absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Zoltán Horváth :) Chomutov
Petr Adam Praha
Ing. Milena Adámková Kolín
Miroslav Ambrož Černošice
Bc. Jana Anderlová Sokolov
Lada Andrová Brno
Věra Baďurová Přerov
Jakub Balihar Ústí nad Labem
Andrea Bařinková Praha
David Bárta Praha, Český Brod
Jana Bártová Rychnov nad Kněžnou
Ing. Alžbeta Bašková Olomouc
Kateřina Opatová Bc. Rakovník
Romana Beránková Maštalířová Ústí nad Labem
Filip Berka Děčín
Hanka Billouz Koffi Praha
Michal Bisták Bratislava
Alžběta Blaťáková Beroun
Ilona Bogdanová Kutná Hora
Helena Böhmová Přeštice
Ing. Michaela Boušová Plzeň
Denisa Bradáčová Říčany
Iveta Brazdova Habartov
Jaroslava Brenkusová Praha
Veronika Břízová Praha
Petra Brožová České Budějovice
mgr Sabina Burreiter Ústí nad Labem
Ing. Ivana Bužková Praha
Petra Bzirská Kosoř
MgA. Alena Cardová Strakonice
Eva Čáslavová Mělník
Lenka Cedrychova Zahrádky
Mgr. Gabriela Čermáková Lány
Tereza Čermáková Blansko
Mgr. Soňa Čerňanská Žilina
Josef Černoch Uherské Hradiště
Ing. Petra Chábová Jihlava
Martina Chalupnikova Praha 10
Mgr. Ilona Chasanovitisová Praha
Jitka Čtvrtečková Praha
Lenka Czanik Šaľa
Bc. Pavla Daňková Praha 11
Veronika Řezníčková DiS Frýdlant nad Ostravicí
Renáta Dlouhá Havířov
Petr Dlugoš Praha
Lenka Doležalová Řehenice
Vlasta Dostálová Háj ve Slezsku
Andrea Dučková Praha
Martina Dvořáková Libčice nad Vltavou
Hana Dvořáková Milovice
Jitka Dvouletá Staré Město
Barbora Dyrynková Roudnice nad Labem
Michal Elčkner Praha
Václav Endal Praha
Miroslava Engelová Mníšek pod Brdy
Aneta Epsteinová Praha
Sabina Farkaš Holečková Františkovy Lázně
Michaela Fechtnerová Kladno
Iva Fiškandlová Praha
Mgr. Eliška Flégrová Pardubice VII
Míra Focke Liberec
Bc. Stanislav Fraibiš Mělník
Mrg. Anna Fričová Praha
Barbara Friedrichová Praha
Katarína Furdeková Žilina
Jiří Gruntorád České Budějovice
Petra Gruntorádová Jihlava
Štěpánka Halamová Strakonice
Miriam Haleňáková Brno
Silvie Hapalová Olomouc
Miloš Hašek Kladno
Vojtěch Hataš Bratronice
Renata Hatašová Bratronice
Dita Havlickova Praha 14
Jana Hladíková Brno
Radmila Hlavicová Valašské Meziříčí
Eva Hlavinková Polkovice
Ing. Matěj Hodoušek Praha
Katrin HOFFMANNOVA Dolní Branná
Monika Holubová Mladá Boleslav
Veronika Honková Ostrava
Tereza Horakova Moravská Ostrava a Přívoz
Jiří Horatlík Tábor
Iva Horatlíková Tábor
Tereza Horecká Moravský Písek
Lucie Horvátová Ústí nad Labem
Mgr Vít Hovorka Praha
Markéta Hrádková Velké Poříčí
Bc. Katarína Hranaiová Plzeň
Pavla Hrazdira Hrdličková Znojmo
Lucie Hrdličková Praha
Veronika Hrkelová Trnava
Šárka Hromadová Kutná Hora
Bc. Jana Hrstková Chrudim
Michaela Hrtoňová Brno
Bc. Veronika Hrubá Pardubice V
Věra Hrubanová Olomouc
Jiří Hruška Praha
Jaroslava Hrušková Plzeň
Ing. Tereza Humlíčková Brno



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka