absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Bárta David Praha, Český Brod
Bechynská Nela, Nela Cheb
Beroušková Věra Praha-Běchovice
Billouz Koffi Hanka Praha
Bitnarova Iva Trutnov
Blaťáková Alžběta Beroun
Böhmová Helena Přeštice
Bugnerová Miroslava, Mgr Hradec Králové
Čermáková Gabriela, Mgr. Lány
Chlouba Jakub Praha
Choutková Aneta, Ing. Praha
Daníšková Andrea Žilina
Elčkner Michal Praha
Fallerová Martina Opava
Haleňáková Miriam Brno
Hašek Miloš Kladno
Honková Veronika Ostrava
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hrachovcová Michaela Praha
Kleinová Zuzana Brno
Klíčová Andrea Brno
Kluch Filip Praha
Kopecká Martina Praha
Kováčechová Lenka, Mgr. Ostrava
Kratochvílová Kriegelová Kateřina, Ing. Hostivice
Krejčů Iveta Jindřichův Hradec
Křetinská Lucie Ostrava
Kříž Martin České Budějovice
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Kůtová Silvia Brno
Mahrischlová Daniela Brno
Malá Lenka Heřmanův Městec
Mareš Radek, Ing. Růžená
Marková Vendula, Mgr. Praha
Matějková Joana Dobřichovice
Mátlová Šárka Dačice
Mayerova Ilona Praha 11
Minaříková Anna Heřmanův Městec
Mišnerová Martina Líbeznice
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Moulisova Lucie Plzeň 3
Müllerová Hana Ostrava
Műllerová Monika Praha
Myšík Lukáš Jičín
Pařízek David Praha
Pašková Eva Strakonice
Peterková Anna Česká Lípa
Pilařová Markéta Děčín
Plašilová Lenka Liberec
Prošek Petr Kladno
Reichlová Michaela Plzeň
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Rulfová Sandra Rakovník
Šejvlová Olga Jaroměř
Skotnica Marek Praha
Slavíková Markéta Trutnov
Slouková Andrea Olomouc
Součková Martina Plzeň
Špalková Alena Praha
Špimrová Pavlína, Mgr. Rakovník
Špuláková Tereza, Bc. Plzeň
Staňková Jana Česká Skalice
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Šulová Majka Praha
Sýkorová Simona Praha
Valíčková Jana Moravské Budějovice
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Vokřínková Lenka Třešť
Vrbová Veronika Přerov
Vykydal Lukáš Praha
Zapletalová Andrea Mladá Boleslav
Žiláková Daniela Plzeň
Zvelebil Jakub Praha



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka