absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Hana Müllerová Ostrava
Ing. Hana Müllerová Moravská Ostrava a Přívoz
Jan Musil Ústí nad Labem
Lukáš Myšík Jičín
MUDr. Barbora Nechanská Mladá Boleslav
Zuzana Soukupová nemám Brno
Kateřina Němčanská Sokolov
Mgr. Marie Nenutilová Praha-Petrovice
Ilona Nevosadová Jihlava
Natalia Nikitenko Brno-střed
Mgr. Olga Nosková Praha 4
Alena Nováková Prague
Ing. Anna Nováková Jenštejn
Lenka Nováková Praha 6
Marina Odintsova Praha
Veronika Oldfield Praha
Tomáš Olmr Říčany
Michala Ondráčková Praha
Tereza Osvaldová Brno-střed
Jaroslav Otáhal Praha 10
Mgr Markéta Palátová Ústí nad Labem
Bc. Vendula Pánková Praha
Miroslava Pantůčková Praha
Eva Pašková Strakonice
Radka Pavlová Mělník
Adéla Pečínková Praha
Mgr. Hana Pešatová Brno-střed
Jří Pešek Prachatice
Anna Peterková Česká Lípa
Katarína Petrželová Praha 8
Lucie Phamová Praha
Markéta Pilařová Děčín
Věra Pitáková Praha 4
Simona Plachá Kyjov
Lenka Plašilová Liberec
Ivona Pobežalová Benešov
Nikola Podolská Telč
Ing. Romana Pokorná Brno
Mgr. Ivana Povolna Mladá Boleslav
Petr Prošek Kladno
Lucie Prušanská Břeclav
Lucie Rádsetoulalová Praha 5
Mgr Dita Raková Brno
Ing. Věra Řeháková Chomutov
Martina Řepová České Budějovice
Anna Řibřidová Praha
Jaroslav Richter Poděbrady
Ivana Riedlová Jablonec nad Nisou
Mgr. Lucia Rolčeková Žilina
Martina Řondíková Dolní Branná
Sandra Rulfová Rakovník
Michaela Rybová Žilina
Mgr. Katarína Šajbidor Juračková Bratislava
Ing. Kateřina Sanetrníková Bílovec
Bc. Tereza Šauerová Sedlčany
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Ivana Sedláková Mladá Boleslav
Olga Šejvlová Jaroměř
Alice Sendlerová Brno
Michaela Šerá Jihlava
Bc. Zdeňka Ševčíková Hovězí
Zuzana Ševecová Suchdol nad Lužnicí
Gabriela Sikorová Třinec
Dana Šilhánková Praha 12
Iveta Šilhánová Plzeň
Šárka Šimáková Jičín
Lucie Šimková Praha 4
Hana Šimková Litomyšl
Renata Šipulová Litoměřice
Václava Škodová Liberec
Janette Škorpová Jaroměř
Mgr. Jitka Skřivánková Mělník
Petra Skyvová Olomouc
Klára Slaninová Olomouc
Štěpánka Šlapanská Moravský Krumlov
Štěpánka Šlapanská Moravský Krumlov
Bc. Klára Slavíčková Litoměřice
Markéta Slavíková Trutnov
Gabriela Slivanská Hoštka
Andrea Slouková Olomouc
Markéta Smejkalová Vyžlovka
Petra Petra Smékalová Praha
Ivana Šmídová Praha
Zuzana Šmoldasová Praha
Markéta Smoleňová Otice
Mgr. et Bc. Eva Smrkovsky Olathe
Pavel Sotona Chrudim
Bc. Aneta Soukupová Nový Bydžov
Kamila Soukupová Nevřeň
Alena Špalková Praha
Ing. Pavlína Špeldová Poděbrady
Lea Špiegelová Roudnice nad Labem
Lea Špiegelova Roudnice nad Labem
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Bea Špondrová Praha 10
Ing. Jana Staňková Praha 15
Marek Šťastný Dolní Břežany
Ingrid Stavárková Rožnov pod Radhoštěm



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka