frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

kyčel - koleno - noha - DK

Andrová Lada Brno
Bárta David Praha, Český Brod
Bílá Jana Brno-sever
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čermák Matěj Mlada Boleslav
Chasanovitisová Ilona, Mgr. Praha
Chramosta Roman Praha
Dvouletá Jitka Staré Město
Farna Romana Ostrava
Fiškandlová Iva Praha 22
Gruntorádová Petra Jihlava
Hanzlíková Jindra Plzeň 2-Slovany
Hapalová Silvie Olomouc
Hašek Miloš Kladno
Honková Veronika Ostrava
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hrachovcová Michaela Praha
Hrkelová Veronika Trnava
Jablonovská Andrea Planá nad Lužnicí
Knapcová Lucia, Ing. Žilina
Křetinská Lucie Ostrava
Krumpolc David, Mgr. Praha
Krutská Lenka Český Brod
Kubánková Václava Benešov
Kučerová Zuzana, Ing. Praha 4
Kupsová Eva Brno
Lamačová Petra, Bc. Liberec
Lechan Ladislav Michalovce
Lněničková Eliška, Bc. Praha
Maio Nikol Praha
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Myšík Lukáš Jičín
Nikitenko Natalia Brno-střed
Novák Lukáš Poděbrady
Novotná Jolana Nový Bydžov
Osvaldová Tereza Brno
Paukov Patrik Trnava
Pavlatová Martina Děčín
Pilařová Markéta Děčín
Plachá Simona Kyjov
Podolská Nikola Telč
Prášil Jakub, Mgr. Žďár nad Sázavou
Prošek Petr Kladno
Rumíšek Michal Hodonín
Rýznarová Jana Praha
Ščerbaková Dita, Bc. Ostrava
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šipulová Renata Litoměřice
Špalková Alena Praha
Teplíková Helena Praha
Tremlová Erika, Bc. Praha 13
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Víšková Lucie Orel
Vojtěchová Věra, věra Praha
Voleman Luboš Praha
Vránová Monika Praha-Benice
Vykydal Lukáš Praha
Zapletalova Katerina Praha-Velká Chuchle
Zbíralová Suchomelová Markéta Brno
Žižka Jan, Mgr. Praha
Zlámal Jan Olomouc
Zvelebil Jakub Praha



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra