absolventi IQ pohyb Akademie

Na této stránce najdete všechny trenéry a instruktory, kteří u nás mají vystudovanou jednu, nebo i více, z našich rekvalifikací. Můžete se spolehnout, že pokud v naší Akademii zvládli celý kurz, včetně závěrečných zkoušek, budou v daném oboru mít ty nejmodernější informace a v praxi je většina z nich velmi úspěšnými trenéry a instruktory.

Pakliže hledáte opravdové specialisty v oboru pohybových aktivit, podívejte se na seznam IQ Pohybových specialistů.

Jakub Balihar Ústí nad Labem
David Bárta Praha, Český Brod
Filip Berka Děčín
Alžběta Blaťáková Beroun
Helena Böhmová Přeštice
Ing. Ivana Bužková Praha
Josef Černoch Uherské Hradiště
Ing. Aneta Choutková Praha
petr čulík Čelákovice
Eva Dalecká Praha
Vlasta Dostálová Háj ve Slezsku
Martina Dvořáková Libčice nad Vltavou
Barbora Dyrynková Roudnice nad Labem
Michal Elčkner Praha
Václav Endal Praha
Ivana Fialova Plzeň
Iva Fiškandlová Praha 22
Lucie Hipiková Brno-Žabovřesky
Radmila Hlavicová Valašské Meziříčí
Iva Horatlíková Tábor
Nikola Horejsková Teplice
Ing. Zoltán Horváth Chomutov
Lucie Horvátová Ústí nad Labem
Veronika Hrkelová Trnava
Věra Hrubanová Olomouc
Jana Javůrková Praha 7
Anna Kadová Praha 15
kateřina kafková Beroun
Barbora Kantorová Králův Dvůr
Filip Kluch Praha
Michaela Kobrová Tuchoměřice
Irena Kohoutová České Budějovice
Ing. Tereza Korcová Praha 6
Ing. Kristyna Krajnakova Praha
Ing. Kateřina Kratochvílová Kriegelová Hostivice
Mgr. Jana Kruková Hovorčovice
Mgr. David Krumpolc Praha
Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Ing. Iva Kučerová Prostějov
Veronika Kunová Plzeň
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Alexandra Laszáková Cehnice
Petra Levá Úvaly
Pavla Litvanová České Budějovice
Mária Lomnická Banská Bystrica
Kateřina Machova Praha 3
Tereza Mašková Blatná
Joana Matějková Dobřichovice
Lenka Matošková Říčany
Vilém Matyáš Praha
Denisa Mošanská Dublovice
Hana Müllerová Ostrava
Lukáš Myšík Jičín
Natalia Nikitenko Brno-střed
Tereza Nováková Praha
Marina Odintsova Praha
Tereza Osvaldová Brno-střed
Mgr. Michaela Patíková Plzeň
Jakub Pavlis Teplice
Lenka Plašilová Liberec
Antónia Polášek Pardubice VI
Vyacheslav Popov Praha
Michaela Reichlová Plzeň
Martina Řepová České Budějovice
Kamila Rozehnalová Prostějov
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Michaela Sedláčková Rožnov pod Radhoštěm
Olga Šejvlová Jaroměř
Michaela Šerá Jihlava
Gabriela Slivanská Litoměřice
Bc. michala smidova Plzeň 2-Slovany
Mgr. Pavla Šnajdrová Návsí
Štěpánka Somolík Lipno nad Vltavou
Pavel Sotona Chrudim
Alena Špalková Praha
Ing. Pavlína Špeldová Poděbrady
Marek Šťastný Dolní Břežany
Kateřina Štillerová Mladá Boleslav
Matěj Šulc Ústí nad Labem
MgA Helena Svobodová Brno-střed
JItka Svobodová Plzeň
Eva Szczurková Liberec
Hana Talácková Rakovník
Monika Těžká Kravaře
Linda Tománková Zlín
Gabriela Tomášková Mochov
Vendula Trávníčková Brno
Mgr. Blanka Uhde Přezletice
Jana Uhlířová Poděbrady
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Linda Varnušková Liberec
Iveta Vaverová Nýřany
Gabriela Vinopalova Praha 3
Bc. Olga Vlasák Straková Praha
Lenka Vobrubová Praha 4
Miroslav Zavrtálek Bzenec
Ing. Kateřina Zilvarová Praha



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka