absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Věra Baďurová Přerov
David Bárta Praha, Český Brod
Nela Nela Bechynská Cheb
Hanka Billouz Koffi Praha
Iva Bitnarova Trutnov
Alžběta Blaťáková Beroun
Helena Böhmová Přeštice
Mgr Miroslava Bugnerová Hradec Králové
Mgr. Gabriela Čermáková Lány
Jakub Chlouba Praha
Ing. Aneta Choutková Praha
Andrea Daníšková Žilina
Michal Elčkner Praha
Martina Fallerová Opava
Miriam Haleňáková Brno
Miloš Hašek Kladno
Veronika Honková Ostrava
Lucie Horvátová Ústí nad Labem
Michaela Hrachovcová Praha
Zuzana Kleinová Brno
Andrea Klíčová Brno
Filip Kluch Praha
Mgr. Lenka Kováčechová Ostrava
Ing. Kateřina Kratochvílová Kriegelová Hostivice
Iveta Krejčů Jindřichův Hradec
Lucie Křetinská Ostrava
Martin Kříž České Budějovice
Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Ing. Iva Kučerová Prostějov
Silvia Kůtová Brno
Daniela Mahrischlová Brno
Ing. Radek Mareš Růžená
Mgr. Vendula Marková Praha
Joana Matějková Dobřichovice
Šárka Mátlová Dačice
Ilona Mayerova Praha 11
Anna Minaříková Heřmanův Městec
Martina Mišnerová Líbeznice
Michaela Mojzis Poděbrady
Michaela Mojzis Poděbrady
Hana Müllerová Ostrava
Monika Műllerová Praha
Lukáš Myšík Jičín
David Pařízek Praha
Eva Pašková Strakonice
Anna Peterková Česká Lípa
Markéta Pilařová Děčín
Lenka Plašilová Liberec
Petr Prošek Kladno
Michaela Reichlová Plzeň
Ivana Riedlová Jablonec nad Nisou
Sandra Rulfová Rakovník
Olga Šejvlová Jaroměř
Marek Skotnica Praha
Markéta Slavíková Trutnov
Andrea Slouková Olomouc
Martina Součková Plzeň
Alena Špalková Praha
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Bc. Tereza Špuláková Plzeň
Jana Staňková Česká Skalice
Marek Šťastný Dolní Břežany
Majka Šulová Praha
Simona Sýkorová Praha
Jana Valíčková Moravské Budějovice
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Linda Varnušková Liberec
Lenka Vokřínková Třešť
Veronika Vrbová Přerov
Lukáš Vykydal Praha
Andrea Zapletalová Mladá Boleslav



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka