absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Markéta Tichá Liberec
Ing. Andrea Tichá Uhlířské Janovice
Linda Tománková Zlín
Ing. Richard Tomasch Košice
Ing. Irena Tomášiková Karviná
Hana Toufarová Třebíč
Vendula Trávníčková Brno
Jana Trávníková Plzeň
Lucie Trejbalová Rakovník
Jitka Tumová Kralovice
Dita Tunklová Praha
Hana Uhlíková Řevnice
Lenka Uhlíková Psáry
Jana Uhlířová Poděbrady
Olga Uková Bedřichov
Martina Útlá Nový Jičín
Hana Uttendorfska Žďár nad Sázavou
Bc. Terezie Valášková Brno-Královo Pole
Ing. Michal Valdhans Praha
Barbora Valouchová Otrokovice
Ing. Viera Vancáková Košice
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Zuzana Váňová Frenštát pod Radhoštěm
Linda Varnušková Liberec
Iveta Vaverová Nýřany
Mgr. Natália Vavrinská Bratislava
Kamila Veselá Frýdek-Místek
Margaryta Viachalo Praha 4
Lucie Vidnerova Mladá Boleslav
Gabriela Vinopalova Praha 3
Lucie Víšková Orel
Rostislav Vítek Brno
Jana Vítková Brno
Bc. Olga Vlasák Straková Praha
Lucie Vlasáková Stříbro
Vojtěch Vlček Ostrava
Lenka Vlčková Přerov
Lenka Vlčková Frýdlant
věra Věra Vojtěchová Praha
Lenka Vokřínková Třešť
Michaela Vokurková Beroun
Luboš Voleman Praha
Jiří Vondráček Praha
Martina Voplatková Praha
Mgr. Olga Vránová Praha
Monika Vránová Praha-Benice
Veronika Vrbová Přerov
Gabriela Vrtalová Prostějov
Dagmar Vybiralova Praha 6
Dagmar Vybíralová Praha 6
Bc. Daniela Vyborna Praha 8
Lukáš Vykydal Praha
petra weberová Luštěnice
Ing. Edita Weberová Benátky nad Jizerou
Bc. Iva Whitten Praha 12
Richard Wiesner Neratovice
Katerina Zapletalova Praha-Velká Chuchle
Andrea Zapletalová Mladá Boleslav
Miroslav Zavrtálek Bzenec
Markéta Zbíralová Suchomelová Brno
Jana Žičařová Velvary
Miroslav Žídek Frýdek-Místek
Blanka Žižková Brno
Jan Zlámal Olomouc
Petra Zmátlová Třebíč
Eva Znamenáčková Praha
Ondřej Zušťák Kadaň
Jakub Zvelebil Praha



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka