absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Petra Levá Úvaly
Mgr. Zuzana Lhotská Ústí nad Labem-Severní Terasa
Jana Libotovská Kladno
Regina Lichá Třinec
Mgr. Pavlína Linková Velké Březno
Anna Linová Praha 4
Jitka Lišková Přeštice
Pavla Litvanová České Budějovice
Vlasta Litvínová České Budějovice
MUDr. Dagmar Lizáková Bratislava
Bc. Eliška Lněničková Praha
Mária Lomnická Banská Bystrica
Mgr. Helena Lopatovská Liberec
Mgr. Juraj Macho Praha
Jana Machová Praha 9
Jitka Máchová Tábor
Alexandra Mackova Praha
Martina Macková Praha-Řeporyje
Daniela Mahrischlová Brno
Nikol Maio Praha
Karla Karla Mannerová Slavkov u Brna
Ing. Radek Mareš Růžená
Mgr. Vendula Marková Praha
Tereza Mašková Blatná
Tereza Mašková Blatná
Adriana Matejčíková Nová Dubnica
Joana Matějková Dobřichovice
Šárka Mátlová Dačice
Lenka Matošková Říčany
Ludmila Maturová Bludov
Vilém Matyáš Praha
PhDr. Katarína Melicherová Sliač
Kateřina Melišová Plzeň
Zuzana Pavlechová Mgr. Podunajské Biskupice
Lucie Mistoler Mgr. Praha-Petrovice
Michaela Kosaková Michaela Praha
Soňa Michálková Tábor
Monika Miková Rajec
Michaela Mikovcová Praha
David Moc Praha
Irina Moiseeva Praha
Michaela Mojzis Poděbrady
Michaela Mojzis Poděbrady
Lucie Moulisova Plzeň 3
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Hana Müllerová Ostrava
Ing. Hana Müllerová Moravská Ostrava a Přívoz
Lukáš Myšík Jičín
Eliška Nechutova Praha 6
Zuzana Soukupová nemám Brno
Tereza Neužilová Liberec
Ilona Nevosadová Jihlava
Natalia Nikitenko Brno-střed
Ing. Anna Nováková Jenštejn
Jolana Novotná Nový Bydžov
Mgr. Eva Novotna Praha 6
Jolana Novotná Hradec Králové
Marie Oborná Český Těšín
Marina Odintsova Praha
Veronika Oldfield Praha
Matej Olejár Babice
Tomáš Olmr Říčany
Michala Ondráčková Praha
Hana Ondřejová Praha
Tereza Osvaldová Brno-střed
Jaroslav Otáhal Praha 10
Klára Otáhalová Kobylí
Bc. Vendula Pánková Praha
Miroslava Pantůčková Praha
Eva Pašková Strakonice
Patrik Paukov Trnava
Adéla Pečínková Praha
Mgr. Zdeněk Pekárek Praha 5
Lucie Peričková Brno
Jří Pešek Prachatice
Mgr Michaela Pešková Prachatice
Peter Prušanský Peter Břeclav
Anna Peterková Česká Lípa
Šárka Peterková Liberec
Lucie Petřivalská Mohelnice
Martin Petro Praha
Mgr. Oľga Petrovicová Praha
Ing. Petra Petrů Praha 15
Katarína Petrželová Praha 8
Jana Petržilková Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Jana Pichová Hořičky
Markéta Pilařová Děčín
Simona Plachá Kyjov
Tomáš Plášek Rokytnice
Lenka Plašilová Liberec
Pavla Plíhalová Říčany
Ivona Pobežalová Benešov
Nikola Podolská Telč
Romana Pokorná Brno
Eva Pokorná Jindřichův Hradec
Mgr. Sylva Porubská Spišská Nová Ves
Jakub Prášil Žďár nad Sázavou
Mgr. Jakub Prášil Žďár nad Sázavou
Mgr. Helena Přívarová Huštěnovice
Jana Promná Český Těšín



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka