absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

MgA Helena Svobodová - Brno
Zoltán Horváth :) Chomutov
Miroslav Ambrož Černošice
Petra Bačová Volyně
Věra Baďurová Přerov
Jakub Balihar Ústí nad Labem
David Bárta Praha, Český Brod
Petra Bartoňková Praha
Jana Bártová Rychnov nad Kněžnou
Ing. Alžbeta Bašková Olomouc
Filip Berka Děčín
Hana Blahnikova Beroun
Alžběta Blaťáková Beroun
Helena Böhmová Přeštice
Ing. Michaela Boušová Plzeň
Bc. Iveta Brabcová Jindřichův Hradec
Jaroslava Brenkusová Praha
Bc. Martina Breuer Liberec
Ing. Monika Břízová Klášterec nad Orlicí
Petra Brožová České Budějovice
Mgr. Markéta Buršíková Praha 3
Ing. Ivana Bužková Praha
Lucie Capová Kunice
MgA. Alena Cardová Strakonice
David Čejka Plzeň
Tereza Čermáková Blansko
Helena Černá Praha
Mgr. Soňa Čerňanská Žilina
Josef Černoch Uherské Hradiště
Bc. Ilona Červenková Liberec
Ing. Petra Chábová Jihlava
Mgr. Ilona Chasanovitisová Říčany
Jakub Chlouba Praha
Jitka Chocholoušová Praha
Ing. Aneta Choutková Praha
Ľubica Csornaiová Devínska Nová Ves
petr čulík Čelákovice
Eva Dalecká Praha
Veronika Řezníčková DiS Frýdlant nad Ostravicí
Barbora Dlasková Mladá Boleslav
Ing. Renata Dobešová Beroun
Monika Dobrá Rakovník
Lenka Doležalová Řehenice
Vlasta Dostálová Háj ve Slezsku
Bc. Věra Draská Praha
Martina Dvořáková Libčice nad Vltavou
Jitka Dvouletá Staré Město
Barbora Dyrynková Roudnice nad Labem
Michal Elčkner Praha
Gabriela Eliášová Brno
Václav Endal Praha
Miroslava Engelová Mníšek pod Brdy
Ivana Fialova Plzeň
Iva Fiškandlová Praha
Mrg. Anna Fričová Praha
Katarína Furdeková Žilina
Ing. Petra Gotzova Praha 10
Mgr. Adriána Grófová Žilina
Miriam Haleňáková Brno
Lenka Haluzová Praha 7
Renata Hatašová Bratronice
Miroslava Hibšová Tábor
Lenka Hlaváčková Praha
Radmila Hlavicová Valašské Meziříčí
Ing. Matěj Hodoušek Praha
David Horák Praha
Jiří Horatlík Tábor
Iva Horatlíková Tábor
Tereza Horecká Moravský Písek
Nikola Horejsková Teplice
Nikola Horejsková Litoměřice
Markéta Hortová Praha
Lucie Horvátová Ústí nad Labem
Mgr Vít Hovorka Praha
Michaela Hrachovcová Praha
Kamila Hříbalová Praha
Věra Hrubanová Olomouc
Ing. Tereza Humlíčková Brno
Petr Sokolík Ing Praha
Anna Jánska Praha 13
Mgr. Jana Jánská Benátky nad Jizerou
Bc. Diana Jarošová Liptovský Mikuláš
Markéta Jelínková Praha
Renata Jonakova Hořešovice
Michal Kadlec Červený Újezd
Barbora Kantorová Králův Dvůr
Zuzana Kašingová Ostrava
Tereza Kašpárková Jindřichův Hradec
Martina Kesnerová Velký Borek
Lucie Klimíčková Praha
Bc. Magdalena Klížová Jablonec nad Nisou
Filip Kluch Praha
Ing. Hanka Kmeťová Praha
Michaela Kobrová Tuchoměřice
Jaroslava Kodýdková Plzeň
Irena Kohoutová České Budějovice
Nikol Kopáčová Praha 6
Martina Kopecká Praha
Lucie Kopřivová České Budějovice
Ing. Tereza Korcová Praha 6



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka