absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Lenka Ševčíková Rožnov pod Radhoštěm
Gabriela Sikorová Třinec
Renata Šipulová Litoměřice
Žaneta Škývarová Slavkov
Natalia Sladeckova Praha
Štěpánka Šlapanská Moravský Krumlov
Markéta Slavíková Trutnov
Mgr. Žaneta Slováčková Přerov
Ivana Šmídová Praha
Markéta Smoleňová Otice
Eva Smugalova Orlová
Jana Sobotková Brno-Vinohrady
Pavel Sotona Chrudim
Martina Součková Plzeň
Bc. Aneta Soukupová Nový Bydžov
Alena Špalková Praha
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Bea Špondrová Praha 10
Bc. Petra Spurná Otrokovice
Naďa Štěrbová Jindřichův Hradec
Radana Štorkánová Praha
Mgr. Robert Stuchlík Hradec Králové
Ing. Kateřina Šuhajková Praha 4
Tereza Tereza Šulcová Nižbor
Majka Šulová Praha
Šárka Svobodová Praha
Simona Sýkorová Praha
Eva Szczurková Liberec
Helena Teplíková Praha
Linda Tománková Zlín
Ing. Richard Tomasch Košice
Hana Toufarová Třebíč
Jana Trávníková Plzeň
Hana Uhlíková Řevnice
Lenka Uhlíková Psáry
Jana Uhlířová Poděbrady
Martina Útlá Nový Jičín
Bc. Terezie Valášková Brno-Královo Pole
Barbora Valouchová Otrokovice
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Iveta Vaverová Nýřany
Lucie Víšková Orel
Jana Vítková Brno
Bc. Olga Vlasák Straková Praha
Lucie Vlasáková Stříbro
Vojtěch Vlček Ostrava
Lenka Vlčková Frýdlant
věra Věra Vojtěchová Praha
Lenka Vokřínková Třešť
Luboš Voleman Praha
Monika Vránová Praha-Benice
Veronika Vrbová Přerov
Dagmar Vybíralová Praha 6
Dagmar Vybiralova Praha 6
Lukáš Vykydal Praha
Richard Wiesner Neratovice
Katerina Zapletalova Praha-Velká Chuchle
Markéta Zbíralová Suchomelová Brno
Jana Žičařová Velvary
Miroslav Žídek Frýdek-Místek
Blanka Žižková Brno
Jan Zlámal Olomouc
Eva Znamenáčková Praha
Ondřej Zušťák Kadaň
Jakub Zvelebil Praha



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka