frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

židle & kancelář

Andrová Lada Brno
Bárta David Praha, Český Brod
Bártová Jana Rychnov nad Kněžnou
Berka Filip Děčín
Beroušková Věra Praha-Běchovice
Böhmová Helena Přeštice
Brožová Petra České Budějovice
Buchtová Fidlerová Tereza Praha
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čechman Jaroslav Brno-Komín
Čechmanová Dana Brno-Královo Pole
Černoch Josef Uherské Hradiště
Choutková Aneta, Ing. Praha
Dvořáková Hana Milovice
Dvouletá Jitka Staré Město
Gruntorád Jiří České Budějovice
Hájek David Nový Jičín
Hapalová Silvie Olomouc
Havlíčková Jitka Liberec
Hipiková Lucie Brno-Žabovřesky
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Janotová Vendula Brno
Jarošová Karolína Veverská Bítýška
kafková kateřina Beroun
Klimíčková Lucie Praha
Knappová Magda, Mgr. Praha-Kolovraty
Kopecká Martina Praha
Kopecká Veronika Praha 2
Krajňáková Pavlína Velké Meziříčí
Kratochvíl Jakub Praha
Kubelková Dana, Ing. Brno
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mátlová Šárka Dačice
mikulikova karla Brno-střed
Mistoler Lucie, Mgr. Praha-Petrovice
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Mrowiecová Dita, Bc. Ostrava
Müllerová Hana, Ing. Moravská Ostrava a Přívoz
Neužilová Tereza Liberec
Nevosadová Ilona Jihlava
Novotná Jolana Hradec Králové
Otáhal Jaroslav Praha 10
Pekárek Zdeněk, Mgr. Praha 5
Petrovicová Oľga, Mgr. Praha
Pfeffer Jan Čelákovice
Plašilová Lenka Liberec
Pokorná Romana, Ing. Brno
Průchová Táňa, Mgr Praha 4
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Routnerová Jitka Praha 7
Ruman Zuzana Praha
Rýznarová Jana Praha
Šašková Vlasta, Mgr. Bc. Praha
Schulmeisterová Zuzana Ostrava
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šereš Robert Most
Sikorová Gabriela Třinec
Silonová Jolana, Ing. Ostrava
Slavíková Markéta Trutnov
Souralová Martina, Mgr. Babice u Rosic
Špalková Alena, Mgr. Praha
Špeldová Jana, Mgr. Červený Kostelec
Šponar Dušan, MUDr. Praha 3
Staňková Jana, Ing. Praha 15
Šťastný Marek Dolní Břežany
Štorkánová Radana Praha
Stuchlík Robert, Mgr. Hradec Králové
Sýkorová Simona Praha
Teplíková Helena Praha
Uhlířová Jana Poděbrady
Ulrychová Michaela Čelákovice
Urbánková Kateřina Praha 5
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vokřínková Lenka Třešť
Vokurková Michaela, Bc. Beroun
Voplatková Martina Praha
Wiesner Richard Neratovice
Zavrtálek Miroslav Bzenec
Žídek Miroslav Frýdek-Místek



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra