absolventi IQ pohyb Akademie

ABSOLVENTI jsou studenti IQ pohyb Akademie, kteří úspěšně zakončili zkouškou (státní či standardní) jeden z našich rekvalifikačních kurzů. Na absolventy byly během rekvalifikace i závěrečné zkoušky kladeny velmi vysoké nároky. Ohledně jejich služby v rámci oborů pilates, jógy a zdravotního i kondičního cvičení tedy můžete počítat s opravdu kvalitou.

Adámková Milena, Ing. Kolín
Adamová Kateřina, Mgr. Všelibice
Baja Kateřina, Bc. Praha 10
Bakošová Lenka Lednické rovne
Barabášová Veronika Kladno
Bartoňková Petra Praha
Bártová Jana Rychnov nad Kněžnou
Baslová Erika, Mgr. Plzeň 2-Slovany
Bc. Fajferová, Pavlína Praha
Benešová Klára, Ing. Vimperk
Berka Filip Děčín
Blahnikova Hana Beroun
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Bradáčová Martina Brno
Bubeníčková Jarmila Olomouc
Bužková Ivana, Ing. Praha
Candy Zuzana, Ing. Praha 7
Čarnická Světlana, Mgr. Brno-střed
Čechmanová Dana Brno-Královo Pole
Čečotková Bronislava, Mgr. Praha 18
Čenščáková Lenka, Ing. Praha 4
Čermák Matěj Mlada Boleslav
Černíčková Kateřina, Mgr. Zlín
Černoch Josef Uherské Hradiště
Červenková Ilona, Bc. Liberec
Chladkova Zdeňka, Ing. Ústí nad Labem
Chudík Veronika Uherské Hradiště
Chutorecká Anna Prague
Číšecká Světlana, Ing. Olomouc
Čulík Petr Čelákovice
Davídková Adéla, Ing. Trhová Kamenice
De Blasio Anna Praha 10
DiS Řezníčková, Veronika Frýdlant nad Ostravicí
Dobešová Jaroslava, Mgr. Rájec-Jestřebí
Dobešová Renata, Ing. Beroun
Dobrá Monika Rakovník
Dolejšová Anežka, Bc. Velké Popovice
Doležalová Lenka Řehenice
Dufková Tereza Říčany
Dvořáková Tereza Unhošť
Dvouletá Jitka Staré Město
Dyrynková Barbora Roudnice nad Labem
Eliášová Gabriela Brno
Endal Václav, Mgr. Jičín
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Fialová Šárka Liberec
Filipiová Andrea Rájec-Jestřebí
Fiškandlová Iva Praha 22
Fričová Anna, Mgr. Praha
Frűhbauerová Kateřina Želešice
Gálik Lukáš Žilina
Glen Petra Brno
Gondorčínová Mirka Plzeň 2-Slovany
Grabcová Markéta Dětmarovice
Gruntorádová Petra Jihlava
Hadová Jitka Liberec
Hanzlikova Jana Libušín
Havlíčková Jitka Liberec
Hejzlarová Olga Praha 6
Hillerova Pavlina Praha
Hladíková Kristýna Litoměřice
Hodoušek Matěj, Ing. Praha
Horecká Tereza Moravský Písek
Hourová Kateřina Praha-Dolní Chabry
Hrachovcová Michaela Praha 8
Jacobo Rivera Irena, Ing. Praha 8
Janotová Vendula, Bc. Brno
Jánska Anna Praha 13
Janušová Michaela Brno-Maloměřice a Obřany
Javůrková Jana Praha 7
kafková kateřina Beroun
Karaffová Miroslava, Ing. Mladá Boleslav
Kerpan Jurij Brno-Bystrc
Kesnerová Martina Lhotka
Klimíčková Lucie Praha
Kmeťová Hanka, Ing. Praha
Knappová Magda, Mgr. Praha
Knězů Martina Praha-Dolní Počernice
Kohoutová Irena České Budějovice
Kohútová Veronika Praha 7
Kolbová Veronika, Bc. České Budějovice
Komeštíková Pavlína, Ing. Ústí nad Labem
Komůrková Zuzana Dobruška
Kopecká Renáta Mgr. Renáta Kopecká, Mgr. Vysoké Mýto
Kopecká Karolina Brno
Korcová Tereza, Ing. Praha 6
Korejtková Lenka Kolin
Kralova Sandra Kosmonosy
Kratochvílová Kriegelová Kateřina, Ing. Hostivice
Krebsová Romana, Mgr. Prague
Krejčí Aleš, Bc. Humpolec
Křetinská Lucie Ostrava
Kupka Ondřej, Bc. Praha
Kůrová Kateřina Vracov
Lamačová Petra, Bc. Liberec
Lášticová Pavlína, Ing. Praha 10
Laszáková Alexandra Cehnice
Lechnýřová Štěpánka Horšovský Týn
Lexová Alena Ždírec nad Doubravou
Libotovská Jana Kladno



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra