absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Ing. Iva Kučerová Prostějov
Lucia Lucia Kusá Praha
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Silvia Kůtová Brno
Alexandra Laszáková Cehnice
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Vlasta Litvínová České Budějovice
Lenka Malá Heřmanův Městec
Ing. Radek Mareš Růžená
Mgr. Lenka Maříková Plzeň
Mgr. Vendula Marková Praha
Michaela Martinová Praha 5
Tereza Mašková Blatná
Tereza Mašková Blatná
Joana Matějková Dobřichovice
Lenka Matošková Říčany
Kateřina Melišová Plzeň
Lucie Mercová Karlovy Vary
Lenka Mičková Lovosice
Anna Minaříková Heřmanův Městec
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Ing. Hana Müllerová Moravská Ostrava a Přívoz
Lukáš Myšík Jičín
Tereza Neužilová Liberec
Ilona Nevosadová Jihlava
Daniela Nonfriedová Tehov
Tereza Nováková Praha
Jolana Novotná Hradec Králové
Marina Odintsova Praha
Veronika Oldfield Praha
Hana Ondřejová Praha
Tereza Osvaldová Brno-střed
Jaroslav Otáhal Praha 10
Simona Pancíř Švarcová Dobříš
Eva Pašková Strakonice
Eva Peroutková Praha 6
Jří Pešek Prachatice
Mgr Michaela Pešková Prachatice
Šárka Peterková Liberec
Bc. Martina Petrová Praha
Mgr. Oľga Petrovicová Praha
Lenka Plašilová Liberec
Martina Podborská Praha
Ing. Romana Pokorná Brno
Michaela Polanská Praha 14
Jiří Polanský Praha 14
Petr Prošek Kladno
Lucie Prušanská Břeclav
Bc. Ondřej Rančák Praha
Alena Rauová Plzeň
Mgr. Ivana Riedlová Liberec
Ivana Riedlová Jablonec nad Nisou
Jitka Routnerová Praha 7
Zuzana Ruman Praha
Jana Rýznarová Praha
Pavel Šafář Nové Město nad Metují
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Olga Šejvlová Jaroměř
Robert Šereš Most
Bc. Zdeňka Ševčíková Hovězí
Gabriela Sikorová Třinec
Mgr Petra Šimerdová, Mgr. Vrchlabí
Markéta Slavíková Trutnov
Gabriela Slivanská Hoštka
Andrea Slouková Olomouc
Alena Sloupová Dobřany
Markéta Smoleňová Otice
Jana Sobotková Brno-Vinohrady
Pavel Sotona Chrudim
Alena Špalková Praha
Mgr. Jana Špeldová Červený Kostelec
Lea Špiegelová Roudnice nad Labem
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Alena Šrámková Holubice
Ing. Jana Staňková Praha 15
Marek Šťastný Dolní Břežany
Jana Stellerová Vejprnice
Kateřina Štillerová Mladá Boleslav
Radana Štorkánová Praha
Pavlína Stránská Jiřetín pod Jedlovou
Gabriela Straubová Hlučín
Mgr. Robert Stuchlík Hradec Králové
Tereza Tereza Šulcová Nižbor
Majka Šulová Praha
Simona Sýkorová Praha
Eva Szczurková Liberec
Helena Teplíková Praha
Linda Tománková Zlín
Vendula Trávníčková Brno
Lucie Trejbalová Rakovník
Dita Tunklová Praha
Jana Uhlířová Poděbrady
Olga Uková Bedřichov
Lenka Ulrichova Heřmanův Městec
Michaela Ulrychová Praha-Ďáblice
Kateřina Urbánková Praha 5
Hana Uttendorfska Žďár nad Sázavou
Bc. Hana Vacíková Přeštice



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka