absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Barbora Balážiová Praha 7
Andrea Bařinková Praha
David Bárta Praha, Český Brod
Jana Benešová Benešov
Hanka Billouz Koffi Praha
Alžběta Blaťáková Beroun
Andrea Buganska Nymburk
Tereza Čermáková Blansko
Ing. Aneta Choutková Praha
Michala Marenčinová DiS. Brno
Jan Dragomir Praha
Nicole Dytrychová Brno
Martina Fallerová Opava
Miriam Haleňáková Brno
Martina Hánová Plzeň
Miloš Hašek Kladno
Miroslava Hibšová Tábor
Milan Hornát České Budějovice
Michaela Hrachovcová Praha
Bc. Katarína Hranaiová Plzeň
Lenka Kinclová Praha
Zuzana Kleinová Brno
Filip Kluch Praha
Roman Komínek Dobřany
Iveta Koňaříková Ostrava
Ing Kateřina Kratochvílová Kriegelová Hostivice
Jana Křížová Praha
Mgr. Ida Kršková Žďár nad Sázavou
Lenka Krutská Český Brod
Ing. Dana Kubelková Brno
Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Silvia Kůtová Brno
Jitka Lišková Přeštice
Daniela Mahrischlová Brno
Nikola Maistryszinová Pardubice
Ing. Radek Mareš Růžená
Ludmila Milfaitová Polná
Bc. Lucie Mourkova Plzeň 1
Jan Musil Ústí nad Labem
Bc. Alena Nesétová Mohelnice
Jří Pešek Prachatice
Anna Peterková Česká Lípa
Veronika Petkovová Tábor
Simona Plachá Kyjov
Nikola Podolská Telč
Sandra Rulfová Rakovník
Robert Šereš Most
Mgr Petra Šimerdová, Mgr. Vrchlabí
Jan Slaba Příbram
Alena Sloupová Dobřany
Markéta Smoleňová Otice
Alena Špalková Praha
Bc. Tereza Špuláková Plzeň
Marek Šťastný Dolní Břežany
Dana Sůkalová Brno
Patrik Šuster Košice
Linda Tománková Zlín
Kristýna Vaňková Olomouc
Linda Varnušková Liberec
bc veronika velcova Blansko
Rostislav Vítek Brno-sever
Lenka Vlčková Frýdlant
Lenka Vokřínková Třešť
Luboš Voleman Praha
Lukáš Vykydal Praha
Štěpánka Wagnerová Plzeň
Richard Wiesner Neratovice
pavlína zachová Plzeň
Miroslav Žídek Frýdek-Místek



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka