frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Petra Bačová Volyně
Andrea Bařinková Praha
David Bárta Praha, Český Brod
Jana Bártová Rychnov nad Kněžnou
Romana Beránková Maštalířová Ústí nad Labem
Michal Bisták Bratislava
Vlaďka Botlíková Praha 6
Ing. Michaela Boušová Plzeň
Petra Brožová České Budějovice
mgr Sabina Burreiter Ústí nad Labem
Ing. Ivana Bužková Praha
David Čejka Plzeň
Mgr. Soňa Čerňanská Žilina
Josef Černoch Uherské Hradiště
Ing. Petra Chábová Jihlava
Mgr. Ilona Chasanovitisová Praha
Jitka Čtvrtečková Praha
Eva Dalecká Praha
Veronika Řezníčková DiS Frýdlant nad Ostravicí
Ing. Renata Dobešová Beroun
Jitka Dvouletá Staré Město
Iva Fiškandlová Praha 22
Petra Gruntorádová Jihlava
Miriam Haleňáková Brno
Silvie Hapalová Olomouc
Renata Hatašová Bratronice
Ing. Matěj Hodoušek Praha
Břetislav Hons Děčín
Tereza Horecká Moravský Písek
Lucie Horvátová Ústí nad Labem
Martina Houšková České Budějovice
Mgr Vít Hovorka Praha
Michaela Hrachovcová Praha
Veronika Jamborová Žďár nad Sázavou
kateřina kafková Beroun
Filip Kluch Praha
Ing. Hanka Kmeťová Praha
Lucia Knapcová Žilina
Martina Kopecká Praha
Bc. Hana Kopecká Havířov
Ing. Kristyna Krajnakova Praha
Kateřina Králová Praha 9
Jakub Kratochvíl Praha
MSc. Pavla Křečanová Praha 4
Helena Krejzová Travčice
Daniela Křivánková Žatec
Mgr. Jana Kruková Hovorčovice
Mgr. David Krumpolc Praha
Lenka Krutská Český Brod
Mgr. Petra Kubíčková Rakovník
Alexandra Laszáková Cehnice
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Alena Lexová Ždírec nad Doubravou
Mária Lomnická Banská Bystrica
Tereza Mašková Blatná
Lenka Matošková Říčany
Vilém Matyáš Praha
Michaela Mikovcová Praha
Lukáš Myšík Jičín
Šárka Peterková Liberec
Jan Pfeffer Čelákovice
Jana Pichová Hořičky
Lenka Plašilová Liberec
Ivona Pobežalová Benešov
Ing. Romana Pokorná Brno
Petr Prošek Kladno
Anna Řibřidová Praha
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Ludmila Sedláčková Prostějov
Olga Šejvlová Jaroměř
Gabriela Sikorová Třinec
Mgr Petra Šimerdová, Mgr. Vrchlabí
Václava Škodová Liberec
Gabriela Slivanská Litoměřice
Andrea Slouková Olomouc
Kamila Soukupová Nevřeň
Alena Špalková Praha
Mgr. Pavlína Špimrová Rakovník
Dušan Šponar Praha 3
Ing. Filip Špůr Praha 9
Marek Šťastný Dolní Břežany
Jana Stellerová Vejprnice
Kateřina Štillerová Mladá Boleslav
Matěj Šulc Ústí nad Labem
Simona Sýkorová Praha
Eva Szczurková Liberec
Helena Teplíková Praha
Linda Tománková Zlín
Ing. Irena Tomášiková Karviná
Hana Toufarová Třebíč
Lenka Uhlíková Psáry
Jana Uhlířová Poděbrady
Michaela Ulrychová Čelákovice
Barbora Valouchová Otrokovice
Iveta Vaverová Nýřany
Lucie Víšková Orel
Rostislav Vítek Brno
Jana Vítková Brno
věra Věra Vojtěchová Praha
Michaela Vokurková Beroun
Richard Wiesner Neratovice
Miroslav Zavrtálek Bzenec
Jana Žičařová Velvary
Miroslav Žídek Frýdek-Místek
Jakub Zvelebil Praha



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka