frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

diagnostika

Agnew Tereza Praha-Dubeč
agnew tereza Praha-Dubeč
Bačová Petra Volyně
Bakošová Lenka Lednické rovne
Bařinková Andrea Praha
Bárta David Praha, Český Brod
Bártová Jana Rychnov nad Kněžnou
Beránková Maštalířová Romana Ústí nad Labem
Berauerová Libuše Praha 2
Beroušková Věra Praha-Běchovice
Bisták Michal Bratislava
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Botlíková Vlaďka Praha 6
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Břízová Veronika Řevničov
Brožová Petra České Budějovice
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čechmanová Dana Brno-Královo Pole
Čejka David Plzeň
Čenščáková Lenka, Ing. Praha 4
Čerňanská Soňa, Mgr. Žilina
Černíčková Kateřina, Mgr. Zlín
Černoch Josef Uherské Hradiště
Chábová Petra, Ing. Jihlava
Chasanovitisová Ilona, Mgr. Praha
Chmelařová Pavla, Mgr. Trutnov
Čtvrtečková Jitka Neratovice
Dalecká Eva Harrachov
DiS Řezníčková, Veronika Frýdlant nad Ostravicí
Dobešová Renata, Ing. Beroun
Dvouletá Jitka Staré Město
Fiškandlová Iva Praha 22
Flajzarová Helena Praha 5
Gruntorádová Petra Jihlava
Haleňáková Miriam Brno
Hapalová Silvie Olomouc
Hatašová Renata Bratronice
Hodoušek Matěj, Ing. Praha
Hons Břetislav Děčín
Horecká Tereza Moravský Písek
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Houšková Martina České Budějovice
Hovorka Vít, Mgr Praha
Hrachovcová Michaela Praha
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Jamborová Veronika Žďár nad Sázavou
Janotová Vendula Brno
Janušová Michaela Brno-Královo Pole
Javůrková Jana Praha 7
kafková kateřina Beroun
Kluch Filip Praha
Kmeťová Hanka, Ing. Praha
Knapcová Lucia, Ing. Žilina
Knappová Magda, Mgr. Praha-Kolovraty
Knězů Martina Praha-Dolní Počernice
Komeštíková Pavlína, Ing. Ústí nad Labem-město
Kopecká Martina Praha
Kopecká Hana, Mgr. Havířov
Králová Kateřina Praha 9
Kratochvíl Jakub Praha
Kratochvílová Kriegelová Kateřina, Ing. Hostivice
Křečanová Pavla, MSc. Praha 4
Krejzová Helena Travčice
Křivánková Daniela, Bc. Žatec
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Krumpolc David, Mgr. Praha
Krutská Lenka Český Brod
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kupka Ondřej, Bc. Praha
Laszáková Alexandra Cehnice
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Lexová Alena Ždírec nad Doubravou
Linková Pavlína, Mgr. Velké Březno
Lomnická Mária Banská Bystrica
M.A. Agnew, Tereza Prague
Majzlíková Petra, Ing. Brno
Malá Michaela, Mgr. Praha 3
Mašková Tereza Blatná
Matošková Lenka Říčany
Matyáš Vilém Praha
Minář Michal, Mgr. Brno
Mistoler Lucie, Mgr. Praha-Petrovice
Mlkovcová Michaela Praha
Mrowiecová Dita, Bc. Ostrava
Müller Krajňáková Kristýna, Ing. Praha
Myšík Lukáš Jičín
Neužilová Tereza Liberec
Novák Ondřej Olomouc
Nováková Radana, Ing. Brno-Královo Pole
Nováková Klára Praha
Novotná Adéla, Mgr. Poděbrady
Ondrejičková Barbora Praha 6
Pekárek Zdeněk, Mgr. Praha 5
Peterková Šárka Liberec
Pfeffer Jan Čelákovice
Pichová Jana Hořičky
Plašilová Lenka Liberec
Pobežalová Ivona Benešov
Pokorná Romana, Ing. Brno
Potočková Alena, Mgr. Libice nad Cidlinou
Prošek Petr Kladno
Průchová Martina, Bc. Štenovice
Puškáčová Lucia, Ing. Skalica
Řibřidová Anna Praha
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šejvlová Olga Jaroměř
Sikorová Gabriela Třinec
Šimerdová Petra, Mgr. Vrchlabí
Škodová Václava Liberec
Slivanská Gabriela Litoměřice
Slouková Andrea Olomouc
Sochová Veronika Praha
Soukupová Kamila Nevřeň
Špalková Alena, Mgr. Praha
Špimrová Pavlína, Mgr. Rakovník
Šponar Dušan, MUDr. Praha 3
Špůr Filip, Ing. Praha 9
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Šulc Matěj Ústí nad Labem
Sýkorová Simona Praha
Szczurková Eva Liberec
Tejček Karel České Budějovice
Teplíková Helena Praha
Tománková Linda Zlín
Tomášiková Irena, Ing. Karviná
Toufarová Hana Třebíč
Uhlíková Lenka Psáry
Uhlířová Jana Poděbrady
Ulrichova Anna, Mgr. Liberec
Ulrychová Michaela Čelákovice
Valenta Roman Praha
Valouchová Barbora Otrokovice
Vaverová Iveta Nýřany
Víšková Lucie Orel
Vítek Rostislav Brno
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlčková Lenka Frýdlant
Vojtěchová Věra, věra Praha
Vokurková Michaela, Bc. Beroun
Volejníková Jana, Mgr. Hradec Králové
Vrbová Veronika Přerov
Wiesner Richard Neratovice
Žádníková Barbora, Ing. Brno-Maloměřice a Obřany
Zavrtálek Miroslav Bzenec
Žičařová Jana Velvary
Žídek Miroslav Frýdek-Místek
Žiláková Daniela Plzeň
Zvelebil Jakub Praha



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra