absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Mgr. David Krumpolc Praha
Lenka Krutská Český Brod
Karel Kryška Přerov
mgr Sabina Kubalová Ústí nad Labem
Václava Kubánková Benešov
Veronika Kubelková Sezemice
Ing. Iva Kučerová Prostějov
Jarmila Kučmášová Praha
Martina Kulíšková Mladá Boleslav
Eva Kupsová Brno
Bc. Petra Lamačová Liberec
Petra Lazárková Praha
Ladislav Lechan Michalovce
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Petra Levá Úvaly
Mgr. Zuzana Lhotská Ústí nad Labem-Severní Terasa
Regina Lichá Třinec
Mgr. Pavlína Linková Velké Březno
Anna Linová Praha 4
Jitka Lišková Přeštice
Vlasta Litvínová České Budějovice
Bc. Eliška Lněničková Praha
Mgr. Juraj Macho Praha
Jana Machová Praha 9
Alexandra Mackova Praha
Martina Macková Praha-Řeporyje
Nikol Maio Praha
Karla Karla Mannerová Slavkov u Brna
Ing. Radek Mareš Růžená
Mgr. Vendula Marková Praha
Tereza Mašková Blatná
Joana Matějková Dobřichovice
Lenka Matošková Říčany
Ludmila Maturová Bludov
Michaela Kosaková Michaela Praha
Soňa Michálková Tábor
David Moc Praha
Irina Moiseeva Praha
Michaela Mojzis Poděbrady
Michaela Mojzis Poděbrady
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Lucie Moulisova Plzeň 3
Hana Müllerová Ostrava
Lukáš Myšík Jičín
Tereza Neužilová Liberec
Ilona Nevosadová Jihlava
Natalia Nikitenko Brno-střed
Ing. Anna Nováková Jenštejn
Jolana Novotná Nový Bydžov
Mgr. Eva Novotna Praha 6
Marina Odintsova Praha
Matej Olejár Babice
Tomáš Olmr Říčany
Michala Ondráčková Praha
Tereza Osvaldová Brno-střed
Klára Otáhalová Kobylí
Bc. Vendula Pánková Praha
Patrik Paukov Trnava
Mgr. Zdeněk Pekárek Praha 5
Jří Pešek Prachatice
Mgr Michaela Pešková Prachatice
Peter Prušanský Peter Břeclav
Anna Peterková Česká Lípa
Lucie Petřivalská Mohelnice
Mgr. Oľga Petrovicová Praha
Katarína Petrželová Praha 8
Jana Petržilková Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Markéta Pilařová Děčín
Simona Plachá Kyjov
Tomáš Plášek Rokytnice
Pavla Plíhalová Říčany
Ivona Pobežalová Benešov
Nikola Podolská Telč
Romana Pokorná Brno
Mgr. Sylva Porubská Spišská Nová Ves
Mgr. Jakub Prášil Žďár nad Sázavou
Jana Promná Český Těšín
Petr Prošek Kladno
Zuzana Prošková Teplice
Lucie Prušanská Břeclav
Hana Pudichová Ostrava
Anna Řibřidová Praha
Mgr. Ivana Riedlová Liberec
Ivana Riedlová Jablonec nad Nisou
Vendula Riegerová Praha 15
Michal Michal Římánek Praha
Martina Řondíková Dolní Branná
Jiřina Ronnerová Cheb
Tereza Rožcová Jablonec nad Nisou
Bc. Kateřina Rudolfová Olomouc
Michal Rumíšek Hodonín
Ondřej Rut Praha
Michaela Rybová Žilina
Jana Rýznarová Praha
Vita Sany Zlín
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Olga Šejvlová Jaroměř
Alice Sendlerová Brno
Michaela Šerá Jihlava
Lenka Ševčíková Rožnov pod Radhoštěm



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka