absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Jakub Balihar Ústí nad Labem
Andrea Bařinková Praha
David Bárta Praha, Český Brod
Sabina Brychová Rakovník
Ing. Ivana Bužková Praha
Ing. Aneta Choutková Praha
Veronika Řezníčková DiS Frýdlant nad Ostravicí
Petr Dlugoš Praha
Ing. Renata Dobešová Beroun
Mgr. Pavla Dymáková Prague
Kateřina Ernekerová Praha
Mgr. Eliška Flégrová Pardubice
Bc.Ing. Jan Florian Brno
Ing. Aleš Gregůrek Brno
Miriam Haleňáková Brno
Marie Hanžlová Děčín
Miloš Hašek Kladno
Petr HASOŇ Praha
Veronika Honková Ostrava
Mgr Vít Hovorka Praha
Michaela Hrachovcová Praha
Jakub Jáně Praha
Barbora Ježková Liberec
Iveta Koňaříková Ostrava
Lenka Kravčišinová Praha 6
Miroslava Křížková Praha
Mgr. David Krumpolc Praha
Ladislav Lechan Michalovce
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Mgr. Marcela Litecká Spišská Nová Ves
Daniela Mahrischlová Brno
Nikola Maistryszinová Pardubice
Michaela Mikovcová Praha
Mgr. Michal Minář Brno
Michaela Mojzis Poděbrady
Michaela Mojzis Poděbrady
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Lukáš Myšík Jičín
Tomáš Olmr Říčany
Jří Pešek Prachatice
Peter Prušanský Peter Břeclav
Anna Peterková Česká Lípa
Martin Petro Praha
Lenka Plašilová Liberec
Nikola Podolská Telč
Mgr. Sylva Porubská Spišská Nová Ves
Jakub Prášil Žďár nad Sázavou
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Marek Šťastný Dolní Břežany
Mgr. Robert Stuchlík Hradec Králové
Matěj Šulc Ústí nad Labem
Majka Šulová Praha
Simona Sýkorová Praha
Linda Tománková Zlín
Ing. Irena Tomášiková Karviná
Lucie Trejbalová Rakovník
Jana Válková Děčín
Kristýna Vaňková Olomouc
Linda Varnušková Liberec
Lenka Vlčková Frýdlant
Lenka Vokřínková Třešť
Veronika Vrbová Přerov
Richard Wiesner Neratovice
Eduard Zejmon Praha
Miroslav Žídek Frýdek-Místek



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka