absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Petra Bartoňková Praha
Jana Bártová Rychnov nad Kněžnou
Filip Berka Děčín
Hana Blahnikova Beroun
Bc. Iveta Brabcová Jindřichův Hradec
Ing. Ivana Bužková Praha
Mgr. Světlana Čarnická Brno-střed
Mgr. Bronislava Čečotková Praha 18
Josef Černoch Uherské Hradiště
Bc. Ilona Červenková Liberec
petr čulík Čelákovice
Veronika Řezníčková DiS Frýdlant nad Ostravicí
Ing. Renata Dobešová Beroun
Monika Dobrá Rakovník
Lenka Doležalová Řehenice
Jitka Dvouletá Staré Město
Barbora Dyrynková Roudnice nad Labem
Gabriela Eliášová Brno
Václav Endal Praha
Miroslava Engelová Mníšek pod Brdy
Iva Fiškandlová Praha 22
Mrg. Anna Fričová Praha
Ing. Matěj Hodoušek Praha
Tereza Horecká Moravský Písek
Anna Jánska Praha 13
Jana Javurkova Praha 7
kateřina kafková Beroun
Martina Kesnerová Velký Borek
Lucie Klimíčková Praha
Ing. Hanka Kmeťová Praha
Irena Kohoutová České Budějovice
Ing. Tereza Korcová Praha 6
Ing. Kateřina Kratochvílová Kriegelová Hostivice
Lucie Křetinská Ostrava
Ing. Dana Kubelková Brno
Bc. Ondřej Kupka Říčany
Bc. Petra Lamačová Liberec
Alexandra Laszáková Cehnice
Alena Lexová Ždírec nad Doubravou
Jana Libotovská Kladno
Pavla Litvanová České Budějovice
Kateřina Machova Praha 3
karla mikulikova Brno-střed
Mgr. Michal Minář Brno
MUDr. Barbora Nechanská Mladá Boleslav
Tereza Neužilová Liberec
Ondřej Novák Olomouc
Tereza Nováková Praha
Veronika Oldfield Praha
Eva Pašková Strakonice
Mgr. Michaela Patíková Plzeň
Radka Pavlová Mělník
Eva Peroutková Praha 6
Bc. Martina Petrová Praha
Lucie Prušanská Břeclav
Martina Řepová České Budějovice
Anna Řibřidová Praha
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Mgr. Jana Šebestová Praha
Michaela Sedláčková Rožnov pod Radhoštěm
Žaneta Škývarová Slavkov
Gabriela Slivanská Litoměřice
Zuzana Šmoldasová Praha
Ing. Lucie Šnytová Brno-Komín
Veronika Sochová Praha
Kamila Soukupová Nevřeň
Ing. Pavlína Špeldová Poděbrady
Ingrid Stavárková Rožnov pod Radhoštěm
Ing. Kateřina Šuhajková Praha 4
Lenka Švecová Svitavy
JItka Svobodová Plzeň
Gabriela Tomášková Mochov
Vendula Trávníčková Brno
Lucie Trejbalová Rakovník
Rostislav Vítek Brno
Michaela Vokurková Beroun
Ing. Edita Weberová Benátky nad Jizerou
Miroslav Zavrtálek Bzenec
Ing. Kateřina Zilvarová Praha



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka