absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Petr Prošek Kladno
Zuzana Prošková Teplice
Lucie Prušanská Břeclav
Hana Pudichová Ostrava
Martina Řepová České Budějovice
Anna Řibřidová Praha
Ivana Riedlová Jablonec nad Nisou
Mgr. Ivana Riedlová Liberec
Vendula Riegerová Praha 15
Michal Michal Římánek Praha
Mgr. Lucia Rolčeková Žilina
Martina Řondíková Dolní Branná
Jiřina Ronnerová Cheb
Tereza Rožcová Jablonec nad Nisou
Kamila Rozehnalová Prostějov
Bc. Kateřina Rudolfová Olomouc
Michal Rumíšek Hodonín
Ondřej Rut Praha
Michaela Rybová Žilina
Jana Rýznarová Praha
Petr Sádek Lomnice nad Popelkou
Vita Sany Zlín
Bc. Tereza Šauerová Sedlčany
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Ivo Schovanec Praha
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Olga Šejvlová Jaroměř
Alice Sendlerová Brno
Michaela Šerá Jihlava
Lenka Ševčíková Rožnov pod Radhoštěm
Gabriela Sikorová Třinec
Gabriela Sikorová Třinec
Dana Šilhánková Praha 12
Mgr Petra Šimerdová, Mgr. Vrchlabí
Renata Šipulová Litoměřice
Václava Škodová Liberec
Bc Nela Škopánová Praha
Žaneta Škývarová Slavkov
Petra Skyvová Olomouc
David Sladecek Zeleneč
Natalia Sladeckova Praha
Štěpánka Šlapanská Moravský Krumlov
Markéta Slavíková Trutnov
Gabriela Slivanská Hoštka
Andrea Slouková Olomouc
Mgr. Žaneta Slováčková Přerov
Jana Slováková Louny
Mgr. Sandra Smékalová Olomouc
Ivana Šmídová Praha
Zuzana Šmoldasová Praha
Markéta Smoleňová Otice
Anna Smolová Zlín
Eva Smugalova Orlová
Veronika Sochová Praha
Pavel Sotona Chrudim
Martina Součková Plzeň
Bc. Aneta Soukupová Nový Bydžov
Kamila Soukupová Nevřeň
Alena Špalková Praha
Ing. Pavlína Špeldová Poděbrady
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Bea Špondrová Praha 10
Ing. Filip Špůr Praha
Alena Šrámková Holubice
Štěpán Staněk Brno
Marek Šťastný Dolní Břežany
Ludmila Stejskalová Milevsko
Naďa Štěrbová Jindřichův Hradec
Lucie Sterculová Brno
Kateřina Štillerová Mladá Boleslav
Radana Štorkánová Praha
Pavlína Stránská Jiřetín pod Jedlovou
Zora Střelcová Brno
Mgr. Robert Stuchlík Hradec Králové
Ing. Kateřina Šuhajková Praha 4
Dana Sůkalová Brno
Matěj Šulc Ústí nad Labem
Tereza Tereza Šulcová Nižbor
Majka Šulová Praha
Šárka Svobodová Praha
Simona Sýkorová Praha
Eva Szczurková Liberec
Helena Teplíková Praha
Markéta Tichá Liberec
Ing. Andrea Tichá Uhlířské Janovice
Linda Tománková Zlín
Ing. Richard Tomasch Košice
Hana Toufarová Třebíč
Vendula Trávníčková Brno
Jana Trávníková Plzeň
Lucie Trejbalová Rakovník
Jitka Tumová Kralovice
Dita Tunklová Praha
Hana Uhlíková Řevnice
Lenka Uhlíková Psáry
Jana Uhlířová Poděbrady
Olga Uková Bedřichov
Martina Útlá Nový Jičín
Hana Uttendorfska Žďár nad Sázavou
Bc. Terezie Valášková Brno-Královo Pole



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka