frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Jiří Barabáš Kladno
Veronika Barabášová Kladno
Andrea Bařinková Praha
Kateřina Barnášová Plzeň 1
David Bárta Praha, Český Brod
Martin Blažek Praha
Denisa Bradáčová Říčany
Tereza Čermáková Blansko
Petr Dlugoš Praha
Barbora Dyrynková Roudnice nad Labem
Ivana Fialova Plzeň
Jiří Gruntorád České Budějovice
Miriam Haleňáková Brno
Ing. Matěj Hodoušek Praha
Tereza Horecká Moravský Písek
Markéta Hortová Praha
Michaela Hrachovcová Praha
Lucie Hrdličková Veltrusy
Martina Hubáčková Brno
Milan Jahoda Kořenov
Petra Janoušková Praha 6
Petr Keclík Praha 5
Vendulka Keclíková Praha 5
Jitka Koblížková Havlíčkův Brod
Andrea Kocánková Praha
Kateřina Kráľovská Praha 4
Viola Kratochvílová Praha 4
Ing. Kateřina Kratochvílová Kriegelová Hostivice
Helena Krejzová Travčice
Katka Křelinová Liberec
Daniela Křivánková Žatec
Bc. Ondřej Kupka Říčany
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Jana Libotovská Kladno
Daniela Mahrischlová Brno
Joana Matějková Dobřichovice
Lenka Matošková Říčany
Michaela Mikovcová Praha
Vojtech Mikula Praha 13
Mgr. Michal Minář Brno
Michaela Mojzis Poděbrady
Michaela Mojzis Poděbrady
Tomáš Mráz Plzeň 1
Michal Némethy Praha 2
Radek Nezbeda Kamenný Přívoz
Veronika Oldfield Praha
Simona Pancíř Švarcová Dobříš
Klára Pekárková Pelhřimov
Veronika Petkovová Tábor
Lucie Phamová Praha
Petr Maxmilián Podnecký Plzeň 3
Petr Pokorny Praha 6
Vyacheslav Popov Praha
Jana Puzyrevská Poděbrady
Jakub Rudý Praha
Ludmila Sedláčková Prostějov
Olga Šejvlová Jaroměř
Zuzana Ševecová Suchdol nad Lužnicí
Lukáš Lukáš Šipka Hradec Králové
Václava Škodová Liberec
Marek Skotnica Praha
Markéta Slavíková Trutnov
Gabriela Slivanská Litoměřice
Markéta Smoleňová Otice
Kamila Soukupová Nevřeň
Helena Šťastná Koblihová Říčany
Marek Šťastný Dolní Břežany
Martin Stibor Praha
Michal Svoboda Brno
MIchaela Tomcovcikova Praha 2
Mirek Touška Praha
Vendula Trávníčková Brno
Lukáš Vala Praha 3
Eva Vanacova Praha 4
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Rostislav Vítek Brno
Bc. Olga Vlasák Straková Praha
Jiří Vondráček Praha
Mgr. Tereza Vrábelová Havlíčkův Brod
Veronika Vrbová Přerov
Lukáš Vykydal Praha
Darina Zakova Praha 8
Andrea Zapletalová Mladá Boleslav
Miroslav Zavrtálek Bzenec
Miroslav Žídek Frýdek-Místek



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka