absolventi IQ pohyb Akademie

ABSOLVENTI jsou studenti IQ pohyb Akademie, kteří úspěšně zakončili zkouškou (státní či standardní) jeden z našich rekvalifikačních kurzů. Na absolventy byly během rekvalifikace i závěrečné zkoušky kladeny velmi vysoké nároky. Ohledně jejich služby v rámci oborů pilates, jógy a zdravotního i kondičního cvičení tedy můžete počítat s opravdu kvalitou.

Barcajová Markéta Žatec
Bechyňová Jiřina Praha-Slivenec
Binarová Nela Ostrava
Breuer Martina, Bc. Liberec
Břízová Monika, Ing. Klášterec nad Orlicí
Buchtová Fidlerová Tereza Praha
Bužková Ivana, Ing. Praha
Choutková Aneta, Ing. Praha
Davídková Adéla, Ing. Trhová Kamenice
Draská Věra, Bc. Praha
Frydkova Jana Žďár nad Sázavou
Hlavínová Jana Blatná
Horák David Praha
Horáková Markéta Praha 7
Horová Kateřina Praha 3
Hortová Markéta Praha
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Husáková Jana Prague
Jánská Jana, Mgr. Benátky nad Jizerou
Jelínková Markéta Praha
Kadová Anna Praha 15
Klížová Magdalena, Bc. Jablonec nad Nisou
Kobrová Michaela Tuchoměřice
Kopečková Hana Dačice
Krautwurstová Lenka Brodek u Přerova
Křelinová Katka Liberec
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Kyptová Romana Merklín
Lachmanová Iva Praha
Lexová Alena Ždírec nad Doubravou
Lněničková Eliška, Bc. Praha
Malíčková Jitka Brno
Marešová Martina Praha 4
Mášová Florentina Praha 4
Matějková Iva, Ing. Praha
Mátlová Šárka Dačice
Mňuk Kristýna Vysoké Mýto
Morkus Filip, Ing. Třešť
Müller Krajňáková Kristýna, Ing. Praha
Neužilová Tereza Liberec
Paarová Lucie, Mgr. Česká Třebová
Pašková Eva Strakonice
Patočková Kateřina Bratronice
Petrželová Katarína Praha 8
Polášek Antónia Pardubice VI
Řeháková Věra, Ing. Chomutov
Reichlová Michaela Plzeň
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Sazimová Lidmila, Mgr. Plzeň 2-Slovany
Šilhánová Iveta, Bc. Plzeň
Silovská Jana Neurazy
Slezáková Jana Choltice
Sloupová Jana Chodová Planá
smidova michala, Bc. Plzeň 2-Slovany
Šnajdrová Pavla, Mgr. Návsí
Sorokoladova Eva Praha 10
Špalková Alena, Mgr. Praha
Stránská Pavlína Jiřetín pod Jedlovou
Svačinková Jitka Bruntál
Svejkovská Marie Nepomuk
Tunklová Dita Praha
Tylšová Petra, MVDr Praha
Ulrychová Michaela Čelákovice
Uttendorfska Hana Žďár nad Sázavou
Váňová Zuzana Frenštát pod Radhoštěm
Varnušková Linda Liberec
Vinopalova Gabriela Praha 3
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vokřínková Lenka Třešť
Vránová Nikola Petrovice u Karviné
Ženatá Alexandra, Bc. Velké Opatovice
Žiláková Daniela Plzeň 3



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra