absolventi IQ pohyb Akademie

ABSOLVENTI jsou studenti IQ pohyb Akademie, kteří úspěšně zakončili zkouškou (státní či standardní) jeden z našich rekvalifikačních kurzů. Na absolventy byly během rekvalifikace i závěrečné zkoušky kladeny velmi vysoké nároky. Ohledně jejich služby v rámci oborů pilates, jógy a zdravotního i kondičního cvičení tedy můžete počítat s opravdu kvalitou.

Andrlová Lucie Ústí nad Labem-Střekov
Beznosková Michaela Kladno
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Brenkusová Jaroslava Praha
Čejka David Plzeň
Černá Helena Praha
Chlouba Jakub Praha
Chocholoušová Jitka Praha
Choutková Aneta, Ing. Praha
Čtvrtečková Jitka Neratovice
Dalecká Eva Harrachov
Ďopanová Nela, Ing. Krchleby
Dyrynková Barbora Roudnice nad Labem
Feriancova Martina Roudnice nad Labem
Fialova Ivana Plzeň
Grant Jan Hostivice
Haleňáková Miriam Brno
Harvancová Lucie Praha
Hodoušek Matěj, Ing. Praha
Horejsková Nikola Litoměřice
Hovorka Vít, Mgr Praha
Hrachovcová Michaela Praha
Hříbalová Kamila Praha
Ing Sokolík, Petr Praha
Janus Petr, Ing. Prague
Jonakova Renata Hořešovice
Kadlec Michal Červený Újezd
Kalousková Tereza Praha 5
Kantorová Barbora Králův Dvůr
Kašpárková Tereza Jindřichův Hradec
Kopáčová Nikol Praha 6
Kratochvílová Kriegelová Kateřina, Ing. Hostivice
Krejzová Helena Travčice
Křelinová Katka Liberec
Křížová Klára Špindlerův Mlýn
Kross Daniel Praha 12
Kuchař Josef Kolín
Kulštejnová Lucie Most
Kunová Veronika Plzeň
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Lokajová Veronika Prague
Macková Karolína Praha
Mahrischlová Daniela Brno
Martiniak Martin Havlíčkův Brod
Moiseeva Irina Praha
Navrátilová Lucie, Ing. Praha 9
Nebesářová Sandra Most
Nemochovská Věra Prague
Nováková Klára Praha
Oldfield Veronika Praha
Pauláthová Kateřina Havířov
Pavlis Jakub Teplice
Pažitková Martina České Budějovice
Pecháček Jiří Úvaly
Pfeffer Jan Čelákovice
Podskalský Šimon Praha 13
Popov Vyacheslav Praha
Potočková Alena, Mgr. Libice nad Cidlinou
Povolna Ivana, Mgr. Mladá Boleslav
Rulfová Sandra Rakovník
Ruszkowski Štěpán Praha
Šámalová Veronika Mladá Boleslav
Šén Jiří Kladno
Šimalíková Bibiána, Ing Praha 12
Šimerdová Petra, Mgr. Vrchlabí
Škývarová Žaneta Slavkov
Slivanská Gabriela Litoměřice
Smékalová Petra, Petra Praha
Šmídová Lucie Praha
Socha Zdeněk, Ing. Praha-Kunratice
Špimrová Pavlína, Mgr. Rakovník
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stranska Adela Praha 13
Šubová Kateřina, Mgr. Praha 12
Supolíková Markéta Aussig
Sýpal Jiří Ústí nad Labem-Střekov
Truhlářová Eva Dobřichovice
Útlá Martina Nový Jičín
Valenta Roman Praha
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Veselý Václav Praha-Kolovraty
Vladyková Kristýna Ústí nad Labem
Vodochodský Marek, Ing. Pardubice
Vodvářková Iva Prague
Wollman Martin Praha 8
Zapletalová Andrea Mladá Boleslav
Zatřepálková Monika Nehvizdy
Zejmon Eduard Praha



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra