absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Miroslava Pantůčková Praha
Eva Pašková Strakonice
Adéla Pečínková Praha
Lucie Peričková Brno
Jří Pešek Prachatice
Mgr Michaela Pešková Prachatice
Peter Prušanský Peter Břeclav
Šárka Peterková Liberec
Anna Peterková Česká Lípa
Martin Petro Praha
Mgr. Oľga Petrovicová Praha
Ing. Petra Petrů Praha 15
Katarína Petrželová Praha 8
Jana Pichová Hořičky
Markéta Pilařová Děčín
Lenka Plašilová Liberec
Ivona Pobežalová Benešov
Nikola Podolská Telč
Eva Pokorná Jindřichův Hradec
Romana Pokorná Brno
Mgr. Sylva Porubská Spišská Nová Ves
Jakub Prášil Žďár nad Sázavou
Mgr. Jakub Prášil Žďár nad Sázavou
Mgr. Helena Přívarová Huštěnovice
Petr Prošek Kladno
Zuzana Prošková Teplice
Lucie Prušanská Břeclav
Martina Řepová České Budějovice
Anna Řibřidová Praha
Ivana Riedlová Jablonec nad Nisou
Mgr. Ivana Riedlová Liberec
Mgr. Lucia Rolčeková Žilina
Kamila Rozehnalová Prostějov
Michal Rumíšek Hodonín
Jana Rýznarová Praha
Petr Sádek Lomnice nad Popelkou
Bc. Tereza Šauerová Sedlčany
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Ivo Schovanec Praha
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Olga Šejvlová Jaroměř
Lenka Ševčíková Rožnov pod Radhoštěm
Gabriela Sikorová Třinec
Gabriela Sikorová Třinec
Dana Šilhánková Praha 12
Mgr Petra Šimerdová, Mgr. Vrchlabí
Renata Šipulová Litoměřice
Václava Škodová Liberec
Bc Nela Škopánová Praha
Petra Skyvová Olomouc
David Sladecek Zeleneč
Markéta Slavíková Trutnov
Gabriela Slivanská Hoštka
Andrea Slouková Olomouc
Mgr. Žaneta Slováčková Přerov
Jana Slováková Louny
Mgr. Sandra Smékalová Olomouc
Zuzana Šmoldasová Praha
Markéta Smoleňová Otice
Anna Smolová Zlín
Eva Smugalova Orlová
Veronika Sochová Praha
Pavel Sotona Chrudim
Kamila Soukupová Nevřeň
Bc. Aneta Soukupová Nový Bydžov
Alena Špalková Praha
Ing. Pavlína Špeldová Poděbrady
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Bea Špondrová Praha 10
Ing. Filip Špůr Praha
Alena Šrámková Holubice
Štěpán Staněk Brno
Marek Šťastný Dolní Břežany
Ludmila Stejskalová Milevsko
Naďa Štěrbová Jindřichův Hradec
Lucie Sterculová Brno
Kateřina Štillerová Mladá Boleslav
Pavlína Stránská Jiřetín pod Jedlovou
Zora Střelcová Brno
Dana Sůkalová Brno
Matěj Šulc Ústí nad Labem
Tereza Tereza Šulcová Nižbor
Simona Sýkorová Praha
Eva Szczurková Liberec
Helena Teplíková Praha
Markéta Tichá Liberec
Ing. Andrea Tichá Uhlířské Janovice
Linda Tománková Zlín
Hana Toufarová Třebíč
Vendula Trávníčková Brno
Lucie Trejbalová Rakovník
Jitka Tumová Kralovice
Dita Tunklová Praha
Hana Uhlíková Řevnice
Jana Uhlířová Poděbrady
Olga Uková Bedřichov
Martina Útlá Nový Jičín
Hana Uttendorfska Žďár nad Sázavou
Ing. Michal Valdhans Praha
Barbora Valouchová Otrokovice



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka