frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

balíček - AS, DK, HK

Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Benáková Denisa, Ing. Nejdek
Bohmová Kamila Praha 6
Břízová Veronika Řevničov
Bubeníčková Jarmila Olomouc
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Cardová Alena, MgA. Strakonice
Čechmanová Dana Brno-Královo Pole
Čečotková Bronislava, Mgr. Praha 18
Černá Jolana, Mgr. Brno
Čerňanská Soňa, Mgr. Kľače
Chábová Petra, Ing. Jihlava
Chrástová Ivana Blížkovice
Chvojka Dominik Praha
Domogatskaja Marija Prague
Dostálová Lenka Prachatice
Flajzarová Helena, Ing. Praha 5
Furdeková Katarína Žilina
Gruntorád Jiří České Budějovice
Hatašová Renata Bratronice
Heřmanová Petra Mladá Boleslav
Hlaváčková Kristýna Praha
Hons Břetislav Děčín
Horká Ema Příbram
Hortová Markéta Praha
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Husáková Jana Prague
Jamborová Veronika Žďár nad Sázavou
Janků Nela Praha
Kachlíková Vendula Heřmanův Městec
Karešová Barbora, Mgr. Praha
Kavková Michaela Znojmo
Keclíková Vendulka Praha 5
Kluch Filip Praha
Kopecká Veronika Praha 2
Kožíková Veronika Paskov
Králová Kateřina, Mgr. Pardubice I
Křivánková Daniela, Bc. Žatec
Křivanová Milena, Ing. Praha 15
Křižanová Jana Olomouc
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Kubeš Jiri Praha 4
Kusá Martina Praha
Kůtová Vladimíra Žilina
Lichá Regina Třinec
Macejka Anna Praha 11
Malá Eva Křemže
Mareš Radek, Ing. Růžená
Mašková Tereza Blatná
Matějková Joana Dobřichovice
Miková Monika Rajec
Mistoler Lucie, Mgr. Praha-Petrovice
Mlejnek Lukáš Praha 21
Moc David Praha
Mravcová Michaela Praha 4
Náhunková Eliška Jihlava
Nátěsta Petr Olomouc
Nevosadová Ilona Jihlava
nikl honza Praha
Nováková Eliška Praha 6
Olmr Tomáš Říčany
Otáhalová Klára Kobylí
Pavlatová Martina Děčín
Pekárek Zdeněk, Mgr. Praha 5
Pelánková Irena Brno-Kníničky
Peter Prušanský Břeclav
Peterková Anna Česká Lípa
Petráňková Jitka Rychnov nad Kněžnou
Petrovicová Oľga, Mgr. Praha
Plačková Lucie, Bc. Znojmo
Pohlová Barbora, Mgr. Brno-Vinohrady
Pokorná Romana, Ing. Brno
Porubská Sylva, Mgr. Spišská Nová Ves
Přibylová Adriana, Bc. Olomouc
Promná Jana Český Těšín
Průchová Martina, Bc. Štenovice
Prušanská Lucie Břeclav
Rariková Jana Považská Bystrica
Římánek Michal, Michal Praha
Rolčeková Lucia, Mgr. Žilina
Růžková Pavla, Mgr. Chrastavice
Rybková Jana, Bc Česká Třebová
Rybová Michaela Žilina
Schmidt Renata Mukařov
Semínová Marie Třebotov
Ševčíková Lenka Rožnov pod Radhoštěm
Sikorová Gabriela Třinec
Skrbková Martina, Ing. Pardubice
Snítilá Lenka Česká Třebová
Souček Radek Příbram
Šponar Dušan, MUDr. Praha 3
Špondrová Bea Praha 10
Strožíková Anna Praha 12
Štumar Matěj Praha 11
Surý Jiří Praha 15
Sýkorová Simona Praha
Synková Veronika, Ing. Praha
Tomášková Eva Olomouc
Toporcer Jozef Jesenice
Trejbalová Lucie Rakovník
Ťupová Marie, Ing. Praha 10
Uhlíková Hana Řevnice
Urbánková Kateřina Praha 5
Vesely Vojtech Kosmonosy
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlasáková Lucie Stříbro
Vlčková Lenka Frýdlant
Vlčková Lucie, ing. arch. Turnov
Voriskova Michaels Praha 7
Vybíralová Dagmar Praha 6
Záňová Kristína Žilina
Žičařová Jana Velvary
Žílová Michaela Hradec Králové
Znamenáčková Eva Praha
Zozuláková Michaela Pardubice



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra