absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Petra Bačová Volyně
Věra Baďurová Přerov
Andrea Bařinková Praha
David Bárta Praha, Český Brod
Ing. Alžbeta Bašková Olomouc
Filip Berka Děčín
Hanka Billouz Koffi Praha
Alžběta Blaťáková Beroun
Lenka Blažková Sušice
Helena Böhmová Přeštice
Ing. Michaela Boušová Plzeň
Bc. Iveta Brabcová Jindřichův Hradec
Petra Brožová České Budějovice
Michaela Čechlovská Chrudim
Tereza Čermáková Blansko
Mgr. Soňa Čerňanská Žilina
Bc. Ilona Červenková Liberec
Ing. Petra Chábová Jihlava
Marie Čonková,DiS. Most
Andrea Daníšková Žilina
Ing. Renata Dobešová Beroun
Lenka Dostálová Prachatice
Vlasta Dostálová Háj ve Slezsku
Mgr. Alena Dzuríková Košice
Miroslava Engelová Mníšek pod Brdy
Iva Fiškandlová Praha
Helena Flajzarová Praha 5
Katarína Furdeková Žilina
Mgr. Adriána Grófová Žilina
Miriam Haleňáková Brno
Silvie Hapalová Olomouc
Miloš Hašek Kladno
Bc. Alena Helikarová Mladá Boleslav
Jana Hladíková Brno
Radmila Hlavicová Valašské Meziříčí
Veronika Honková Ostrava
Romana Honsová Bechyně
Iveta Horáková Trutnov
Jiří Horatlík Tábor
Iva Horatlíková Tábor
Lucie Horvátová Ústí nad Labem
Martina Houšková České Budějovice
Michaela Hrachovcová Praha
Veronika Hrkelová Trnava
Jaroslava Hrušková Plzeň
Hanus Hudousek Brno-střed
Ing. Tereza Humlíčková Brno
Anna Jánska Praha 13
Karolína Jarošová Veverská Bítýška
Kamila Julínyová Piešťany
Simona DiS. Simona Kalinová Staré Hradiště
Lucie Klimíčková Praha
Filip Kluch Praha
Lucia Knapcová Žilina
Jitka Koblížková Havlíčkův Brod
Andrea Kocánková Praha
Mgr. Renáta Kopecká Vysoké Mýto
Lucie Kopřivová České Budějovice
Iva Kotorová Štěchovice
Ľuba Kovácsová Brno
Ing. Kateřina Kratochvílová Kriegelová Hostivice
Lucie Křetinská Ostrava
Daniela Křivánková Žatec
Eva Křížová Praha 8
Mgr. Ida Kršková Žďár nad Sázavou
Mgr. David Krumpolc Praha
Lenka Krutská Český Brod
Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Ing. Iva Kučerová Prostějov
Veronika Kunová Plzeň
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Bc. Petra Lamačová Liberec
Mgr. Zuzana Lhotská Ústí nad Labem-Severní Terasa
Jitka Máchová Tábor
Nikola Maistryszinová Pardubice
Lenka Malá Heřmanův Městec
Ing. Radek Mareš Růžená
Mgr. Vendula Marková Praha
Michaela Martinová Praha 5
Tereza Mašková Blatná
Adriana Matejčíková Nová Dubnica
Joana Matějková Dobřichovice
Šárka Mátlová Dačice
Lenka Matošková Říčany
Vilém Matyáš Praha
Tomáš Tomáš Medynský Praha
Kateřina Melišová Plzeň
Monika Miková Rajec
Anna Minaříková Heřmanův Městec
Mgr. Kateřina Motyčková Uherské Hradiště
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Hana Müllerová Ostrava
Ing. Hana Müllerová Moravská Ostrava a Přívoz
Lukáš Myšík Jičín
Tereza Neužilová Liberec
Natalia Nikitenko Brno-střed
Jolana Novotná Nový Bydžov
MVDr. Daniela Ohlasová Košice
Jaroslav Otáhal Praha 10
David Pařízek Praha



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka