absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Jaroslava Hrušková Plzeň
Ing. Tereza Humlíčková Brno
Lucie Husárová Zlín
Andrea Jablonovská Dražice
Renata Jamborová Beroun
Veronika Jandová Praha
Nela Janků Praha
Anna Jánska Praha 13
Bc. Diana Jarošová Liptovský Mikuláš
Jana Javurkova Praha 7
ING Viera Jedličková Praha 5
Markéta Jelínková Praha
Maria Jungova Praha 3
Lenka Junková Praha 5
Alena Jurásková Trhové Sviny
Michal Kadlec Červený Újezd
kateřina kafková Beroun
Mgr. Ondřej Kališko Most
Ing. Miroslava Karaffová Mladá Boleslav
Zuzana Kašingová Ostrava
Zuzana Kleinová Brno
Lucie Klimíčková Praha
Filip Kluch Praha
Jana Kmentová Modřice
Ing. Hanka Kmeťová Praha
Lucia Knapcová Žilina
Martina Knězů Praha-Dolní Počernice
Monika Kolaříková Litvínov
Iveta Koňaříková Ostrava
Nikol Kopáčová Praha 6
Martina Kopecká Praha
Lucie Kopřivová České Budějovice
Romana Kosíková Brno
Mgr. Mira Kostalkova Praha 4
Iva Kotorová Štěchovice
Alena Kozlerová Praha 9
Pavlína Krajňáková Velké Meziříčí
Ing. Kristyna Krajnakova Praha
Kateřina Kráľovská Praha 4
Jakub Kratochvíl Praha
Ing. Kateřina Kratochvílová Kriegelová Hostivice
Kristyna Krčmářová Klatovy
Silvie Krčmová Přerov
Mgr. Iva Kredbová Praha
Katka Křelinová Liberec
Mgr. Gabriela Křepelková Praha 13
Lucie Křetinská Ostrava
Daniela Křivánková Žatec
Ing. Milena Křivanová Praha 15
Miroslava Křížková Praha
Jana Křížová Praha
Mgr. Ida Kršková Žďár nad Sázavou
Mgr. Jana Kruková Hovorčovice
Mgr. David Krumpolc Praha
Lenka Krutská Český Brod
Ing. Dana Kubelková Brno
Dita Kubešová Plzeň 3
Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Ing. Iva Kučerová Prostějov
Eva Kupsová Brno
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Alexandra Laszáková Cehnice
Ladislav Lechan Michalovce
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Petra Levá Úvaly
Alena Lexová Ždírec nad Doubravou
Jana Libotovská Kladno
Mgr. Pavlína Linková Velké Březno
Bc. Eliška Lněničková Praha
Lucie Lorenzová Pardubice
Jitka Máchová Tábor
Kateřina Machova Praha 3
Romana Maciková Jilemnice
Alexandra Mackova Praha
Karolína Macková Praha
Nikol Maio Praha
Nikola Maistryszinová Pardubice
Jitka Mala Milovice
Dana Manoušková Havlíčkův Brod
Ing. Radek Mareš Růžená
Mgr. Vendula Marková Praha
Martin Martiniak Havlíčkův Brod
Tereza Mašková Blatná
Tereza Mašková Blatná
Ing. Iva Matějková Praha
Joana Matějková Dobřichovice
Lenka Matošková Říčany
Vlasta Matoušová Praha 11
Ludmila Maturová Bludov
Kateřina Melišová Plzeň
Marcela Mikešová Praha
Soňa Miklová Zlín
Monika Miková Rajec
Michaela Mikovcová Praha
Mgr. Michal Minář Brno
Anna Minaříková Heřmanův Městec
David Moc Praha
Michaela Mojzis Poděbrady
Michaela Mojzis Poděbrady
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka