absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Romana Kosíková Brno
Mgr. Lenka Kováčechová Ostrava
Pavlína Krajňáková Velké Meziříčí
Ing. Kateřina Kratochvílová Kriegelová Hostivice
Iveta Krejčů Jindřichův Hradec
Katka Křelinová Liberec
Lucie Křetinská Ostrava
Daniela Křivánková Žatec
Martin Kříž České Budějovice
Jana Křížová Praha
Bc. Lenka Kroniková Novotná Týn nad Vltavou
Marcela Kroupová Jablonec nad Nisou
Mgr. Ida Kršková Žďár nad Sázavou
Mgr. Jana Kruková Hovorčovice
Mgr. David Krumpolc Praha
Lenka Krutská Český Brod
Ing. Dana Kubelková Brno
Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Ing. Iva Kučerová Prostějov
Lucia Lucia Kusá Praha
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Silvia Kůtová Brno
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Jitka Lišková Přeštice
Vlasta Litvínová České Budějovice
Daniela Mahrischlová Brno
Nikol Maio Praha
Nikola Maistryszinová Pardubice
Karla Karla Mannerová Slavkov u Brna
Ing. Radek Mareš Růžená
Mgr. Lenka Maříková Plzeň
Mgr. Vendula Marková Praha
Michaela Martinová Praha 5
Tereza Mašková Blatná
Tereza Mašková Blatná
Joana Matějková Dobřichovice
Šárka Mátlová Dačice
Lenka Matošková Říčany
Vilém Matyáš Praha
Ilona Mayerova Praha 11
Kateřina Melišová Plzeň
Lucie Mercová Karlovy Vary
Lenka Mičková Lovosice
Ludmila Milfaitová Polná
Martina Mišnerová Líbeznice
Michaela Mojzis Poděbrady
Michaela Mojzis Poděbrady
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Bc. Lucie Mourkova Plzeň 1
Monika Műllerová Praha
Hana Müllerová Ostrava
Ing. Hana Müllerová Moravská Ostrava a Přívoz
Jan Musil Ústí nad Labem
Lukáš Myšík Jičín
Bc. Alena Nesétová Mohelnice
Tereza Neužilová Liberec
Ilona Nevosadová Jihlava
Daniela Nonfriedová Tehov
Tereza Nováková Praha
Jolana Novotná Hradec Králové
Marina Odintsova Praha
Veronika Oldfield Praha
Hana Ondřejová Praha
Tereza Osvaldová Brno-střed
Jaroslav Otáhal Praha 10
Simona Pancíř Švarcová Dobříš
David Pařízek Praha
Eva Pašková Strakonice
Jří Pešek Prachatice
Mgr Michaela Pešková Prachatice
Anna Peterková Česká Lípa
Šárka Peterková Liberec
Veronika Petkovová Tábor
Mgr. Oľga Petrovicová Praha
Markéta Pilařová Děčín
Simona Plachá Kyjov
Lenka Plašilová Liberec
Martina Podborská Praha
Nikola Podolská Telč
Romana Pokorná Brno
Michaela Polanská Praha 14
Jiří Polanský Praha 14
Petr Prošek Kladno
Lucie Prušanská Břeclav
Bc. Ondřej Rančák Praha
Alena Rauová Plzeň
Michaela Reichlová Plzeň
Ivana Riedlová Jablonec nad Nisou
Mgr. Ivana Riedlová Liberec
Mgr. Lucia Rolčeková Žilina
Jitka Routnerová Praha 7
Sandra Rulfová Rakovník
Zuzana Ruman Praha
Jana Rýznarová Praha
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Olga Šejvlová Jaroměř
Robert Šereš Most
Bc. Zdeňka Ševčíková Hovězí
Gabriela Sikorová Třinec



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka