fitness archiv článků z IQ světaSvět IQ pohybu

Pokud se chcete dozvědět něco ze života, který se točí kolem skupiny IQ pohyb, tak jste na správném místě! Dozvíte se, proč se k nám lidé vrací, jak někteří změnili způsob cvičení na základě absolvování našich kurzů či přednášek pro veřejnost a nechybí ani zajímavosti z IQ pohyb Akademie nebo z IQ pohyb Centra. Můžete si přečíst zajímavé rozhovory s našimi školiteli, pohybovými specialisty nebo s klienty, kterým jsme pomohli, a spoustu dalších článků, videí a informací…

 

iq desatera


vzdělání
Zbyněk Petr - Děkujeme naší nové posile

V září 2013 k nám do IQ POHYB ACADEMY nastoupila nová produkční, organizátorka, managerka, pomocnice, posila…je asi jedno, jak jí nazveme. Možná i uklízečka jí můžeme nazvat – tedy jen ve smyslu udělání pořádku v naší akademii. Byli jsme zvědaví na změnu na této pozici a co nám přinese. A jak to vlastně celé bylo a je?

celý článek

životní příběhy

…a tak jako mizí zimní sníh, tak i my se musíme rozloučit s naší „vysmátou“ kolegyní v kanceláři IQ pohyb Akademie Nikol Maio. O tom, jak u nás začínala, si můžete přečíst ve 2 roky starém článku. Ale…proč se to všechno vlastně takhle stalo?

celý článek

životní styl

ObrázekLékaři1 Všichni ví, že jsme pro každou dobrou věc. A proto opět po roce rádi "děláme reklamu" neziskové organizaci Lékaři bez hranic, kteří zajišťují lékařskou péči, kde je potřeba - většinou v rozvojových zemích, kde není dobře přístupná nebo na ní obyvatelé nemají peníze. Nebo v krizových oblastech postižených válkou, nemocemi či přírodní katastrofou.

celý článek

desatera a zásady

Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka