absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Zoltán Horváth :) Chomutov
Jakub Balihar Ústí nad Labem
David Bárta Praha, Český Brod
Filip Berka Děčín
Alžběta Blaťáková Beroun
Helena Böhmová Přeštice
Ing. Ivana Bužková Praha
Josef Černoch Uherské Hradiště
Ing. Aneta Choutková Praha
Eva Dalecká Praha
Vlasta Dostálová Háj ve Slezsku
Martina Dvořáková Libčice nad Vltavou
Barbora Dyrynková Roudnice nad Labem
Michal Elčkner Praha
Ivana Fialova Plzeň
Iva Fiškandlová Praha
Radmila Hlavicová Valašské Meziříčí
Iva Horatlíková Tábor
Nikola Horejsková Teplice
Lucie Horvátová Ústí nad Labem
Věra Hrubanová Olomouc
Filip Kluch Praha
Michaela Kobrová Tuchoměřice
Irena Kohoutová České Budějovice
Ing. Kristyna Krajnakova Praha
Ing. Kateřina Kratochvílová Kriegelová Hostivice
Mgr. Jana Kruková Hovorčovice
Mgr. David Krumpolc Praha
Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Ing. Iva Kučerová Prostějov
Veronika Kunová Plzeň
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Alexandra Laszáková Cehnice
Petra Levá Úvaly
Pavla Litvanová České Budějovice
Mária Lomnická Banská Bystrica
Kateřina Machova Praha 3
Tereza Mašková Blatná
Lenka Matošková Říčany
Vilém Matyáš Praha
Denisa Mošanská Dublovice
Lukáš Myšík Jičín
Natalia Nikitenko Brno-střed
Tereza Nováková Praha
Marina Odintsova Praha
Tereza Osvaldová Brno-střed
Jakub Pavlis Teplice
Antónia Polášek Pardubice VI
Vyacheslav Popov Praha
Martina Řepová České Budějovice
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Michaela Sedláčková Rožnov pod Radhoštěm
Olga Šejvlová Jaroměř
Michaela Šerá Jihlava
Gabriela Slivanská Hoštka
Štěpánka Somolík Lipno nad Vltavou
Pavel Sotona Chrudim
Ing. Pavlína Špeldová Poděbrady
Marek Šťastný Dolní Břežany
Kateřina Štillerová Mladá Boleslav
Matěj Šulc Ústí nad Labem
JItka Svobodová Plzeň
MgA Helena Svobodová Brno-střed
Eva Szczurková Liberec
Monika Těžká Kravaře
Linda Tománková Zlín
Vendula Trávníčková Brno
Jana Uhlířová Poděbrady
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Iveta Vaverová Nýřany
Gabriela Vinopalova Praha 3
Miroslav Zavrtálek Bzenec



SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka