absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Petr Adam Praha
Věra Baďurová Přerov
Jakub Balihar Ústí nad Labem
Andrea Bařinková Praha
Filip Berka Děčín
Hanka Billouz Koffi Praha
Michal Bisták Bratislava
Veronika Břízová Praha
Tereza Čermáková Blansko
Mgr. Gabriela Čermáková Lány
Josef Černoch Uherské Hradiště
Mgr. Ilona Chasanovitisová Říčany
Veronika Řezníčková DiS Frýdlant nad Ostravicí
Barbora Dyrynková Roudnice nad Labem
Michal Elčkner Praha
Václav Endal Praha
Sabina Farkaš Holečková Františkovy Lázně
Iva Fiškandlová Praha
Petra Gruntorádová Jihlava
Miriam Haleňáková Brno
Silvie Hapalová Olomouc
Miloš Hašek Kladno
Vojtěch Hataš Bratronice
Jana Hladíková Brno
Ing. Matěj Hodoušek Praha
Veronika Honková Ostrava
Tereza Horakova Moravská Ostrava a Přívoz
Tereza Horecká Moravský Písek
Lucie Horvátová Ústí nad Labem
Mgr Vít Hovorka Praha
Jiří Hruška Praha
Ing. Tereza Humlíčková Brno
Anna Jánska Praha 13
Markéta Jelínková Praha
Lenka Junková Praha 5
Michal Kadlec Červený Újezd
Zuzana Kleinová Brno
Lucie Klimíčková Praha
Filip Kluch Praha
Lucia Knapcová Žilina
Iveta Koňaříková Ostrava
Romana Kosíková Brno
Mgr. Mira Kostalkova Praha 4
Alena Kozlerová Praha 9
Ing. Kristyna Krajnakova Praha
Katka Křelinová Liberec
Lucie Křetinská Ostrava
Daniela Křivánková Žatec
Jana Křížová Praha
Mgr. Ida Kršková Žďár nad Sázavou
Mgr. Jana Kruková Hovorčovice
Mgr. David Krumpolc Praha
Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Ing. Iva Kučerová Prostějov
Eva Kupsová Brno
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Alexandra Laszáková Cehnice
Ladislav Lechan Michalovce
Nikol Maio Praha
Nikola Maistryszinová Pardubice
Ing. Radek Mareš Růžená
Mgr. Vendula Marková Praha
Martin Martiniak Havlíčkův Brod
Tereza Mašková Blatná
Tereza Mašková Blatná
Lenka Matošková Říčany
Soňa Miklová Zlín
Michaela Mikovcová Praha
Anna Minaříková Heřmanův Městec
Michaela Mojzis Poděbrady
Michaela Mojzis Poděbrady
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Ing. Hana Müllerová Moravská Ostrava a Přívoz
Natalia Nikitenko Brno-střed
Tomáš Olmr Říčany
Jaroslav Otáhal Praha 10
Jří Pešek Prachatice
Simona Plachá Kyjov
Lenka Plašilová Liberec
Petr Prošek Kladno
Lucie Prušanská Břeclav
Anna Řibřidová Praha
Sandra Rulfová Rakovník
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Olga Šejvlová Jaroměř
Bc. Zdeňka Ševčíková Hovězí
Gabriela Sikorová Třinec
Šárka Šimáková Jičín
Klára Slaninová Olomouc
Štěpánka Šlapanská Moravský Krumlov
Gabriela Slivanská Hoštka
Pavel Sotona Chrudim
Kamila Soukupová Nevřeň
Alena Špalková Praha
Lea Špiegelová Roudnice nad Labem
Ing. Jana Staňková Praha 15
Marek Šťastný Dolní Břežany
Kateřina Štillerová Mladá Boleslav
Pavlína Stránská Jiřetín pod Jedlovou



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka