absolventi IQ pohyb Akademie

ABSOLVENTI jsou studenti IQ pohyb Akademie, kteří úspěšně zakončili zkouškou (státní či standardní) jeden z našich rekvalifikačních kurzů. Na absolventy byly během rekvalifikace i závěrečné zkoušky kladeny velmi vysoké nároky. Ohledně jejich služby v rámci oborů pilates, jógy a zdravotního i kondičního cvičení tedy můžete počítat s opravdu kvalitou.

Ataniyazova Diana Praha
Bárta David Praha, Český Brod
Böhmová Helena Přeštice
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Brosová Kristína, Ing. Žilina
Brožová Petra České Budějovice
Buršíková Markéta, Mgr. Praha 3
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čejka David Plzeň
Chábová Petra, Ing. Jihlava
Čížková Iveta Hradec Králové
Dlasková Barbora Mladá Boleslav
Dolejšová Lydie Praha 6
Dostálová Vlasta Háj ve Slezsku
Dvořáková Martina Libčice nad Vltavou
Dvouletá Jitka Staré Město
El ghadban Sarka Praha 4
Elčkner Michal Praha
Endal Václav, Mgr. Jičín
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Enochová Lucie Praha 15
Feriancova Martina Roudnice nad Labem
Glen Petra Brno
Grófová Adriána, Mgr. Žilina
Haluzová Lenka Praha 7
Hanzálek Martin, Mgr. Brno-sever
Hipiková Lucie Brno-Žabovřesky
Hlaváčková Kristýna Praha
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Horatlík Jiří Tábor
Horatlíková Iva, Mgr. Tábor
Horváth Zoltán, Ing. Praha
Hrachovcová Michaela Praha 8
Hrkelová Veronika Trnava
Hrubanová Věra Olomouc
Janotová Vendula Brno
Janoušková Petra Jaroměř
Jarošová Diana, Bc. Liptovský Mikuláš
Jelínková Hana, Mgr. Tábor
Kalousová Helena Praha 6
Kluch Filip Praha
Kodýdková Jaroslava Plzeň
Kopecká Renáta Mgr. Renáta Kopecká, Mgr. Vysoké Mýto
Kopecká Martina Praha
Kopřivová Kateřina Ústí nad Labem
Kövér Lucie Ústí nad Labem
Kráľovská Kateřina Praha 4
Kratochvíl Jakub Praha
Křivánková Daniela, Bc. Žatec
Kruková Beata Praha
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Kubatová Jitka, Ing. Hluboká nad Vltavou
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Lankašová Hancová Eliška, Bc. Mladá Boleslav
Liskova Katerina, Mgr. Plzeň 3
Litvínová Vlasta, Mgr. České Budějovice
Lomnická Mária Banská Bystrica
Malinová Tereza, Bc. Katovice
Martvonova Anna, Ing. Praha 10
Mašková Tereza Blatná
Mašková Tereza Blatná
Matějková Joana Dobřichovice
Mátlová Šárka Dačice
Matošková Lenka Říčany
Mocek Tomas Pelhřimov
Mošanská Denisa Dublovice
Mrowiecová Dita, Bc. Ostrava
Müllerová Hana Ostrava
Myšík Lukáš Jičín
Nikitenko Natalia Brno-střed
Oborná Marie Český Těšín
Odintsova Marina Praha
Okenicová Petra, Mgr. Bc. Karviná
Osvaldová Tereza Brno
Pápež Dana Martin
Pastuchová Barbora Praha 4
Pečivová Kateřina Velké Březno
Pichová Jana Hořičky
Pilařová Tereza Praha 4
Pilná Martina, Mgr. Pardubice III
Plašilová Lenka, Ing. Liberec
Pokorná Anna, Bc. Praha
Průšová Martina, Mgr. Praha-Suchdol
Puškáčová Lucia, Ing. Skalica
Pýchová Jana, Ing. Praha 11
Reichlová Michaela Plzeň
Rozehnalová Kamila Prostějov
Rudolf Tereza Praha 8
Sarossyova Lenka Veľký Šariš
Sassano Tereza, Bc. Praha 14
Šejvlová Olga Jaroměř
Sotona Pavel Chrudim
Špalková Alena, Mgr. Praha
Špeldová Jana, Mgr. Červený Kostelec
Šťastný Marek Dolní Břežany
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Strugová Sanela Český Těšín
Štveráková Tereza, Bc. Praha
Šulc Matěj Ústí nad Labem



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra