absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Ing. Věra Řeháková Chomutov
Martina Řepová České Budějovice
Anna Řibřidová Praha
Ing. Kateřina Sanetrníková Bílovec
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Ivana Sedláková Mladá Boleslav
Alice Sendlerová Brno
Michaela Šerá Jihlava
Zuzana Ševecová Suchdol nad Lužnicí
Iveta Šilhánová Plzeň
Václava Škodová Liberec
Štěpánka Šlapanská Moravský Krumlov
Bc. Klára Slavíčková Litoměřice
Gabriela Slivanská Hoštka
Andrea Slouková Olomouc
Markéta Smejkalová Vyžlovka
Petra Petra Smékalová Praha
Ivana Šmídová Praha
Zuzana Šmoldasová Praha
Markéta Smoleňová Otice
Pavel Sotona Chrudim
Kamila Soukupová Nevřeň
Bc. Aneta Soukupová Nový Bydžov
Alena Špalková Praha
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Bea Špondrová Praha 10
Marek Šťastný Dolní Břežany
Ingrid Stavárková Rožnov pod Radhoštěm
Kateřina Štillerová Mladá Boleslav
Matěj Šulc Ústí nad Labem
Tereza Tereza Šulcová Nižbor
Majka Šulová Praha
Mgr. Iva Svobodová Brno
JItka Svobodová Plzeň
Simona Sýkorová Praha
Helena Teplíková Praha
Irena Teršová Praha 7
Linda Tománková Zlín
Ing. Irena Tomášiková Karviná
Hana Toufarová Třebíč
Vendula Trávníčková Brno
Lucie Trejbalová Rakovník
Barbora Valouchová Otrokovice
Kristýna Vaňková Olomouc
Linda Varnušková Liberec
Iveta Vaverová Nýřany
Lucie Vidnerova Mladá Boleslav
Lucie Víšková Orel
Jana Vítková Brno
Eva Vítovcová Praha
Bc. Olga Vlasák Straková Praha
věra Věra Vojtěchová Praha
Jiří Vondráček Praha
Mgr. Markéta Vrtalová Olomouc
petra weberová Luštěnice
Richard Wiesner Neratovice
Jana Stará žádný Beroun
Miroslav Žídek Frýdek-Místek
Petra Zmátlová Třebíč
Eva Znamenáčková Praha



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka