frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Altová Renáta Humpolec
Andrová Lada Brno
Augustinová Eliška, Mgr. Pardubice VII
Bačová Petra Volyně
Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Bárta David Praha, Český Brod
Bártová Jana Rychnov nad Kněžnou
Berka Filip Děčín
Böhmová Helena Přeštice
Bredlová Jaroslava, Mgr. Ústí nad Labem-město
Breuer Martina, Bc. Liberec
Břízová Veronika Praha
Bubeníčková Jarmila Olomouc
Buchtová Fidlerová Tereza Praha
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čarnická Světlana, Mgr. Brno-střed
Čermáková Tereza Blansko
Čerňanská Soňa, Mgr. Žilina
Černoch Josef Uherské Hradiště
Chasanovitisová Ilona, Mgr. Praha
Daníšková Andrea Žilina
Dobešová Renata, Ing. Beroun
Dostálová Lenka Prachatice
Dvouletá Jitka Staré Město
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Fallerová Martina Opava
Fiškandlová Iva Praha 22
Focke Míra Liberec
Fričová Anna, Mgr. Praha
Furdeková Katarína Žilina
Gruntorádová Petra Jihlava
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Hletková Silvia Dubnica nad Váhom
Hojdar Milan Praha
Honková Veronika Ostrava
Horatlíková Iva Tábor
Horecká Tereza Moravský Písek
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hrachovcová Michaela Praha
Hrubanová Věra Olomouc
Hrušková Jaroslava Plzeň
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Javůrková Jana Praha 7
Julínyová Kamila Piešťany
Kašingová Zuzana Ostrava
Keclíková Vendulka Praha 5
Kleinová Zuzana Brno
Klimíčková Lucie Praha
Kluch Filip Praha
Kmeťová Hanka, Ing. Praha
Knapcová Lucia Žilina
Kohoutová Irena České Budějovice
Komeštíková Pavlína, Ing. Ústí nad Labem-město
Koňaříková Iveta Ostrava
Kopřivová Lucie České Budějovice
Kosíková Romana Brno
Kráľovská Kateřina Praha 4
Kratochvílová Kriegelová Kateřina, Ing. Hostivice
Křetinská Lucie Ostrava
Křivánková Daniela Žatec
Kršková Ida, Mgr. Žďár nad Sázavou
Krumpolc David, Mgr. Praha
Krutská Lenka Český Brod
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Lamačová Petra, Bc. Liberec
Lechan Ladislav Michalovce
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Levá Petra Úvaly
Libotovská Jana Kladno
Limr Tomáš Ústí nad Labem
Litvanová Pavla České Budějovice
Máchová Jitka Tábor
Macková Martina Praha-Řeporyje
Malíčková Jitka Brno
Mannerová Karla, Karla Slavkov u Brna
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mašková Tereza Blatná
Mašková Tereza Blatná
Matejčíková Adriana Nová Dubnica
Mátlová Šárka Dačice
Matošková Lenka Říčany
Melišová Kateřina Plzeň
Miková Monika Rajec
Mistoler Lucie, Mgr. Praha-Petrovice
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Müllerová Hana, Ing. Moravská Ostrava a Přívoz
Musilová Sylvia Tábor
Myšík Lukáš Jičín
Nechanská Barbora, MUDr. Mladá Boleslav
Nechutova Eliška Praha 6
nemám Soukupová, Zuzana Brno
Neužilová Tereza Liberec
Nevosadová Ilona Jihlava
Novotná Jolana Nový Bydžov
Oborná Marie Český Těšín
Odintsova Marina Praha
Oldfield Veronika Praha
Ondřejová Hana Praha
Osvaldová Tereza Brno-Žabovřesky
Otáhal Jaroslav Praha 10
Pánková Vendula, Bc. Praha
Pašková Eva Strakonice
Peričková Lucie Brno
Petrovicová Oľga, Mgr. Praha
Petrželová Katarína Praha 8
Plašilová Lenka Liberec
Podolská Nikola Telč
Pokorná Eva Jindřichův Hradec
Pokorná Romana, Ing. Brno
Prošek Petr Kladno
Prošková Zuzana Teplice
Průchová Martina, Bc. Štenovice
Prušanská Lucie Břeclav
Řepová Martina České Budějovice
Řibřidová Anna Praha
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Rolčeková Lucia, Mgr. Žilina
Růžičková Slávka Nymburk
Rýznarová Jana Praha
Šauerová Tereza, Bc. Sedlčany
Ščerbaková Dita, Bc. Ostrava
Schulmeisterová Zuzana Ostrava
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šejvlová Olga Jaroměř
Šipulová Renata Litoměřice
Škodová Václava Liberec
Slavíková Markéta Trutnov
Slivanská Gabriela Litoměřice
Slováčková Žaneta, Mgr. Přerov
Slováková Jana Louny
Šmoldasová Zuzana Praha
Smoleňová Markéta Otice
Smolová Anna Zlín
Sobotková Jana Brno-Vinohrady
Sochová Veronika Praha
Špalková Alena Praha
Špeldová Jana, Mgr. Červený Kostelec
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stejskalová Ludmila Tábor
Stellerová Jana Vejprnice
Štěrbová Naďa Jindřichův Hradec
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Střelcová Zora Brno
Sůkalová Dana Brno
Šulc Matěj Ústí nad Labem
Sýkorová Simona Praha
Tichá Markéta Liberec
Tománková Linda Zlín
Toufarová Hana Třebíč
Trávníčková Vendula Brno
Tunklová Dita Praha
Uhde Blanka, Mgr. Přezletice
Uhlíková Hana Řevnice
Uhlířová Jana Poděbrady
Uková Olga Bedřichov
Útlá Martina Nový Jičín
Valouchová Barbora Otrokovice
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Vaverová Iveta Nýřany
Veselá Kamila Frýdek-Místek
Viachalo Margaryta Praha 4
Víšková Lucie Orel
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vobrubová Lenka Praha 4
Vokřínková Lenka Třešť
Vokurková Michaela Beroun
Vrtalová Gabriela Prostějov
Weberová Edita, Ing. Benátky nad Jizerou
weberová petra Luštěnice
Whitten Iva, Bc. Praha 12
Žičařová Jana Velvary
Zmátlová Petra Třebíč
Znamenáčková Eva Praha



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka