frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Alena Adamcová Havlíčkův Brod
Petra Bačová Volyně
Věra Baďurová Přerov
Barbora Balážiová Praha 7
David Bárta Praha, Český Brod
Jana Bártová Rychnov nad Kněžnou
Romana Beránková Maštalířová Ústí nad Labem
Filip Berka Děčín
Hanka Billouz Koffi Praha
Alžběta Blaťáková Beroun
Helena Böhmová Přeštice
Ing. Michaela Boušová Plzeň
Denisa Bradáčová Říčany
Petra Brožová České Budějovice
Ing. Ivana Bužková Praha
Lucie Capová Kunice
Tereza Čermáková Blansko
Mgr. Ilona Chasanovitisová Praha
Jakub Chlouba Praha
Ing. Aneta Choutková Praha
Andrea Daníšková Žilina
Renáta Dlouhá Havířov
Ing. Renata Dobešová Beroun
Lenka Dostálová Prachatice
Hana Dvořáková Milovice
Václav Endal Praha
Miroslava Engelová Mníšek pod Brdy
Sabina Farkaš Holečková Františkovy Lázně
Markéta Farková České Budějovice
Iva Fiškandlová Praha 22
Anna Fričová Praha 6
Dita Gibs Milovice
Jiří Gruntorád České Budějovice
Silvie Hapalová Olomouc
Miloš Hašek Kladno
štěpán haškovec Praha 5
Renata Hatašová Bratronice
Bc. Alena Helikarová Mladá Boleslav
Iva Horatlíková Tábor
Lucie Horvátová Ústí nad Labem
Michaela Hrachovcová Praha
Jaroslava Hrušková Plzeň
Jiřina Hryzáková Praha
Martina Hubáčková Brno
Bc. Diana Jarošová Liptovský Mikuláš
Šárka JEŽKOVÁ Dobrá Voda u Českých Budějovic
Hana Kabešová Ústí nad Labem-Severní Terasa
Iva Karafiátová Hroznová Lhota
Zuzana Kašingová Ostrava
Lucie Klimíčková Praha
Filip Kluch Praha
Jaroslava Kodýdková Plzeň
Mgr. Renáta Kopecká Vysoké Mýto
Bc. Hana Kopecká Havířov
Martina Kopecká Praha
Romana Kosíková Brno
Pavlína Krajňáková Velké Meziříčí
Jana Křížová Praha
Beata Kruková Praha
Mgr. David Krumpolc Praha
Lenka Krutská Český Brod
Ing. Dana Kubelková Brno
Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Silvia Kůtová Brno
Alexandra Laszáková Cehnice
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Ing. Radek Mareš Růžená
Mgr. Vendula Marková Praha
Michaela Martinová Praha 5
Tereza Mašková Blatná
Joana Matějková Dobřichovice
Lenka Matošková Říčany
Kateřina Melišová Plzeň
Lenka Mičková Lovosice
Anna Minaříková Heřmanův Městec
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Lukáš Myšík Jičín
Tereza Neužilová Liberec
Marina Odintsova Praha
Veronika Oldfield Praha
Hana Ondřejová Praha
Tereza Osvaldová Brno-střed
Simona Pancíř Švarcová Dobříš
Eva Pašková Strakonice
Eva Peroutková Praha 6
Šárka Peterková Liberec
Bc. Martina Petrová Praha
Lenka Plašilová Liberec
Ing. Romana Pokorná Brno
Bc. Ondřej Rančák Praha
Alena Rauová Plzeň
Mgr. Ivana Riedlová Liberec
Zuzana Ruman Praha
Pavel Šafář Nové Město nad Metují
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Ludmila Sedláčková Prostějov
Olga Šejvlová Jaroměř
Robert Šereš Most
Gabriela Slivanská Litoměřice
Andrea Slouková Olomouc
Markéta Smoleňová Otice
Jana Sobotková Brno-Vinohrady
Alena Špalková Praha
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Alena Šrámková Holubice
Marek Šťastný Dolní Břežany
Kateřina Štillerová Mladá Boleslav
Radana Štorkánová Praha
Mgr. Robert Stuchlík Hradec Králové
Majka Šulová Praha
Simona Sýkorová Praha
Eva Szczurková Liberec
Linda Tománková Zlín
Vendula Trávníčková Brno
Lucie Trejbalová Rakovník
Jana Uhlířová Poděbrady
Olga Uková Bedřichov
Michaela Ulrychová Praha-Ďáblice
Hana Uttendorfska Žďár nad Sázavou
Barbora Valouchová Otrokovice
Ing. Viera Vancáková Košice
Mgr. Jitka Vaněčková Ústí nad Labem-město
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Linda Varnušková Liberec
Bc. Olga Vlasák Straková Praha
Lenka Vlčková Frýdlant
Lenka Vokřínková Třešť
Lukáš Vykydal Praha
petra weberová Luštěnice
Jana Žičařová Velvary
Miroslav Žídek Frýdek-Místek



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka