absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Alena Adamcová Havlíčkův Brod
Ing. Milena Adámková Kolín
Simona Adamová Jablonec nad Nisou
Renáta Altová Humpolec
Lada Andrová Brno
Mgr. Eliška Augustinová Pardubice VII
Marek Bábík Otrokovice
Iveta Babuliakova Žilina
Petra Bačová Volyně
Věra Baďurová Přerov
Miroslav Balabán Karlovy Vary
Jakub Balihar Ústí nad Labem
Hana Balínová Klatovy
Andrea Bařinková Praha
David Bárta Praha, Český Brod
Iveta Bartošová Brno
Jana Bártová Rychnov nad Kněžnou
Ing. Alžbeta Bašková Olomouc
Iveta Bednaříková Bzenec
Denisa Benáková Praha 13
Ing. Denisa Benáková Nejdek
Dana Bendová Frýdek-Místek
Romana Beránková Maštalířová Ústí nad Labem
Mgr. Natálie Berglowcová Praha
Filip Berka Děčín
Karel Berounský Praha
Věra Beroušková Praha-Běchovice
Hanka Billouz Koffi Praha
Klára Birnbaumová Kladno
Michal Bisták Bratislava
Iva Bitnarova Trutnov
Hana Blahnikova Beroun
Alžběta Blaťáková Beroun
Alžběta Blaťáková Beroun
Ilona Bogdanová Kutná Hora
Klára Bohatová Přeštice
Helena Böhmová Přeštice
Vlaďka Botlíková Praha 6
Martin Bradáč Ostrava
Denisa Bradáčová Říčany
Mgr. Jaroslava Bredlová Ústí nad Labem-město
Bc. Martina Breuer Liberec
Veronika Břízová Praha
Petra Brožová České Budějovice
Sabina Brychová Rakovník
Zdeňka Brychtová Praha
Jarmila Bubeníčková Olomouc
Tereza Buchtová Fidlerová Praha
Milena Budíková Ústí nad Labem-město
mgr Sabina Burreiter Ústí nad Labem
Ing. Ivana Bužková Praha
MgA. Alena Cardová Strakonice
Mgr. Bronislava Čečotková Praha 18
Lenka Cedrychova Zahrádky
David Čejka Plzeň
Matěj Čermák Mlada Boleslav
Mgr. Gabriela Čermáková Lány
Tereza Čermáková Blansko
Renáta Černá Praha 12
Mgr. Soňa Čerňanská Žilina
Josef Černoch Uherské Hradiště
Bc. Lucie Cetkovská Klatovy
Ing. Petra Chábová Jihlava
Mgr. Ilona Chasanovitisová Praha
Jakub Chlouba Praha
Ing. Aneta Choutková Praha
Roman Chramosta Praha
Ivana Chrástová Blížkovice
Bc. Karolína Chýlková Frýdlant nad Ostravicí
Veronika čiháková Praha 12
Jitka Čtvrtečková Praha
Eva Dalecká Praha
Bc Zuzana Damborská Ostrava
Andrea Daníšková Žilina
Veronika Řezníčková DiS Frýdlant nad Ostravicí
Renáta Dlouhá Havířov
Ing. Renata Dobešová Beroun
Lenka Doležalová Řehenice
Vlasta Dostálová Háj ve Slezsku
Lenka Dostálová Prachatice
Jan Dragomir Praha
Bc. Věra Draská Praha
Ing. Lucie Dubnová Praha 8
Andrea Dučková Praha
Eva Ďurišová Žilina
Ing Petra Ďurošková Žilina
Jana Dvořáková Jablonec nad Nisou
Jitka Dvouletá Staré Město
Barbora Dyrynková Roudnice nad Labem
Ivana Ederová Jindřichův Hradec
Sarka El ghadban Praha 4
Michal Elčkner Praha
Václav Endal Praha
Miroslava Engelová Mníšek pod Brdy
Martina Fallerová Opava
Gabriela Farková Tymákov
Ing. Zuzana Fialová Dobříš
Iva Fiškandlová Praha 22
Bc.Ing. Jan Florian Brno
Míra Focke Liberec



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka