absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Tereza Mašková Blatná
Adriana Matejčíková Nová Dubnica
Joana Matějková Dobřichovice
Šárka Mátlová Dačice
Lenka Matošková Říčany
Vilém Matyáš Praha
Tomáš Tomáš Medynský Praha
Kateřina Melišová Plzeň
Monika Miková Rajec
Anna Minaříková Heřmanův Městec
Denisa Mlynáriková Jilemnice
Michaela Mojzis Poděbrady
Michaela Mojzis Poděbrady
Mgr. Kateřina Motyčková Uherské Hradiště
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Ing. Hana Müllerová Moravská Ostrava a Přívoz
Hana Müllerová Ostrava
Lukáš Myšík Jičín
Tereza Neužilová Liberec
Ilona Nevosadová Jihlava
Jolana Novotná Hradec Králové
Jolana Novotná Nový Bydžov
MVDr. Daniela Ohlasová Košice
Jaroslav Otáhal Praha 10
David Pařízek Praha
Radmila Pelánková Praha
Lucie Peričková Brno
Peter Prušanský Peter Břeclav
Anna Peterková Česká Lípa
Mgr. Oľga Petrovicová Praha
Jana Pichová Hořičky
Markéta Pilařová Děčín
Lenka Plašilová Liberec
Ivona Pobežalová Benešov
Romana Pokorná Brno
Jana Přikrylová Lébrová Olomouc
476000 Lucie Prušanská Břeclav
Radka Půlpánová Hradec Králové
Martina Řepová České Budějovice
Mgr. Lucia Rolčeková Žilina
Kamila Rozehnalová Prostějov
Sandra Rulfová Rakovník
Mgr. Jana Rusinakova Martin
Petra Růžičková Olomouc
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Olga Šejvlová Jaroměř
Dana Šilhánková Praha
Renata Šipulová Litoměřice
Markéta Slavíková Trutnov
Gabriela Slivanská Hoštka
Andrea Slouková Olomouc
Markéta Smoleňová Otice
Štěpánka Somolík Lipno nad Vltavou
Kamila Soukupová Nevřeň
Alena Špalková Praha
Lea Špiegelová Roudnice nad Labem
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Marek Šťastný Dolní Břežany
Mgr. Michaela Stehnová Chrudim
Ludmila Stejskalová Milevsko
Naďa Štěrbová Jindřichův Hradec
Kateřina Štillerová Mladá Boleslav
Pavlína Stránská Jiřetín pod Jedlovou
Majka Šulová Praha
Simona Sýkorová Praha
Eva Szczurková Liberec
Helena Teplíková Praha
Monika Těžká Kravaře
Linda Tománková Zlín
Ing. Irena Tomášiková Karviná
Erika Tordová Rajec
Hana Toufarová Třebíč
Vendula Trávníčková Brno
Lucie Trejbalová Rakovník
Dita Tunklová Praha
Jana Uhlířová Poděbrady
Lenka Ulrichova Heřmanův Městec
Jana Válková Děčín
Ing. Viera Vancáková Košice
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Linda Varnušková Liberec
Mgr. Hana Vasickova Praha 1
Anna Anna Vatulya Praha
Lucie Víšková Orel
Rostislav Vítek Brno-sever
Jana Vítková Brno
Bc. Olga Vlasák Straková Praha
Lenka Vlčková Přerov
Lenka Vlčková Frýdlant
Lenka Vokřínková Třešť
Michaela Vokurková Beroun
Jiří Wagner Brno
petra weberová Luštěnice
Richard Wiesner Neratovice
Olga Zachariášová Rychnov nad Kněžnou
Miroslav Zavrtálek Bzenec
Jana Žičařová Velvary
Miroslav Žídek Frýdek-Místek
Jakub Zvelebil Praha



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka