absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Tomáš Olmr Říčany
Tereza Osvaldová Brno-střed
Jaroslav Otáhal Praha 10
Mgr Markéta Palátová Ústí nad Labem
Bc. Vendula Pánková Praha
Adéla Pečínková Praha
Mgr. Hana Pešatová Brno-střed
Anna Peterková Česká Lípa
Katarína Petrželová Praha 8
Lucie Phamová Praha
Markéta Pilařová Děčín
Simona Plachá Kyjov
Lenka Plašilová Liberec
Nikola Podolská Telč
Romana Pokorná Brno
Mgr. Ivana Povolna Mladá Boleslav
Petr Prošek Kladno
476000 Lucie Prušanská Břeclav
Lucie Rádsetoulalová Praha 5
Ing. Věra Řeháková Chomutov
Martina Řepová České Budějovice
Anna Řibřidová Praha
Ivana Riedlová Jablonec nad Nisou
Mgr. Katarína Šajbidor Juračková Bratislava
Ing. Kateřina Sanetrníková Bílovec
Bc. Tereza Šauerová Sedlčany
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Ivana Sedláková Mladá Boleslav
Alice Sendlerová Brno
Michaela Šerá Jihlava
Zuzana Ševecová Suchdol nad Lužnicí
Iveta Šilhánová Plzeň
Václava Škodová Liberec
Štěpánka Šlapanská Moravský Krumlov
Bc. Klára Slavíčková Litoměřice
Gabriela Slivanská Hoštka
Andrea Slouková Olomouc
Markéta Smejkalová Vyžlovka
Petra Petra Smékalová Praha
Ivana Šmídová Praha
Zuzana Šmoldasová Praha
Markéta Smoleňová Otice
Pavel Sotona Chrudim
Kamila Soukupová Nevřeň
Bc. Aneta Soukupová Nový Bydžov
Alena Špalková Praha
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Bea Špondrová Praha 10
Marek Šťastný Dolní Břežany
Ingrid Stavárková Rožnov pod Radhoštěm
Kateřina Štillerová Mladá Boleslav
Matěj Šulc Ústí nad Labem
Tereza Tereza Šulcová Nižbor
Majka Šulová Praha
JItka Svobodová Plzeň
Mgr. Iva Svobodová Brno
Simona Sýkorová Praha
Helena Teplíková Praha
Irena Teršová Praha 7
Linda Tománková Zlín
Ing. Irena Tomášiková Karviná
Hana Toufarová Třebíč
Vendula Trávníčková Brno
Lucie Trejbalová Rakovník
Hana Uhlíková Řevnice
Barbora Valouchová Otrokovice
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Linda Varnušková Liberec
Iveta Vaverová Nýřany
Lucie Vidnerova Mladá Boleslav
Lucie Víšková Orel
Lenka Víšková Kladno
Jana Vítková Brno
Eva Vítovcová Praha
Bc. Olga Vlasák Straková Praha
věra Věra Vojtěchová Praha
Jiří Vondráček Praha
Mgr. Markéta Vrtalová Olomouc
petra weberová Luštěnice
Richard Wiesner Neratovice
Jana Stará žádný Beroun
Eva Zborníková Praha
Jana Žičařová Velvary
Miroslav Žídek Frýdek-Místek
Petra Zmátlová Třebíč
Eva Znamenáčková Praha



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka