frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Renáta Altová Humpolec
Lada Andrová Brno
Mgr. Eliška Augustinová Pardubice VII
Petra Bačová Volyně
Věra Baďurová Přerov
David Bárta Praha, Český Brod
Jana Bártová Rychnov nad Kněžnou
Filip Berka Děčín
Helena Böhmová Přeštice
Mgr. Jaroslava Bredlová Ústí nad Labem-město
Bc. Martina Breuer Liberec
Veronika Břízová Praha
Jarmila Bubeníčková Olomouc
Tereza Buchtová Fidlerová Praha
mgr Sabina Burreiter Ústí nad Labem
Ing. Ivana Bužková Praha
Mgr. Světlana Čarnická Brno-střed
Tereza Čermáková Blansko
Mgr. Soňa Čerňanská Žilina
Josef Černoch Uherské Hradiště
Mgr. Ilona Chasanovitisová Praha
Andrea Daníšková Žilina
Ing. Renata Dobešová Beroun
Lenka Dostálová Prachatice
Jitka Dvouletá Staré Město
Miroslava Engelová Mníšek pod Brdy
Martina Fallerová Opava
Iva Fiškandlová Praha 22
Míra Focke Liberec
Mrg. Anna Fričová Praha
Katarína Furdeková Žilina
Petra Gruntorádová Jihlava
Radmila Hlavicová Valašské Meziříčí
Milan Hojdar Praha
Veronika Honková Ostrava
Iva Horatlíková Tábor
Tereza Horecká Moravský Písek
Ing. Zoltán Horváth Chomutov
Lucie Horvátová Ústí nad Labem
Michaela Hrachovcová Praha
Věra Hrubanová Olomouc
Jaroslava Hrušková Plzeň
Ing. Tereza Humlíčková Brno
Jana Javůrková Praha 7
Kamila Julínyová Piešťany
Zuzana Kašingová Ostrava
Vendulka Keclíková Praha 5
Zuzana Kleinová Brno
Lucie Klimíčková Praha
Filip Kluch Praha
Ing. Hanka Kmeťová Praha
Lucia Knapcová Žilina
Irena Kohoutová České Budějovice
Ing. Pavlína Komeštíková Ústí nad Labem-město
Iveta Koňaříková Ostrava
Lucie Kopřivová České Budějovice
Romana Kosíková Brno
Kateřina Kráľovská Praha 4
Ing. Kateřina Kratochvílová Kriegelová Hostivice
Lucie Křetinská Ostrava
Daniela Křivánková Žatec
Mgr. Ida Kršková Žďár nad Sázavou
Mgr. David Krumpolc Praha
Lenka Krutská Český Brod
Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Ing. Iva Kučerová Prostějov
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Bc. Petra Lamačová Liberec
Ladislav Lechan Michalovce
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Petra Levá Úvaly
Jana Libotovská Kladno
Pavla Litvanová České Budějovice
Jitka Máchová Tábor
Martina Macková Praha-Řeporyje
Karla Karla Mannerová Slavkov u Brna
Mgr. Vendula Marková Praha
Tereza Mašková Blatná
Tereza Mašková Blatná
Adriana Matejčíková Nová Dubnica
Šárka Mátlová Dačice
Lenka Matošková Říčany
Kateřina Melišová Plzeň
Monika Miková Rajec
Mgr. Lucie Mistoler Praha-Petrovice
Michaela Mojzis Poděbrady
Michaela Mojzis Poděbrady
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Ing. Hana Müllerová Moravská Ostrava a Přívoz
Lukáš Myšík Jičín
MUDr. Barbora Nechanská Mladá Boleslav
Eliška Nechutova Praha 6
Zuzana Soukupová nemám Brno
Tereza Neužilová Liberec
Ilona Nevosadová Jihlava
Jolana Novotná Nový Bydžov
Marie Oborná Český Těšín
Marina Odintsova Praha
Veronika Oldfield Praha
Hana Ondřejová Praha
Tereza Osvaldová Brno-střed
Jaroslav Otáhal Praha 10
Bc. Vendula Pánková Praha
Eva Pašková Strakonice
Lucie Peričková Brno
Mgr. Oľga Petrovicová Praha
Katarína Petrželová Praha 8
Lenka Plašilová Liberec
Nikola Podolská Telč
Eva Pokorná Jindřichův Hradec
Ing. Romana Pokorná Brno
Petr Prošek Kladno
Zuzana Prošková Teplice
Lucie Prušanská Břeclav
Martina Řepová České Budějovice
Anna Řibřidová Praha
Ivana Riedlová Jablonec nad Nisou
Mgr. Lucia Rolčeková Žilina
Slávka Růžičková Nymburk
Jana Rýznarová Praha
Bc. Tereza Šauerová Sedlčany
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Zuzana Schulmeisterová Ostrava
Ludmila Sedláčková Prostějov
Olga Šejvlová Jaroměř
Renata Šipulová Litoměřice
Václava Škodová Liberec
Markéta Slavíková Trutnov
Gabriela Slivanská Litoměřice
Mgr. Žaneta Slováčková Přerov
Jana Slováková Louny
Zuzana Šmoldasová Praha
Markéta Smoleňová Otice
Anna Smolová Zlín
Jana Sobotková Brno-Vinohrady
Veronika Sochová Praha
Alena Špalková Praha
Mgr. Jana Špeldová Červený Kostelec
Marek Šťastný Dolní Břežany
Ludmila Stejskalová Tábor
Jana Stellerová Vejprnice
Naďa Štěrbová Jindřichův Hradec
Kateřina Štillerová Mladá Boleslav
Zora Střelcová Brno
Dana Sůkalová Brno
Matěj Šulc Ústí nad Labem
Simona Sýkorová Praha
Markéta Tichá Liberec
Linda Tománková Zlín
Hana Toufarová Třebíč
Vendula Trávníčková Brno
Dita Tunklová Praha
Mgr. Blanka Uhde Přezletice
Hana Uhlíková Řevnice
Jana Uhlířová Poděbrady
Olga Uková Bedřichov
Martina Útlá Nový Jičín
Barbora Valouchová Otrokovice
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Linda Varnušková Liberec
Iveta Vaverová Nýřany
Kamila Veselá Frýdek-Místek
Margaryta Viachalo Praha 4
Lucie Víšková Orel
Jana Vítková Brno
Bc. Olga Vlasák Straková Praha
Lenka Vobrubová Praha 4
Lenka Vokřínková Třešť
Michaela Vokurková Beroun
Gabriela Vrtalová Prostějov
petra weberová Luštěnice
Ing. Edita Weberová Benátky nad Jizerou
Bc. Iva Whitten Praha 12
Jana Žičařová Velvary
Petra Zmátlová Třebíč
Eva Znamenáčková Praha



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka