certifikovaná pohybová centra skupiny IQ pohybIQ pohybová certifikovaná centra - pečeť

Certifikovaná pohybová centra jsou pohybová, sportovní nebo fitness centra či studia, která zaručují nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb a skutečnou odbornost a profesionalitu svého personálu. Tím jsou vždy z větší části naši IQ pohyboví specialisté, tedy námi proškolení a prověření trenéři a instruktoři. Kvalitu pohybových center zaštiťuje svým jménem IQ pohyb Akademie, která patří v ČR i SR mezi špičky ve vzdělávání pohybových odborníků. Můžete si tedy být vždy jisti vysokým standardem, kvalitou a perfektními znalostmi personálu.

centra označena touto pečetí disponují titulem "Certifikované pohybové centrum"

název služby   popis      lokalita 

IQ_pohyb_LOGO_pruhledneIQ pohyb Centrum

diagnostika pohybového aparátu

individuální tréninky

skupinové lekce

V rámci našeho zdravotně-kondičního centra a Pilates studia se zaměřujeme na zdravý a funkční přístup k životnímu stylu klientů. Trénujeme formou inteligentního pohybu, který lze využít při všech sportovních aktivitách i v běžném každodenním životě a předcházet tak problémům s držením těla či bolesti zad. Nabízíme jak skupinové lekce, tak individuální tréninky. Zároveň v naší Akademii školíme instruktory, trenéry i odborníky z oboru.


Praha

Remedy Studio

 

 
Poděbrady

Datový zdroj 13pilates 4U

Pilates Kateřina

 

 


Mladá Boleslav

Datový zdroj 15lenka

Pilates Lenka

 

diagnostika pohybového aparátu


individuální lekce


skupinové lekce   


Naše cvičení je zaměřené především na zdravotní stav klienta, určené pro ty, kteří chtějí skutečně něco napravit a mají chuť přemýšlet o svých pohybových návycích. Většina skupinových lekcí nabízí hlavní cíl "zacvičit si". Náplní našeho cvičení je správné nastavení jednotlivých pozic a poté teprve aktivování hlubokých svalů páteře a pánevního dna. Učíme se poznávat svoje tělo a na základě toho tzv. "správně cvičit".
Třešť

Datový zdroj 11jitka

Zdravý pohyb ČB

 

diagnostika pohybového aparátu

individuální konzulatce / tréninky

skupinové lekce


Studio je určené těm, kteří skutečně chtějí něco změnit. Učení pohybu, pochopení správných pohybových návyků je "běh na dlouhou trať". V individuální výuce se zaměřuji na individuální potřeby a problémy svých klientů. Skupinové lekce jsou buď uzavřené kurzy (zdravá záda a pánevní dno) nebo otevřené (pro pokročilé, těhotné a děvčata po porodu). Výuka je zaměřená na správné držení těla a osvojení zdravých pohybových návyků. Snažím se, aby klienti rozuměli tomu, co jim způsobuje bolesti a učím je, jak si v běžném životě ulevit.

 České Budějovice

Datový zdroj 16martina

Pilates for Health


diagnostika pohybového aparátu

individuální konzulatce / tréninky

skupinové lekce

 

 Učím své klienty: jak žít, pracovat, sportovat bez bolesti zad a kloubů. Ve své praxi vycházím z 32 leté cvičitelské praxe, metody Pilates clinik, Spiraldynamik, DNS, fasciálních a rolfingových technik.Opava

Kreslicí plátno 8Pilateska

Pilateska

 

 

Ostrava

 

Pilatesmullerova

 

 Ostrava

Datový zdroj 14radmila

Studio Radmila

 
Diagnostika pohybového aparátu

Skupinové lekce

Individuální lekce


Pohybové studio je zaměřené na zdravý, inteligentní pohyb. Klienti se při cvičení naučí pohybové návyky a principy správně provedeného pohybu. Potom jsou schopni je využít v běžném životě, nebo při jiných pohybových aktivitách. Skupinové lekce Pilates Clinic a Jóga Clinic probíhají formou uzavřených kurzů. 
Valašské Meziříčí

 

Kelč

Datový zdroj 17activclinic

Active Clinic

 

 

Žilina

Datový zdroj 12pilates 4U

Pilates4u

 

 


Žilina

 Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra