absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Adamcová Alena Havlíčkův Brod
Andrová Lada Brno
Augustinová Eliška, Mgr. Pardubice VII
Bačová Petra Volyně
Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Balážiová Barbora Praha 7
Barcajová Markéta Žatec
Bařinková Andrea Praha
Bárta David Praha, Český Brod
Bártová Jana Rychnov nad Kněžnou
Bašková Ing. Alžbeta Olomouc
Bechynská Nela, Nela Cheb
Benešová Jana Benešov
Benkova Barbora Trnava
Beránková Maštalířová Romana Ústí nad Labem
Berka Filip Děčín
Beroušková Věra Praha-Běchovice
Bigas Eva Kutná Hora
Billouz Koffi Hanka Praha
Bitnarova Iva Trutnov
Blaťáková Alžběta Beroun
Böhmová Helena Přeštice
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Bradáčová Denisa Říčany
Brejníková Marie Litoměřice
Brožová Petra České Budějovice
Buchtová Fidlerová Tereza Praha
Buganska Andrea Nymburk
Bugnerová Miroslava, Mgr Hradec Králové
Burianová Eliška Řevnice
Bužková Ivana, Ing. Praha
Capová Lucie Ostrava
Čechman Jaroslav Brno-Komín
Čechmanová Dana Brno-Královo Pole
Cedrychova Lenka Zahrádky
Čermáková Tereza Blansko
Čermáková Gabriela, Mgr. Lány
Černínová Dagmar Opava
Černoch Josef Uherské Hradiště
Chasanovitisová Ilona, Mgr. Praha
Chlouba Jakub Praha
Choutková Aneta, Ing. Praha
Cichá Kateřina Havířov
Daníšková Andrea Žilina
DiS. Marenčinová, Michala Brno
Dlouhá Renáta Havířov
Dobešová Renata, Ing. Beroun
Dostálová Lenka Prachatice
Dostálová Vlasta Háj ve Slezsku
Dragomir Jan Praha
Draská Věra, Bc. Praha
Dvořáková Hana Milovice
Dvouletá Jitka Staré Město
Dytrychová Nicole Brno
Elčkner Michal Praha
Endal Václav Praha
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Epsteinová Aneta Praha
Fallerová Martina Opava
Farkaš Holečková Sabina Františkovy Lázně
Farková Markéta České Budějovice
Fiškandlová Iva Praha 22
Fričová Anna Praha 6
Gibs Dita Milovice
Gruntorád Jiří České Budějovice
Hájek David Nový Jičín
Haleňáková Miriam Brno
Hánová Martina Plzeň
Hanzálek Martin, Mgr. Brno
Hapalová Silvie Olomouc
Hašek Miloš Kladno
haškovec štěpán Praha 5
Hatašová Renata Bratronice
Hejda Tomáš Havlíčkův Brod
Helikarová Bc. Alena Mladá Boleslav
Heliová Barbora Plzeň 3
Hibšová Miroslava Tábor
Hipiková Lucie Brno-Žabovřesky
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Hlistová Jiřina Opava
Hoffelnerová Alena, Bc Trhové Sviny
HOFFMANNOVA Katrin Dolní Branná
Honková Veronika Ostrava
Horatlík Jiří Tábor
Horatlíková Iva Tábor
Horecká Tereza Moravský Písek
Hornát Milan České Budějovice
Hornig Jaroslav, Ing. Vrchlabí
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hrachovcová Michaela Praha
Hranaiová Katarína, Bc. Plzeň
Hrkelová Veronika Trnava
Hrubšová Vendula Praha
Hruška Jiří Praha
Hrušková Jaroslava Plzeň
Hryzáková Jiřina Praha
Hubáčková Martina Brno
Humlíčková Tereza, Ing. Brno



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka