frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Alena Adamcová Havlíčkův Brod
Věra Baďurová Přerov
Jakub Balihar Ústí nad Labem
Filip Berka Děčín
Alžběta Blaťáková Beroun
Helena Böhmová Přeštice
Sabina Brychová Rakovník
mgr Sabina Burreiter Ústí nad Labem
Ing. Ivana Bužková Praha
Mgr. Ilona Chasanovitisová Praha
Ing. Aneta Choutková Praha
Ivana Chrástová Blížkovice
Václav Endal Praha
Miroslava Engelová Mníšek pod Brdy
Andrea Gogová Zohor
Ing. Zoltán Horváth Chomutov
Lucie Horvátová Ústí nad Labem
Michaela Hrachovcová Praha
Jiří Hruška Praha
Jaroslava Hrušková Plzeň
Ing. Tereza Humlíčková Brno
Lucie Klimíčková Praha
Ing. Hanka Kmeťová Praha
Lucia Knapcová Žilina
Romana Kosíková Brno
Lucie Křetinská Ostrava
Ing. Milena Křivanová Praha 15
Mgr. Jana Kruková Hovorčovice
Lenka Krutská Český Brod
Ing. Dana Kubelková Brno
Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Ing. Iva Kučerová Prostějov
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Alexandra Laszáková Cehnice
Ladislav Lechan Michalovce
Mgr. Zuzana Lhotská Ústí nad Labem-Severní Terasa
Jitka Máchová Tábor
Kateřina Machova Praha 3
Tereza Mašková Blatná
Tereza Mašková Blatná
Šárka Mátlová Dačice
Mgr. Lucie Mistoler Praha-Petrovice
Lukáš Myšík Jičín
Sandra Nebesářová Most
Zuzana Soukupová nemám Brno
Marina Odintsova Praha
Michala Ondráčková Praha
Bc. Vendula Pánková Praha
Eva Pašková Strakonice
Mgr. Michaela Patíková Plzeň
Adéla Pečínková Praha
Mgr Michaela Pešková Prachatice
Peter Prušanský Peter Břeclav
Jitka Petráňková Rychnov nad Kněžnou
Jana Pichová Hořičky
Nikola Podolská Telč
Lucie Prušanská Břeclav
Mgr. Ivana Riedlová Liberec
Olga Šejvlová Jaroměř
Gabriela Sikorová Třinec
Petra Skyvová Olomouc
Markéta Slavíková Trutnov
Jana Sobotková Brno-Vinohrady
Veronika Sochová Praha
Marek Šťastný Dolní Břežany
Jana Stellerová Vejprnice
Pavlína Stránská Jiřetín pod Jedlovou
Helena Teplíková Praha
Linda Tománková Zlín
Ing. Irena Tomášiková Karviná
Vendula Trávníčková Brno
Jana Uhlířová Poděbrady
Hana Uttendorfska Žďár nad Sázavou
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Lucie Vidnerova Mladá Boleslav
Jana Vítková Brno
věra Věra Vojtěchová Praha
Michaela Vokurková Beroun
Lukáš Vykydal Praha
Ing. Edita Weberová Benátky nad Jizerou
petra weberová Luštěnice
Andrea Zapletalová Mladá Boleslav
Miroslav Žídek Frýdek-Místek
Jakub Zvelebil Praha



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka