frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Benáková Denisa, Ing. Nejdek
Bohmová Kamila Praha 6
Břízová Veronika Praha
Bubeníčková Jarmila Olomouc
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Cardová Alena, MgA. Strakonice
Čechmanová Dana Brno-Královo Pole
Čečotková Bronislava, Mgr. Praha 18
Čerňanská Soňa, Mgr. Žilina
Chábová Petra, Ing. Jihlava
Chrástová Ivana Blížkovice
Dostálová Lenka Prachatice
Furdeková Katarína Žilina
Gavač Filip, Bc. Janské Lázně
Gruntorád Jiří České Budějovice
Hatašová Renata Bratronice
Hlaváčková Hlaváčková, Kristýna Přezletice
Hortová Markéta Praha
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Husáková Jana Praha 11
Jamborová Veronika Žďár nad Sázavou
Janků Nela Praha
Karešová Barbora, Mgr. Praha
Kavková Michaela Znojmo
Keclíková Vendulka Praha 5
Kluch Filip Praha
Křivanová Milena, Ing. Praha 15
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Kubeš Jiri Slatiňany
Lichá Regina Třinec
Mackova Alexandra Praha
Malá Eva Křemže
Mareš Radek, Ing. Růžená
Mašková Tereza Blatná
Matějková Joana Dobřichovice
Miková Monika Rajec
Mistoler Lucie, Mgr. Praha-Petrovice
Moc David Praha
Nátěsta Petr Olomouc
Nevosadová Ilona Jihlava
Nováková Eliška Praha 6
Olmr Tomáš Říčany
Otáhalová Klára Kobylí
Pavlatová Martina Děčín
Pekárek Zdeněk, Mgr. Praha 5
Pelánková Irena Brno-Kníničky
Peter Prušanský, Peter Břeclav
Peterková Anna Česká Lípa
Petráňková Jitka Rychnov nad Kněžnou
Petrovicová Oľga, Mgr. Praha 6
Pluhar Marek Pičín
Pokorná Romana, Ing. Brno
Porubská Sylva, Mgr. Spišská Nová Ves
Promná Jana Český Těšín
Průchová Martina, Bc. Štenovice
Prušanská Lucie Břeclav
Rariková Jana Považská Bystrica
Římánek Michal, Michal Praha
Rolčeková Lucia, Mgr. Žilina
Rybková Jana, Bc Česká Třebová
Rybová Michaela Žilina
Schmidt Renata Mukařov
Ševčíková Lenka Rožnov pod Radhoštěm
Sikorová Gabriela Třinec
Skrbková Martina, Ing. Pardubice
Snítilá Lenka Česká Třebová
Šponar Dušan, MUDr. Praha 3
Špondrová Bea Praha 10
Sýkorová Simona Praha
Tesařová Lucie, Bc. Znojmo
Trejbalová Lucie Rakovník
Ťupová Marie, Ing. Praha 10
Uhlíková Hana Řevnice
Urbánková Kateřina Praha 5
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlasáková Lucie Stříbro
Vlčková Lenka Frýdlant
Voriskova Michaels Praha 7
Záňová Kristína Žilina
Znamenáčková Eva Praha



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka