absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Radmila Pelánková Praha
Lucie Peričková Brno
Peter Prušanský Peter Břeclav
Anna Peterková Česká Lípa
Mgr. Oľga Petrovicová Praha
Jana Pichová Hořičky
Markéta Pilařová Děčín
Lenka Plašilová Liberec
Ivona Pobežalová Benešov
Romana Pokorná Brno
Jana Přikrylová Lébrová Olomouc
Lucie Prušanská Břeclav
Radka Půlpánová Hradec Králové
Mgr. Lucia Rolčeková Žilina
Kamila Rozehnalová Prostějov
Sandra Rulfová Rakovník
Mgr. Jana Rusinakova Martin
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Olga Šejvlová Jaroměř
Dana Šilhánková Praha 12
Renata Šipulová Litoměřice
Markéta Slavíková Trutnov
Gabriela Slivanská Hoštka
Andrea Slouková Olomouc
Kamila Soukupová Nevřeň
Alena Špalková Praha
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Marek Šťastný Dolní Břežany
Mgr. Michaela Stehnová Chrudim
Kateřina Štillerová Mladá Boleslav
Pavlína Stránská Jiřetín pod Jedlovou
Eva Szczurková Liberec
Helena Teplíková Praha
Monika Těžká Kravaře
Linda Tománková Zlín
Ing. Irena Tomášiková Karviná
Erika Tordová Rajec
Hana Toufarová Třebíč
Vendula Trávníčková Brno
Lucie Trejbalová Rakovník
Dita Tunklová Praha
Jana Uhlířová Poděbrady
Lenka Ulrichova Heřmanův Městec
Jana Válková Děčín
Ing. Viera Vancáková Košice
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Linda Varnušková Liberec
Anna Anna Vatulya Praha
Lucie Víšková Orel
Rostislav Vítek Brno
Jana Vítková Brno
Bc. Olga Vlasák Straková Praha
Lenka Vlčková Frýdlant
Lenka Vlčková Přerov
Lenka Vokřínková Třešť
Michaela Vokurková Beroun
petra weberová Luštěnice
Richard Wiesner Neratovice
Olga Zachariášová Rychnov nad Kněžnou
Miroslav Zavrtálek Bzenec
Jana Žičařová Velvary
Jakub Zvelebil Praha



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka