absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Lada Andrová Brno
Věra Baďurová Přerov
David Bárta Praha, Český Brod
Jolana Blahutová Ostrava
Helena Böhmová Přeštice
Bc. Iveta Brabcová Jindřichův Hradec
Zdeňka Brychtová Praha
Ing. Ivana Bužková Praha
Tereza Čápová Praha
David Čejka Plzeň
Mgr. Ilona Chasanovitisová Říčany
Martina Fallerová Opava
Mgr. Eliška Flégrová Pardubice
Petra Gruntorádová Jihlava
Miriam Haleňáková Brno
Miloš Hašek Kladno
Bc. Alena Helikarová Mladá Boleslav
Jana Hladíková Brno
Radmila Hlavicová Valašské Meziříčí
Eva Holomková Praha
Veronika Honková Ostrava
Veronika Honková Ostrava
Jiří Horatlík Tábor
Iva Horatlíková Tábor
Lucie Horvátová Ústí nad Labem
Jaroslava Hrušková Plzeň
Martina Hubáčková Brno
Ing. Martina Jíchová Praha
Kamila Julínyová Piešťany
Nataliia Karashivska Most
Lucie Klimíčková Praha
Lucia Knapcová Žilina
Romana Kosíková Brno
Ľuba Kovácsová Brno
Pavlína Krajňáková Velké Meziříčí
Silvie Krčmová Přerov
Lucie Křetinská Ostrava
Daniela Křivánková Žatec
Mgr. Ida Kršková Žďár nad Sázavou
Lenka Krutská Český Brod
Eva Kupsová Brno
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Ladislav Lechan Michalovce
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Mgr. Zuzana Lhotská Ústí nad Labem-Severní Terasa
Jana Libotovská Kladno
Jitka Máchová Tábor
Nikol Maio Praha
Mgr. Vendula Marková Praha
Tereza Mašková Blatná
Adriana Matejčíková Nová Dubnica
Lenka Matošková Říčany
Denisa Mlynáriková Jilemnice
Michaela Mojzis Poděbrady
Michaela Mojzis Poděbrady
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Ing. Hana Müllerová Moravská Ostrava a Přívoz
Ilona Nevosadová Jihlava
Jolana Novotná Hradec Králové
Jolana Novotná Nový Bydžov
Lucie Peričková Brno
Anna Peterková Česká Lípa
Mgr. Oľga Petrovicová Praha
Markéta Pilařová Děčín
Romana Pokorná Brno
Martina Řepová České Budějovice
Mgr. Lucia Rolčeková Žilina
Petra Růžičková Olomouc
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Olga Šejvlová Jaroměř
Markéta Slavíková Trutnov
Markéta Smoleňová Otice
Štěpánka Somolík Lipno nad Vltavou
Alena Špalková Praha
Lea Špiegelová Roudnice nad Labem
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Marek Šťastný Dolní Břežany
Ludmila Stejskalová Milevsko
Naďa Štěrbová Jindřichův Hradec
Kateřina Štillerová Mladá Boleslav
Majka Šulová Praha
Simona Sýkorová Praha
Helena Teplíková Praha
Hana Toufarová Třebíč
Lucie Trejbalová Rakovník
Jana Uhlířová Poděbrady
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Linda Varnušková Liberec
Mgr. Hana Vasickova Praha 1
Jana Vítková Brno
Lenka Vlčková Frýdlant
Jiří Wagner Brno
Richard Wiesner Neratovice
Olga Zachariášová Rychnov nad Kněžnou
Jana Žičařová Velvary
Miroslav Žídek Frýdek-Místek



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka