absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Lada Andrová Brno
Ing. Alžbeta Bašková Olomouc
Kateřina Opatová Bc. Rakovník
Romana Beránková Maštalířová Ústí nad Labem
Filip Berka Děčín
Alžběta Blaťáková Beroun
Helena Böhmová Přeštice
Denisa Bradáčová Říčany
Jaroslava Brenkusová Praha
Veronika Břízová Praha
Petra Bzirská Kosoř
MgA. Alena Cardová Strakonice
Eva Čáslavová Mělník
Josef Černoch Uherské Hradiště
Martina Chalupnikova Praha 10
Mgr. Ilona Chasanovitisová Říčany
Lenka Czanik Šaľa
Bc. Pavla Daňková Praha 11
Petr Dlugoš Praha
Lenka Doležalová Řehenice
Hana Dvořáková Milovice
Jitka Dvouletá Staré Město
Václav Endal Praha
Miroslava Engelová Mníšek pod Brdy
Michaela Fechtnerová Kladno
Iva Fiškandlová Praha
Mgr. Eliška Flégrová Pardubice
Míra Focke Liberec
Štěpánka Halamová Strakonice
Miriam Haleňáková Brno
Dita Havlickova Praha 14
Monika Holubová Mladá Boleslav
Veronika Honková Ostrava
Tereza Horakova Moravská Ostrava a Přívoz
Tereza Horecká Moravský Písek
Lucie Horvátová Ústí nad Labem
Markéta Hrádková Velké Poříčí
Pavla Hrazdira Hrdličková Znojmo
Lucie Hrdličková Praha
Šárka Hromadová Kutná Hora
Bc. Jana Hrstková Chrudim
Bc. Veronika Hrubá Pardubice V
Jaroslava Hrušková Plzeň
Ing. Tereza Humlíčková Brno
Andrea Jablonovská Dražice
Veronika Jandová Praha
Jana Javurkova Praha 7
ING Viera Jedličková Praha 5
Alena Jurásková Trhové Sviny
kateřina kafková Beroun
Ing. Miroslava Karaffová Mladá Boleslav
Zuzana Kašingová Ostrava
Lucie Klimíčková Praha
Filip Kluch Praha
Jana Kmentová Modřice
Ing. Hanka Kmeťová Praha
Lucia Knapcová Žilina
Monika Kolaříková Litvínov
Nikol Kopáčová Praha 6
Kateřina Kráľovská Praha 4
Ing. Kateřina Kratochvílová Kriegelová Hostivice
Silvie Krčmová Přerov
Mgr. Iva Kredbová Praha
Mgr. Gabriela Křepelková Praha 13
Daniela Křivánková Žatec
Ing. Milena Křivanová Praha 15
Miroslava Křížková Praha
Mgr. David Krumpolc Praha
Lenka Krutská Český Brod
mgr Sabina Kubalová Ústí nad Labem
Ing. Dana Kubelková Brno
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Alexandra Laszáková Cehnice
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Petra Levá Úvaly
Alena Lexová Ždírec nad Doubravou
Jana Libotovská Kladno
Mgr. Pavlína Linková Velké Březno
Karolína Macková Praha
Alexandra Mackova Praha
Nikol Maio Praha
Nikola Maistryszinová Pardubice
Mgr. Vendula Marková Praha
Tereza Mašková Blatná
Ing. Iva Matějková Praha
Lenka Matošková Říčany
Vlasta Matoušová Praha 11
Kateřina Melišová Plzeň
David Moc Praha
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Ing. Hana Müllerová Moravská Ostrava a Přívoz
Lukáš Myšík Jičín
MUDr. Barbora Nechanská Kostomlaty nad Labem
Zuzana Soukupová nemám Brno
Mgr. Marie Nenutilová Praha-Petrovice
Mgr. Olga Nosková Praha 4
Alena Nováková Prague
Ing. Anna Nováková Jenštejn
Marina Odintsova Praha
Veronika Oldfield Praha



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka