frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Lada Andrová Brno
Mgr. Eliška Augustinová Pardubice VII
Ing. Alžbeta Bašková Olomouc
Kateřina Opatová Bc. Rakovník
Romana Beránková Maštalířová Ústí nad Labem
Filip Berka Děčín
Alžběta Blaťáková Beroun
Helena Böhmová Přeštice
Denisa Bradáčová Říčany
Veronika Břízová Praha
Tereza Buchtová Fidlerová Praha
mgr Sabina Burreiter Ústí nad Labem
Petra Bzirská Kosoř
MgA. Alena Cardová Strakonice
Eva Čáslavová Mělník
Josef Černoch Uherské Hradiště
Martina Chalupnikova Praha 10
Mgr. Ilona Chasanovitisová Praha
Lenka Czanik Šaľa
Bc. Pavla Daňková Praha 11
Petr Dlugoš Praha
Jitka Dvouletá Staré Město
Václav Endal Praha
Miroslava Engelová Mníšek pod Brdy
Michaela Fechtnerová Kladno
Iva Fiškandlová Praha 22
Míra Focke Liberec
Iva Fošumová České Budějovice
Mrg. Anna Fričová Praha
Štěpánka Halamová Strakonice
Miriam Haleňáková Brno
Dita Havlickova Praha 14
Monika Holubová Mladá Boleslav
Veronika Honková Ostrava
Tereza Horakova Moravská Ostrava a Přívoz
Tereza Horecká Moravský Písek
Lucie Horvátová Ústí nad Labem
Markéta Hrádková Velké Poříčí
Pavla Hrazdira Hrdličková Znojmo
Lucie Hrdličková Praha
Šárka Hromadová Kutná Hora
Bc. Jana Hrstková Chrudim
Bc. Veronika Hrubá Pardubice V
Jaroslava Hrušková Plzeň
Ing. Tereza Humlíčková Brno
Renata Jamborová Beroun
Nela Janků Praha
Jana Javurkova Praha 7
Maria Jungova Praha 3
Alena Jurásková Trhové Sviny
kateřina kafková Beroun
Ing. Miroslava Karaffová Mladá Boleslav
Zuzana Kašingová Ostrava
Lucie Klimíčková Praha
Filip Kluch Praha
Jana Kmentová Modřice
Ing. Hanka Kmeťová Praha
Lucia Knapcová Žilina
Martina Knězů Praha-Dolní Počernice
Monika Kolaříková Litvínov
Nikol Kopáčová Praha 6
Martina Kopecká Praha
Kateřina Kráľovská Praha 4
Ing. Kateřina Kratochvílová Kriegelová Hostivice
Kristyna Krčmářová Klatovy
Silvie Krčmová Přerov
Mgr. Iva Kredbová Praha
Mgr. Gabriela Křepelková Praha 13
Daniela Křivánková Žatec
Ing. Milena Křivanová Praha 15
Miroslava Křížková Praha
Mgr. David Krumpolc Praha
Ing. Dana Kubelková Brno
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Alexandra Laszáková Cehnice
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Petra Levá Úvaly
Alena Lexová Ždírec nad Doubravou
Jana Libotovská Kladno
Karolína Macková Praha
Nikol Maio Praha
Nikola Maistryszinová Pardubice
Mgr. Vendula Marková Praha
Tereza Mašková Blatná
Tereza Mašková Blatná
Ing. Iva Matějková Praha
Lenka Matošková Říčany
Vlasta Matoušová Praha 11
Kateřina Melišová Plzeň
David Moc Praha
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Lukáš Myšík Jičín
MUDr. Barbora Nechanská Mladá Boleslav
Zuzana Soukupová nemám Brno
Mgr. Marie Nenutilová Praha-Petrovice
Mgr. Olga Nosková Praha 4
Ing. Anna Nováková Jenštejn
Veronika Oldfield Praha
Tereza Osvaldová Brno-střed
Jaroslav Otáhal Praha 10
Mgr Markéta Palátová Ústí nad Labem
Bc. Vendula Pánková Praha
Radka Pavlová Mělník
Adéla Pečínková Praha
Mgr. Hana Pešatová Brno-střed
Anna Peterková Česká Lípa
Katarína Petrželová Praha 8
Lucie Phamová Praha
Markéta Pilařová Děčín
Věra Pitáková Praha 4
Simona Plachá Kyjov
Lenka Plašilová Liberec
Nikola Podolská Telč
Ing. Romana Pokorná Brno
Mgr. Ivana Povolna Mladá Boleslav
Petr Prošek Kladno
Lucie Prušanská Břeclav
Mgr Dita Raková Brno
Ing. Věra Řeháková Chomutov
Martina Řepová České Budějovice
Anna Řibřidová Praha
Ivana Riedlová Jablonec nad Nisou
Mgr. Katarína Šajbidor Juračková Bratislava
Ing. Kateřina Sanetrníková Bílovec
Bc. Tereza Šauerová Sedlčany
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Ivana Sedláková Mladá Boleslav
Alice Sendlerová Brno
Michaela Šerá Jihlava
Zuzana Ševecová Suchdol nad Lužnicí
Iveta Šilhánová Plzeň
Hana Šimková Litomyšl
Václava Škodová Liberec
Mgr. Jitka Skřivánková Mělník
Bc. Klára Slavíčková Litoměřice
Gabriela Slivanská Litoměřice
Andrea Slouková Olomouc
Markéta Smejkalová Vyžlovka
Petra Petra Smékalová Praha
Ivana Šmídová Praha
Zuzana Šmoldasová Praha
Markéta Smoleňová Otice
Mgr. et Bc. Eva Smrkovsky Olathe
Pavel Sotona Chrudim
Kamila Soukupová Nevřeň
Bc. Aneta Soukupová Nový Bydžov
Alena Špalková Praha
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Bea Špondrová Praha 10
Marek Šťastný Dolní Břežany
Ingrid Stavárková Rožnov pod Radhoštěm
Jana Stellerová Vejprnice
Kateřina Štillerová Mladá Boleslav
Matěj Šulc Ústí nad Labem
Tereza Tereza Šulcová Nižbor
JItka Svobodová Plzeň
Mgr. Iva Svobodová Brno
Simona Sýkorová Praha
Helena Teplíková Praha
Irena Teršová Praha 7
Linda Tománková Zlín
Ing. Irena Tomášiková Karviná
Hana Toufarová Třebíč
Vendula Trávníčková Brno
Jana Trávníková Plzeň
Lucie Trejbalová Rakovník
Hana Uhlíková Řevnice
Barbora Valouchová Otrokovice
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Linda Varnušková Liberec
Iveta Vaverová Nýřany
Mgr. Aneta Veselková Santariová Zlín
Lucie Vidnerova Mladá Boleslav
Lucie Víšková Orel
Lenka Víšková Kladno
Jana Vítková Brno
Eva Vítovcová Praha
Bc. Olga Vlasák Straková Praha
věra Věra Vojtěchová Praha
Jiří Vondráček Praha
Mgr. Markéta Vrtalová Olomouc
petra weberová Luštěnice
Richard Wiesner Neratovice
Jana Stará žádný Beroun
Eva Zborníková Praha
Jana Žičařová Velvary
Miroslav Žídek Frýdek-Místek
Jan Zlámal Olomouc
Petra Zmátlová Třebíč
Eva Znamenáčková Praha



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka