frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

páteř - zdravá záda

Adamcová Alena Havlíčkův Brod
Akšteinová Michaela Praha 11
Bábík Marek Otrokovice
Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Balihar Jakub Ústí nad Labem
Berka Filip Děčín
Blaťáková Alžběta Beroun
Böhmová Helena Přeštice
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Brychová Sabina Rakovník
Bučková Floriánová Mgr. Andrea Praha 10
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čarnická Světlana, Mgr. Brno-střed
Chasanovitisová Ilona, Mgr. Praha
Choutková Aneta, Ing. Praha
Chrástová Ivana Blížkovice
Endal Václav, Mgr. Praha
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Gogová Andrea Zohor
Havlíčková Jitka Liberec
Hillerova Pavlina Praha
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hrachovcová Michaela Praha
Hruška Jiří Praha
Hrušková Jaroslava Plzeň
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Janotová Vendula Brno
Jiříková Kamila Kralupy nad Vltavou
Klimíčková Lucie Praha
Kmeťová Hanka, Ing. Praha
Knapcová Lucia, Ing. Žilina
Koloušková Lenka Olomouc
Komeštíková Pavlína, Ing. Ústí nad Labem-město
Kosíková Romana Brno-sever
Křečanová Pavla Praha-Slivenec
Křetinská Lucie Ostrava
Křivanová Milena, Ing. Praha 15
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Krutská Lenka Český Brod
Kubelková Dana, Ing. Brno
Kubeš Jiri Slatiňany
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Kulhánková Sandra Plzeň 3
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Laszáková Alexandra Cehnice
Lechan Ladislav Michalovce
Lhotská Zuzana, Mgr. Ústí nad Labem-Severní Terasa
Máchová Jitka Tábor
Majzlíková Petra, Ing. Brno
Marešová Kateřina Praha
Mašková Tereza Blatná
Mašková Tereza Blatná
Mátlová Šárka Dačice
Mistoler Lucie, Mgr. Praha-Petrovice
Myšík Lukáš Jičín
Nebesářová Sandra Most
Novák Ondřej Olomouc
Oborná Marie Český Těšín
Odintsova Marina Praha
Ondráčková Michala Praha
Pánková Vendula, Bc. Praha
Pašková Eva Strakonice
Patíková Michaela, Mgr. Plzeň
Pechová Tereza Praha
Pečínková Adéla Praha
Pečivová Kateřina Velké Březno
Pešková Michaela, Mgr Prachatice
Peter Prušanský Břeclav
Petráňková Jitka Rychnov nad Kněžnou
Pfeffer Jan Čelákovice
Pichová Jana Hořičky
Podolská Nikola Telč
Prušanská Lucie Břeclav
Riedlová Ivana, Mgr. Liberec
Šejvlová Olga Jaroměř
Sikorová Gabriela Třinec
Skyvová Petra Olomouc
Slavíková Markéta Trutnov
Sobotková Jana Brno-Vinohrady
Sochová Veronika Praha
Soukupová Zuzana Brno
Šponar Dušan, MUDr. Praha 3
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Stránská Pavlína Jiřetín pod Jedlovou
Teplíková Helena Praha
Tománková Linda Zlín
Tomášiková Irena, Ing. Karviná
Uhlířová Jana Poděbrady
Ulrychová Michaela Čelákovice
Uttendorfska Hana Žďár nad Sázavou
Valenta Roman Praha
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Vavrinova Eva Praha 5
Vítková Jana, Ing. Brno
Vojtěchová Věra, věra Praha
Vokurková Michaela, Bc. Beroun
Volejníková Jana, Mgr. Hradec Králové
Vráželová Pavla, Mgr. Praha 4
Vykydal Lukáš Praha
Weberová Edita, Ing. Benátky nad Jizerou
weberová petra Luštěnice
Zahustelová Lucie Mladá Boleslav
Zapletalová Andrea Mladá Boleslav
Žídek Miroslav Frýdek-Místek
Zvelebil Jakub Praha



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra