Zuzana Hroudová - Lektor IQ pohyb Akademie

14. 07. 2013

Představení Zuzany Hroudové, nové členky týmu lektorů IQ Pohyb Academy, která působí již několik let jako manager a lekotr skupinových lekcí v Ustí nad Labem. Její nynější specializace je výživové poradenství spolu s aktivním životním stylem.

Co tě v životě nejvíce posílilo

Nemoc mého táty, kdy jsem si uvědomila, že je potřeba každý den žít naplno a nezaobírat se maličkostmi, protože jsou věci, které neovlivníme, a mohou nám celý život ze dne na den naprosto převrátit

Buduješ s přítelem centrum v Ústí nad Labem, jaké to z hlediska manažerování a vedení lidí?

Práce s lidmi mne odjakživa velice baví a vždy jsem takovou práci chtěla dělat. Mám to štěstí, že pracuji ve sportovním centru, kam většina klientů přichází pozitivně naladěná a podle toho jsou naladěni i zaměstnanci. Myslím, že pokud má práce fungovat, musí být vždy zaměstnavatel i zaměstnanec spokojeni, znát a vykonávat své povinnosti, pokud tak dělají, vše většinou funguje. Pokud cítím, že je v tomto směru někde problém, nepřehlížím ho a snažím se ho se zaměstnanci řešit. Samozřejmě jsou občas chvíle, kdy bych si nejraději sedla někam do cizí firmy do kanceláře na 8 hodin a domů odcházela s čistou hlavou, pak se ale kolem sebe rozhlédnu a uvědomím si, že T-CLUB není jenom má práce, ale přátelé, rodina, pohyb, výživa…vlastně celý můj život a to mě baví.

A co děti? Plánujete první samozřejmě svatbu a pak? Co by sis přála?

Já osobně plánuji svatbu až ve chvíli, kdy budu plánovat děti, ale na plánování svatby mne musí nejdřív někdo o ruku požádat, tak uvidíme. Říká se, že by si měl člověk nejdřív pořídit psa, aby zjistil, jaké to je vychovávat děti. Psa mám už tři roky, a pokud by se mi podařilo své děti vychovat jako jeho, budu moc spokojená.  Zatím mám ale dost starostí a plánů sama se sebou, tak je na děti ještě myslím čas.

Zuzana Hroudová, IQ PohybProč sis vybrala zrovna fitness? Nějaká sportovní historie?

Odjakživa jsem sportovala a byla k pohybu vedena, tak to tak přirozeně navázalo. Hrála jsem závodně volejbal, jezdila na kole, lezla, tancovala. Navíc jsou kolem Vás v tomto oboru většinou pozitivní a hezcí lidé a to mě baví!

Děláš výživového poradce? Není to někdy spíše „psychologická poradna“?

Myslím si, že by dobrý psycholog mohl ze dne na den dělat výživového poradce. Většina problémů v tomto směru je zakořeněna někde o hodně hlouběji než na dně nákupního košíku. Víme, že máme jíst pravidelně… Víme, že máme jíst ovoce a zeleninu… Víme, že máme dodržovat pitný režim…. Proč to nikdo z nás nedělá? Celá výživa je o psychologii! Kolik lidí si koupilo v posledních měsících Coca Colu jen proto, že je na ní napsáno jejich jméno? Jakmile si to uvědomíme, máme vyhráno.

Nakupování nebo restaurace?

Nakupování v Německu. V kvalitních potravinách jsem schopna strávit klidně celé odpoledne.

Běh nebo kolo?

Běh je pro mne sport, kolo rekreace. Tak teď zrovna kolo, ale zítra tomu může být naopak J

Rohlík nebo chleba?

Domácí celozrnný chleba

Podřízený nebo nadřízený?

Nadřízený, mám ráda vše ve svých rukách.

Kosmetika nebo pedikúra?

Pedikúra. (I když bych měla napsat kosmetika, mamka je kosmetička)

Autor článku: Mgr. Daniel Müller

Copyright: Využití textových nebo filmových materiálů a fotografií, které jsou zveřejněny na těchto webových stránkách, je možné pouze se souhlasem provozovatele webu www.iqpohyb.cz. Přejímání obsahu stránek je možné pouze se souhlasem a jasně viditelným uvedením zdroje na začátku každého přejatého materiálu. Pro schválení nás prosím kontaktujte.


Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka