Cvičební akce, worskhopy a přednášky pro veřejnost

V rámci naší IQ pohyb Akademie nevzděláváme jen profesionály – osobní trenéry a instruktory skupinových lekcí. Vzděláváme totiž i veřejnost!

Odborné latinské termíny a podrobnosti z oblasti anatomie, fyziologie, kineziologie apod. necháme do výuky našich studentů. Pro veřejnost máme totiž mnohem jednodušší formu vzdělávání – dokážeme totiž „latinské názvy“ vysvětlit i česky a celou problematiku jednotlivých témat podat jednoduchou a „lidskou“ formou, které porozumí i úplný laik. Přijďte na naše přednášky a dozvíte se praktické informace, které Vám jinde neřeknou.

Po našich přednáškách se budete lépe orientovat v oblastech zdravého pohybu, poznáte, jestli Váš trenér či instruktor správně cvičí a dokážete si i odpovědět na různé fitness mýty. Také budete schopni zhodnotit různé rady a články, kterých je v časopisech a na internetu spousta. A nejen to…

 

Mimo přednášek nabízíme i pohybové akce, kde cvičení vedou naši IQ pohyb specialisté, a tak je kvalita a vysoký standard zaručen. Mimo klasické cvičební akce ze světa fitness, pilates, jógy a dalších nabízíme i „outdoorové“ aktivity, které se můžete naučit, nebo se v nich zdokonalit. Ať už se jedná o běhání, lyžování, sportovní lezení, jízdu na kole apod.

 

datum téma přednášky školitel
28.1. I bolest hlavy začíná v pánvi. Daniel

přednášky pro veřejnost - beh prednaska pro verejnost - panevni dno

Jak na tuky pro holky i pro klukyCertifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra