absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Lada Andrová Brno
Petra Bačová Volyně
Věra Baďurová Přerov
Andrea Bařinková Praha
David Bárta Praha, Český Brod
Ing. Alžbeta Bašková Olomouc
Filip Berka Děčín
Hanka Billouz Koffi Praha
Jolana Blahutová Ostrava
Alžběta Blaťáková Beroun
Lenka Blažková Sušice
Helena Böhmová Přeštice
Ing. Michaela Boušová Plzeň
Bc. Iveta Brabcová Jindřichův Hradec
Petra Brožová České Budějovice
Zdeňka Brychtová Praha
Ing. Ivana Bužková Praha
Tereza Čápová Praha
Michaela Čechlovská Chrudim
David Čejka Plzeň
Tereza Čermáková Blansko
Mgr. Soňa Čerňanská Žilina
Bc. Ilona Červenková Liberec
Ing. Petra Chábová Jihlava
Mgr. Ilona Chasanovitisová Říčany
Marie Čonková,DiS. Most
Andrea Daníšková Žilina
Ing. Renata Dobešová Beroun
Lenka Dostálová Prachatice
Vlasta Dostálová Háj ve Slezsku
Mgr. Alena Dzuríková Košice
Miroslava Engelová Mníšek pod Brdy
Martina Fallerová Opava
Iva Fiškandlová Praha
Helena Flajzarová Praha 5
Mgr. Eliška Flégrová Pardubice VII
Katarína Furdeková Žilina
Mgr. Adriána Grófová Žilina
Petra Gruntorádová Jihlava
Miriam Haleňáková Brno
Silvie Hapalová Olomouc
Miloš Hašek Kladno
Bc. Alena Helikarová Mladá Boleslav
Jana Hladíková Brno
Radmila Hlavicová Valašské Meziříčí
Eva Holomková Praha
Veronika Honková Ostrava
Veronika Honková Ostrava
Romana Honsová Bechyně
Iveta Horáková Trutnov
Jiří Horatlík Tábor
Iva Horatlíková Tábor
Lucie Horvátová Ústí nad Labem
Martina Houšková České Budějovice
Michaela Hrachovcová Praha
Veronika Hrkelová Trnava
Jaroslava Hrušková Plzeň
Martina Hubáčková Brno
Hanus Hudousek Brno-střed
Ing. Tereza Humlíčková Brno
Anna Jánska Praha 13
Karolína Jarošová Veverská Bítýška
Ing. Martina Jíchová Praha
Kamila Julínyová Piešťany
Simona DiS. Simona Kalinová Staré Hradiště
Nataliia Karashivska Most
Lucie Klimíčková Praha
Filip Kluch Praha
Lucia Knapcová Žilina
Jitka Koblížková Havlíčkův Brod
Andrea Kocánková Praha
Mgr. Renáta Kopecká Vysoké Mýto
Lucie Kopřivová České Budějovice
Romana Kosíková Brno
Ľuba Kovácsová Brno
Pavlína Krajňáková Velké Meziříčí
Silvie Krčmová Přerov
Lucie Křetinská Ostrava
Daniela Křivánková Žatec
Eva Křížová Praha 8
Mgr. Ida Kršková Žďár nad Sázavou
Mgr. David Krumpolc Praha
Lenka Krutská Český Brod
Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Ing. Iva Kučerová Prostějov
Veronika Kunová Plzeň
Eva Kupsová Brno
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Bc. Petra Lamačová Liberec
Ladislav Lechan Michalovce
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Mgr. Zuzana Lhotská Ústí nad Labem-Severní Terasa
Jana Libotovská Kladno
Jitka Máchová Tábor
Nikol Maio Praha
Nikola Maistryszinová Pardubice
Ing. Radek Mareš Růžená
Mgr. Vendula Marková Praha
Michaela Martinová Praha 5
Tereza Mašková Blatná



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka