absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Mgr. Pavlína Linková Velké Březno
Anna Linová Praha 4
Jitka Lišková Přeštice
Vlasta Litvínová České Budějovice
Bc. Eliška Lněničková Praha
Mgr. Juraj Macho Praha
Jana Machová Praha 9
Alexandra Mackova Praha
Nikol Maio Praha
Ing. Radek Mareš Růžená
Mgr. Vendula Marková Praha
Tereza Mašková Blatná
Joana Matějková Dobřichovice
Lenka Matošková Říčany
Michaela Kosaková Michaela Praha
Soňa Michálková Tábor
David Moc Praha
Irina Moiseeva Praha
Michaela Mojzis Poděbrady
Michaela Mojzis Poděbrady
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Lucie Moulisova Plzeň 3
Hana Müllerová Ostrava
Lukáš Myšík Jičín
Tereza Neužilová Liberec
Ilona Nevosadová Jihlava
Ing. Anna Nováková Jenštejn
Jolana Novotná Nový Bydžov
Mgr. Eva Novotna Praha 6
Marina Odintsova Praha
Matej Olejár Babice
Tomáš Olmr Říčany
Michala Ondráčková Praha
Tereza Osvaldová Brno-střed
Klára Otáhalová Kobylí
Patrik Paukov Trnava
Jří Pešek Prachatice
Mgr Michaela Pešková Prachatice
Peter Prušanský Peter Břeclav
Anna Peterková Česká Lípa
Lucie Petřivalská Mohelnice
Mgr. Oľga Petrovicová Praha 13
Katarína Petrželová Praha 8
Jana Petržilková Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Markéta Pilařová Děčín
Simona Plachá Kyjov
Tomáš Plášek Rokytnice
Ivona Pobežalová Benešov
Nikola Podolská Telč
Romana Pokorná Brno
Mgr. Sylva Porubská Spišská Nová Ves
Jana Promná Český Těšín
Petr Prošek Kladno
476000 Lucie Prušanská Břeclav
Anna Řibřidová Praha
Ivana Riedlová Jablonec nad Nisou
Mgr. Ivana Riedlová Liberec
Michal Michal Římánek Praha
Martina Řondíková Dolní Branná
Jiřina Ronnerová Cheb
Michal Rumíšek Hodonín
Ondřej Rut Praha
Michaela Rybová Žilina
Jana Rýznarová Praha
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Alice Sendlerová Brno
Michaela Šerá Jihlava
Lenka Ševčíková Rožnov pod Radhoštěm
Gabriela Sikorová Třinec
Renata Šipulová Litoměřice
Natalia Sladeckova Praha
Štěpánka Šlapanská Moravský Krumlov
Markéta Slavíková Trutnov
Ivana Šmídová Praha
Markéta Smoleňová Otice
Eva Smugalova Orlová
Jana Sobotková Brno
Pavel Sotona Chrudim
Martina Součková Plzeň
Bc. Aneta Soukupová Nový Bydžov
Alena Špalková Praha
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Bea Špondrová Praha 10
Bc. Petra Spurná Otrokovice
Naďa Štěrbová Jindřichův Hradec
Radana Štorkánová Praha
Mgr. Robert Stuchlík Hradec Králové
Ing. Kateřina Šuhajková Praha 4
Tereza Tereza Šulcová Nižbor
Majka Šulová Praha
Šárka Svobodová Praha
Simona Sýkorová Praha
Eva Szczurková Liberec
Helena Teplíková Praha
Linda Tománková Zlín
Ing. Richard Tomasch Košice
Hana Toufarová Třebíč
Jana Trávníková Plzeň
Jana Uhlířová Poděbrady
Martina Útlá Nový Jičín



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka