nad Sázavou
Mgr. Jana Kruková Hovorčovice
Mgr. David Krumpolc Praha
Lenka Krutská Český Brod
Ing. Dana Kubelková Brno
Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Ing. Iva Kučerová Prostějov
Bc. Ondřej Kupka Říčany
Blanka Kuthanová Praha 6
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Alexandra Laszáková Cehnice
Ladislav Lechan Michalovce
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Petra Levá Úvaly
Mgr. Zuzana Lhotská Ústí nad Labem-Severní Terasa
Jana Libotovská Kladno
Mgr. Pavlína Linková Velké Březno
Pavla Litvanová České Budějovice
MUDr. Dagmar Lizáková Bratislava
Bc. Eliška Lněničková Praha
Mária Lomnická Banská Bystrica
Mgr. Helena Lopatovská Liberec
Jitka Máchová Tábor
Daniela Mahrischlová Brno
Nikol Maio Praha
Mgr. Vendula Marková Praha
Tereza Mašková Blatná
Tereza Mašková Blatná
Adriana Matejčíková Nová Dubnica
Joana Matějková Dobřichovice
Šárka Mátlová Dačice
Lenka Matošková Říčany
Vilém Matyáš Praha
PhDr. Katarína Melicherová Sliač
Kateřina Melišová Plzeň
Lucie Mistoler Mgr. Praha-Petrovice
Zuzana Pavlechová Mgr. Podunajské Biskupice
Monika Miková Rajec
Michaela Mikovcová Praha
David Moc Praha
Michaela Mojzis Poděbrady
Michaela Mojzis Poděbrady
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Ing. Hana Müllerová Moravská Ostrava a Přívoz
Lukáš Myšík Jičín
Zuzana Soukupová nemám Brno
Tereza Neužilová Liberec
Ilona Nevosadová Jihlava
Ing. Anna Nováková Jenštejn
Jolana Novotná Nový Bydžov
Jolana Novotná Hradec Králové
Marina Odintsova Praha
Veronika Oldfield Praha
Tomáš Olmr Říčany
Michala Ondráčková Praha
Hana Ondřejová Praha
Tereza Osvaldová Brno-střed
Jaroslav Otáhal Praha 10
Miroslava Pantůčková Praha
Eva Pašková Strakonice
Adéla Pečínková Praha
Lucie Peričková Brno
Jří Pešek Prachatice
Mgr Michaela Pešková Prachatice
Peter Prušanský Peter Břeclav
Anna Peterková Česká Lípa
Šárka Peterková Liberec
Martin Petro Praha
Mgr. Oľga Petrovicová Praha
Ing. Petra Petrů Praha 15
Katarína Petrželová Praha 8
Jana Pichová Hořičky
Lenka Plašilová Liberec
Ivona Pobežalová Benešov
Nikola Podolská Telč
Romana Pokorná Brno
Mgr. Sylva Porubská Spišská Nová Ves
Jakub Prášil Žďár nad Sázavou
Petr Prošek Kladno



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka