frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

rameno - loket - ruka - HK

Andrová Lada Brno
Bábík Marek Otrokovice
Bárta David Praha, Český Brod
Budská Marie Praha 11
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čábelková Radka Kolín
Čermák Matěj Mlada Boleslav
Dalecká Eva Harrachov
Dvouletá Jitka Staré Město
Farna Romana Ostrava
Gruntorádová Petra Jihlava
Hapalová Silvie Olomouc
Hašek Miloš Kladno
Honková Veronika Ostrava
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hrubanová Věra Olomouc
Hurtíková Dana Vsetín
Jablonovská Andrea Planá nad Lužnicí
Jirusova Jitka Děčín
Kleinová Zuzana Brno
Kratochvilova Veronika Praha 15
Křečanová Pavla Praha-Slivenec
Křetinská Lucie Ostrava
Křížová Jana Praha
Kršková Ida, Mgr. Žďár nad Sázavou
Krumpolc David, Mgr. Praha
Krutská Lenka Český Brod
Kučerová Zuzana, Ing. Praha
Kučerová Zuzana, Ing. Praha 4
Lamačová Petra, Bc. Liberec
Lechan Ladislav Michalovce
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Lněničková Eliška, Bc. Praha
Maio Nikol Praha
Marková Vendula, Mgr. Praha
Michálková Soňa Tábor
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Myšík Lukáš Jičín
Novotná Jolana Nový Bydžov
Osvaldová Tereza Brno
Pechová Tereza Praha
Plachá Simona Kyjov
Podolská Nikola Telč
Prášil Jakub, Mgr. Žďár nad Sázavou
Prošek Petr Kladno
Pudichová Hana Ostrava
Sany Vita Zlín
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šejvlová Olga Jaroměř
Šerá Michaela Jihlava
Šipulová Renata Litoměřice
Sotona Pavel Chrudim
Soukupová Vendula, Mgr. Praha
Špalková Alena, Mgr. Praha
Szczurková Eva Liberec
Teplíková Helena Praha
Tomášiková Irena, Ing. Karviná
Toufarová Hana Třebíč
Tuček Matouš Trutnov
Uhlířová Jana Poděbrady
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Vaverová Iveta Nýřany
Víšková Lucie Orel
Vítková Vlasta, MUDr. Pelhřimov
Vojtěchová Věra, věra Praha
Voleman Luboš Praha
Vykydal Lukáš Praha
Zbíralová Suchomelová Markéta Brno
Žižka Jan, Mgr. Praha
Zvelebil Jakub Praha



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra