frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

funkční ruka, dlaň

Andrová Lada Brno
Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Barcajová Markéta Žatec
Berka Filip Děčín
Bisták Michal Bratislava
Böhmová Helena Přeštice
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Brosová Kristína, Ing. Žilina
Brožová Petra České Budějovice
Bubeníčková Jarmila Olomouc
Bučková Floriánová Mgr. Andrea Praha 10
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čechmanová Dana Brno-Královo Pole
Černoch Josef Uherské Hradiště
Chasanovitisová Ilona, Mgr. Praha
Chlouba Jakub Praha
Chrástová Ivana Blížkovice
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Fiškandlová Iva Praha 22
Fričová Anna, Mgr. Praha
Gruntorádová Petra Jihlava
Hašek Miloš Kladno
Havlíčková Jitka Liberec
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Hodoušek Matěj, Ing. Praha
Hoffelnerová Alena, Bc Trhové Sviny
Honková Veronika Ostrava
Horecká Tereza Moravský Písek
Hortová Markéta Praha
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hrkelová Veronika Trnava
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Janotová Vendula Brno
Jaňourová Kateřina Šumperk
Javůrková Jana Praha 7
Klimíčková Lucie Praha
Kluch Filip Praha
Knapcová Lucia, Ing. Žilina
Krajňáková Pavlína Velké Meziříčí
Krčmová Silvie Přerov
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Krumpolc David, Mgr. Praha
Krutská Lenka Český Brod
Kubelková Dana, Ing. Brno
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Kupka Ondřej, Bc. Praha
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Laszáková Alexandra Cehnice
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Lexová Alena Ždírec nad Doubravou
Linková Pavlína, Mgr. Velké Březno
Mareš Radek, Ing. Růžená
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mašková Tereza Blatná
Matošková Lenka Říčany
Melišová Kateřina Plzeň
Mlkovcová Michaela Praha
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Mrowiecová Dita, Bc. Ostrava
Müllerová Hana, Ing. Moravská Ostrava a Přívoz
Musilová Sylvia Tábor
Nechanská Barbora, MUDr. Mladá Boleslav
Neužilová Tereza Liberec
Nevosadová Ilona Jihlava
Oborná Marie Český Těšín
Osvaldová Tereza Brno
Peroutková Eva Praha 6
Petráňková Jitka Rychnov nad Kněžnou
Pfeffer Jan Čelákovice
Plachá Simona Kyjov
Plašilová Lenka Liberec
Pokorná Romana, Ing. Brno
Polavková Lenka Liberec
Prášil Jakub, Mgr. Žďár nad Sázavou
Průchová Táňa, Mgr Praha 4
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Sazimová Lidmila, Mgr. Plzeň 2-Slovany
Schulmeisterová Zuzana Ostrava
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šejvlová Olga Jaroměř
Ševčíková Lenka Rožnov pod Radhoštěm
Silonová Jolana, Ing. Ostrava
Škodová Václava Liberec
Slavíková Markéta Trutnov
Slivanská Gabriela Litoměřice
Smoleňová Markéta Otice
Soukupová Kamila Nevřeň
Špalková Alena, Mgr. Praha
Šponar Dušan, MUDr. Praha 3
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Sýkorová Simona Praha
Tománková Linda Zlín
Tuček Matouš Trutnov
Uhlíková Lenka Psáry
Ulrychová Michaela Čelákovice
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vojtěchová Věra, věra Praha
Vokurková Michaela, Bc. Beroun
Voleman Luboš Praha
Zavrtálek Miroslav Bzenec
Žičařová Jana Velvary
Žídek Miroslav Frýdek-Místek



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra